id: ussr63

Promocja i wsparcie polskich muzyków!

Promocja i wsparcie polskich muzyków!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
170 zł
z 3 000
5%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 583 zrzutki i zebrali 1 061 041 548 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej,

Jesteśmy dwójką frików, którzy społecznie, z pasji do muzyki promują polską muzykę alternatywną 😎

Celem naszych działań jest niekomercyjne upowszechnianie, promowanie i rozbudzanie zamiłowania do muzyki alternatywnej. Własnymi siłami pokazujemy różnorodność polskiej sceny niezależnej. Udostępniamy informacje o wydarzeniach kulturalnych związanych z szeroko definiowaną muzyką alternatywną ale przede wszystkim publikujemy muzykę, którą otrzymujemy od artystów w celach promocji muzyków, zespołu i ich twórczości. A to wszystko robimy za darmo, z pasji do muzyki.

Nie mamy sponsora, nie mamy też żadnego wsparcia z zewnątrz. Dlatego też założyliśmy zrzutkę aby jeszcze szerzej realizować cele. Zbieramy przede wszystkim na:


👉 Budowę i utrzymanie strony internetowej. Chcemy organizować działania wykraczające poza portale społecznościowe np. kontaktować muzyków z producentami, organizatorami imprez, promować ich twórczość na szerszą skalę. Stronę zbudujemy sami ale potrzebujemy na jej utrzymanie (serwer, hosting, domena) rocznie 168zł. To najniższy abonament, o droższym nie myślimy. Wstępna budowa już ruszyła: na wordpress.com.


👉 Promowanie naszej marki aby dotrzeć do jeszcze większego grona miłośników muzyki alternatywnej. Muzyki uznanej za niszową i pozostawionej samej sobie, bez wsparcia mediów i pomocy kultury. Jeśli sami o nią nie zadbamy, kto zadba o to, co kochamy? Miesięczny najniższy koszt kampanii reklamowej na FB to kwota 124zł. Droższe nie są nam potrzebne, resztę załatwimy sami swoją pracą.


👉 Nagrody w konkursach. Chcielibyśmy uatrakcyjnić naszą działalność społeczną i przez zabawę dotrzeć do nowych odbiorców, przez co popularyzacja muzyki alternatywnej oraz promocje artystów-muzyków, będą jeszcze bardziej skuteczne. Nagrody będą pochodzić wyłącznie bezpośrednio od muzyków, nie ze sklepów czy innych instytucji i przedsiębiorstw. Przewidujemy też nagrody w postaci biletów na koncerty, które chcemy pozyskiwać bez pośredników. Koszt jednego konkursu z 3-4 nagrodami to ok. 150zł.


👉 Promowanie młodych artystów sceny niezależnej, wydawanych przez nich albumów, singli czy promowania ich koncertów przez kampanie reklamowe aby dotrzeć do jeszcze większej ilości osób. O naszych promocjach dowiesz się poniżej w opisie. Nasze promocje docierają nawet do 10tys osób ale dzięki wsparciu poszerzymy zasięg co najmniej jeszcze raz albo nawet dwa razy tyle. Tygodniowa, najtańsza kampania reklamowa na FV to ok. 30zł dla jednego artysty. W miesiącu promujemy ich nawet kilkunastu.


👉 Wspierać młodych artystów przy realizacji produkcji muzycznych (mastering albo postprodukcja audio utworu) czy nawet realizację dema audio-video w profesjonalnym studio nagrań. Nie są to kosmicznie drogie rzeczy ale dla młodej kapeli mogą stanowić problem nie tylko finansowy ale też organizacyjny, my chcemy wspierać ich twórczość i pomagać przy projektach. To pomysł na przyszłość, ale być może z Waszą pomocą będzie realny.


Sponsorując ten profil wszystkie darowizny chcemy wykorzystać właśnie na promocje artystów, ich twórczości, różnych gatunków muzycznych sceny niezależnej, zainteresować muzyką alternatywną innych. Jeżeli nasz pomysł Ci się podoba 😀 wesprzyj nasze działania, nawet 1zł zbliża nas do osiągnięcia celu. Wpłaty są dobrowolne i wyłącznie dla chętnych..

Zostańcie bohaterami 💪 strony Polska Muzyka alternatywna❗

Za każdą wpłatę z góry Wam dziękujemy 😀


O nas 😎

Działamy głównie na Facebooku pod nazwą Polska Muzyka alternatywna. Prowadzimy stronę na której prezentujemy różne gatunki muzyki alternatywnej i promujemy polskich artystów-muzyków wspierając ich twórczość i działalność.

