id: usmhtv

Konferencja Nieprzeciętne małżeństwo 21.03.2020

Konferencja Nieprzeciętne małżeństwo 21.03.2020

Nasi użytkownicy założyli 982 034 zrzutki i zebrali 1 004 564 605 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jak Ty wyobrażałeś sobie swoje małżeństwo jeszcze przed ślubem? Czy nie był to obraz dwojga szczęśliwych i zakochanych ludzi? Miało być jak w bajce, miało być tak pięknie… A jak jest w rzeczywistości? Niestety często ta bajka szybko się kończy a zaczyna szkoła przetrwania… Ale jak się dowiemy na Konferencji Nieprzeciętne Małżeństwo, jest sposób by ten proces odwrócić. Jeśli czujesz że i w Twoim małżeństwie nie jest tak idealnie jakbyś chciał by było, to wydarzenie jest dla Ciebie. Jeśli czujesz że Twoje małżeństwo jest dobre, to bądź pewien że może być jeszcze lepsze.

Już dziś zapraszamy Cię bardzo serdecznie na konferencję Nieprzeciętne Małżeństwo, którą poprowadzi dr Tim Savage.

Jest on autorem książki pod tym samym tytułem, profesjonalnym doradcą małżeńskim, pastorem z ponad 20 letnim stażem. Odkryciem nie będzie, że konferencja skierowana jest do małżeństw. Zarówno dla tych na początku swojej drogi życiowej jak i dla tych z wieloletnim stażem. Mądrą rzeczą jest uczyć się na błędach innych, a jeżeli jesteście młodym małżeństwem, naprawdę mnóstwo błędów i pułapek czeka na Was w przyszłości. Wielu z nich można uniknąć, wystarczy o nich wiedzieć. A może jesteście już tak długo po ślubie i popełniliście tyle błędów, że straciliście już nadzieję. A może macie bardzo dobre małżeństwo tylko czegoś w nim brakuje. Bez względu na to z którą grupą się identyfikujesz, ta konferencja jest właśnie dla Ciebie. Ty też możesz mieć nieprzeciętne małżeństwo. Nie myśl jednak, że jest to wydarzenie tylko i wyłącznie dla małżeństw. Zapraszamy również wszystkich singli. Jeśli jeszcze nie znalazłeś swojej drugiej połówki, będziesz bogatszy o całą otrzymaną wiedzę już na starcie Twojego przyszłego małżeństwa . Jeśli nie znasz jeszcze swojego powołania – do życia w rodzinie lub do życia w pojedynkę, być może ta konferencja pomoże Ci je odkryć. Praktyczne rady zgodne z Duchem Ewangelii pokażą w jaki sposób możemy budować lub odrestaurować relację z naszym współmałżonkiem. Pokaż swojej drugiej połówce jak Ci zależy i zaproś ją na wspólny dzień, który poświęcicie na rozwój Waszego małżeństwa. Będziesz również mógł tu poznać ciekawych ludzi, inne pary z którymi wymienisz się doświadczeniami lub jeśli jesteś singlem, może tutaj właśnie spotkasz kogoś ciekawego… Niech to będzie dzień dla Was. Piękne widoki i wyjątkowa okolica Szklarskiej Poręby będą już tylko wisienką na tym torcie. W sobotę konferencja będzie tłumaczona na język polski i polski język migowy. Nawet jeżeli już wiesz że nie będzie mógł być to wybierz nagrodę konferencja online. Jest tam opcja również dla Ciebie :)


In the days before your wedding, how did you imagine your marriage?

Wasn’t it a picture of two happy people deeply in love? It was going to be a fairytale, it was going to be beautiful… what is it like in reality? Unfortunately that fairytale often ends quickly and then you begin the school of survival. We will learn at the No Ordinary Marriage conference, there is a way to reverse this process. If your marriage is not what you would like it to be, this conference is for you. If you marriage is good, it can certainly be even better.

We invite you to take part in the No Ordinary Marriage conference, led by Dr. Tim Savage.

Tim is the author of the book by this same title, a marriage counselor and pastor with more than 20 years experience. This conference is both for newlyweds as well as for those who have been married for many years. It is wise to learn from the mistakes of others and if you have not been married for long there are many potential dangers and pitfalls in your future. Many of them can be avoided if you know beforehand how to steer clear of them. Maybe you have been married for so long and have made so many mistakes that you have no hope. Maybe your marriage is good, yet you are aware that something is missing. If so, this conference is for you. You do not have to settle for an ordinary marriage. However, this conference is not just for married couples! We happily invite all singles. If you have not yet found your future spouse, this conference will help prepare you for the day when you do. If you do not know if your calling is to live as a single or married, maybe this conference will help you discover your calling. Practical advice which flows out of the truth of the Gospel will help us see how we can build or restore our marriage relationships. Show your spouse that your marriage is a high priority to you and invite them to set aside these days to focus on improving your marriage. You will also have the opportunity to meet some new people with whom you can share your experiences. Or if you are single, maybe this will be the place for you to meet another single… this could be your day! The beautiful views and the unique atmosphere of Szklarska Poreby will be icing on the cake.

On Saturday the conference will be translated to Polish and Polish sign language. Get your ticket today!

There is also an option for those locals who do not have to travel to the conference.

More details will be coming soon.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 3 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Nieaktywne
Inne
Konferencja online
Mimo szczerych chęci nie każdy będzie mógł być osobiście w Szklarskiej Porębie. Dobra informacją jest to że przygotujemy profesjonalne nagranie wykład...
5 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Bilet wstępu na konferencję 21..03.2020/Вхідний квиток на конференцію 21.03.2020
W cenie biletu zawarty jest: wstęp na konferencję, przerwa kawowa, materiały konferencyjne (notatnik, smycz, długopis, identyfikator). Jeżeli chcesz a...
45 zł

Kupione 25 z 100

Zakończona
Inne
Bilet wstępu na konferencję 21..03.2020/Вхідний квиток на конференцію 21.03.2020
W cenie biletu zawarty jest: wstęp na konferencję, obiad, przerwa kawowa, materiały konferencyjne (notatnik, smycz, długopis, identyfikator). Konferen...
95 zł

Kupione 11 z 100

Zakończona

Wpłaty 49

 
Dane ukryte
4 zł
TS
Magdalena i Tomasz Sopata
190 zł
Zwrócona
OH
Oliwia Hajszprych i Wojciech Paulus
190 zł
Zwrócona
VS
Anna Kocherhina
45 zł
Zwrócona
GK
Gaweł Konieczny
ukryta
Zwrócona
JS
Kornelia Leoniuk
95 zł
Zwrócona
KI
Kasia i Krzysztof Nowicki + Jarosław Waszczuk
240 zł
Zwrócona
VS
Nadiiya Kochergina
30 zł
Zwrócona
VS
Natalia Dyka
30 zł
Zwrócona
JS
Nancy Ropiejko
80 zł
Zwrócona
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków