id: ut34r7

SunnyHope - nowy wymiar gier

SunnyHope - nowy wymiar gier

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 152 117 zrzutek i zebrali 1 197 206 193 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

SunnyHope to projekt który stworzyłem z myślą o połączeniu świata jak najbardziej realnego ze światem animowanym w pełnym, przepięknie oteksturowanym wymiarze. 


Fabuła gry osadzona jest częściowo w realnym świece oraz ze znaczną przewagą w świecie animowanym. Pewien chłopiec o imieniu Tim (lub dziewczynka o imieniu Judy - możliwość grania jedną z dwóch postaci) pochodzi z ubogiej rodziny. Pewnego dnia chłopiec w swoim pokoju napotyka liść leżący na jego biurku. Chłopiec dowiedział się z niego że istnieje inny wymiar - animowany - do którego wstęp mają tylko ludzie o czystym sercu. Tamtejsza cywilizacja - Homiki - poprosiła go o pomoc w opanowaniu jednego z buntowników który to wziął pod niewolę całe społeczeństwo. Jego szyderczym planem było zniszczenie całego tamtejszego świata. Dołączyło do niego wielu zwolenników tejże decyzji. Wcielając się w postać Tima/Judy musimy pokonać długą drogę, przemierzyć wiele kilometrów - szlaki górskie, doliny, wyżyny, oceany - aby dostać się na miejsce w którym urzęduje Gulg, buntownik. Na miejscu będziemy musieli przedostać się do wnętrza fortecy pozostając niezauważonym aby ostatecznie obezwładnić Gulga. Zadanie to utrudnia Vicon - rytuał który Tim/Judy musi odbyć aby dostać się do świata Homików. Nie należy on do najłatwiejszych i aby go ukończyć niezbędne są składniki które musza znaleźć w obrębie farmy - ich domu. Rytuał trzeba powtarzać co 3 godziny - to czas jaki bohater maksymalnie może spędzić w innym wymiarze. Bohater w świecie realnym może wytworzyć różne przedmioty które pomogą mu w eksploracji innego wymiaru, lecz aby to zrobić będą mu potrzebne niezbędne składniki które aby nabyć musi je znaleźć lub zarobić pomagając na farmie i kupić je w sklepie. Rozgrywka jest bardzo rozwinięta i można przechodzić ją na różne sposoby. To od Ciebie zależy jak będziesz eksplorował świat!


Zbiórka ma pokryć koszty kupna odpowiedniego sprzętu, oprogramowania oraz zatrudnienia programistów do realizacji projektu.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!