Promocję muzyków prowadzimy również na Instagramie oraz kanale YouTube, uruchamiamy też kanał na Spotify. Dla naszych fanów i artystów utworzyliśmy Grupę na Facebooku pod nazwą Polska Muzyka alternatywna, w której użytkownicy mogą prezentować swoje ulubione utwory, artyści własne treści a wspólnie mogą porozmawiać na czacie, wymieniać się komentarzami, zapraszać czy umawiać się na koncerty. 

Tworzymy również autorskie audycje zgłębiające wiedzę o zespołach z lat 80-tych i 90-tych XXw udostępniając muzykę zapisaną na kasetach magnetofonowych, głównie z koncertów, prób zespołów w większości mało znanych i ich twórczości nigdzie niedostępnej, wręcz historycznej.
Na stronie zaprezentowaliśmy już dobrze ponad 1000 artystów-muzyków. Nasza strona, to taka biblioteka sceny niezależnej Promowaliśmy już co najmniej 200 artystów-muzyków, solistów i zespoły, tych znanych ze sceny niezależnej, ale w większości młodych i początkujących, którzy zwrócili się do nas o promocję. Wciąż zgłaszają się młodzi, zdolni, ale brakuje nam zasobów na promocję ich twórczości w taki sposób, aby dotarła do jak największej liczby osób.  Działamy społecznie, częściowo pokrywamy koszty z własnej kieszeni ale niestety wszystko kosztuje i nie jesteśmy w stanie realizować naszych celów w sposób bardziej profesjonalny i wydajny. Tylko w tym roku w czasie 3 msc prowadziliśmy akcje promocyjne dla muzyków: Erith, J.A.D., KingsphereGrupa Robocza, Misscore, Methopia, Doxa. Patronat medialny płyty NEOCOACHING zespołu Koniec Listopada i DIAMOND zespołu Keymakers. Już mamy uzgodnione promocje, które będą realizowane ukazując się do końca maja 2021 z zespołem Dzieci PRL-u, DOFX, Kapela Bożków, The Buffons, Synth Flowers, Desertrain, Iraas Band. Jest bardzo duże zainteresowanie a zespoły dziękują nam twierdząc, że "robimy kawał dobrej roboty" . Oto przykładowe wpisy, więcej na naszej stronie w zakładce Recenzje:


👉  "rewelacyjnie napisana promocja, będę się Wami inspirować :)" - Anna "Shade" Szostak Synth Flowers

👉  "Super materiał!!! Widać prawdziwy reaserch dziennikarski i napracowanie! super przyszykowane promo!!! Dziękujemy z całego serca" - Kamil Jurczak DOFX 

👉  "R E W E L A C J A ! materiał ŚWIETNY !! " - Paweł Fadiejew KAPELA BOŻKÓW

👉  "Dzięki jest ekstra !" - David Piechowiak Methopia

👉  "Dziękuję Państwu bardzo za artykuły na waszym portalu, to dla mnie wiele znaczy" - Filip Mizia

👉  "Co do postów wyglądają super!"- Łukasz Rzadkowski Keymakers

👉  "Dziękuje Kochani ❤❤😁😁 dziękuje za wsparcie, pozdrawiam ❤" - KALA


Nasza społeczna działalność spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem i zapotrzebowaniem na rynku muzycznym sceny niezależnej. Z miesiąca na miesiąc zyskujemy coraz większą popularność marki docierając do coraz większej ilości osób. Dzięki Waszemu wsparciu moglibyśmy realizować nasze cele jeszcze skuteczniej, na jeszcze większą skalę.

re27f8ad63623263.png

Z pozdrowieniami i podziękowaniami

Zespół Redakcyjny Strony Polska Muzyka alternatywna na Facebooku

Kontakt : [email protected]


Ps.

Koniecznie odwiedź nas na:

Facebook: https://www.facebook.com/PolskaMuzykaalternatywna

Instagram: https://www.instagram.com/plmuzykaalternatywna

Dołącz do Grupy: https://www.facebook.com/groups/PMalternatywna

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCbrIP5WWP2kJ4HzFJ_ACT-Q

Spotify: https://open.spotify.com/user/7uzubc78jykxslyac6zqns7hy

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Publikacja własnego posta!
Każda osoba, która przekaże nam darowiznę w kwocie min. 10zł i wspierając nasze działania, otrzyma możliwość publikacji na naszej stronie własnego pos...
10 zł

Kupione 1

Zakończona

Posty dla nagród/ofert 1

Posty do nagród/ofert z progu 10.00 zł 1

Promuj polską scenę niezależną razem z nami!

Jeśli masz dostęp do posta,

Wpłaty 7

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
JC
100 zł
MH
Szczeciński Zespół Dupa
22,22 zł
PU
Punktera
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MD
Mariusz Dewicki
2 zł

Komentarze 6

 
2500 znaków