id: usyyr9

na działalność Fundacji Będzie Dziko

na działalność Fundacji Będzie Dziko

Nasi użytkownicy założyli 913 828 zrzutek i zebrali 877 478 289 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Powołaliśmy Fundację Będzie Dziko w wyniku doświadczeń, zebranych podczas kilku lat działania w nieformalnej grupie Społecznych Strażników Drzew w Rzeszowie. Zajmuje się ona ochroną drzew, jako ważnego elementu miejskiego krajobrazu. Nasze działania stają się coraz liczniejsze i trudniejsze, stąd też konieczność ich sformalizowania. Jednak Fundacja ma w założeniu objąć szerszy horyzont działań ekologicznych i społecznych, niż grupa Strażników Drzew. Jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi osobami z ich własnymi pomysłami. W działaniach ekologicznych chcemy szukać “złotego środka”, być platformą porozumienia pomiędzy radykalnymi ekologami, a środowiskami nastawionymi do natury w sposób konsumpcyjny.


Zapraszamy na naszą stronę www.bedziedziko.rzeszow.pl/.


Niestety Fundacja nie jest w stanie realizować celów, do jakich ją powołaliśmy, bez pieniędzy. Dlatego prosimy Was o wsparcie.

Każdy, kto wpłaci nam dotację w wysokości co najmniej 50 zł, otrzyma autorski kalendarz na rok 2021 z limitowanej serii (tylko 100 egzemplarzy).

Zrób przelew i wyślij nam maila z informacją, że chcesz kalendarz. Na terenie Rzeszowa umówimy się na obiór, poza Rzeszowem, ustalimy warunki przesyłki. Kalendarze będą do odbioru po 14.12.2020 r.


Kalendarz można zobaczyć: http://bedziedziko.rzeszow.pl/index.php/kalendarz-2021/

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!