Karbon - duży dzieciak wyrzucony z auta. Pomoc w utrzymaniu ID: ut5vve

Karbon - duży dzieciak wyrzucony z auta. Pomoc w utrzymaniu ID: ut5vve

196 zł z 600 zł

32%

196 zł

196 zł

z 600 zł

zakończona

zakończona

23.08.2017r

2

2

wspierających
32%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Aktualizacja: Karbon przebywa aktualnie w domu tymczasowym pod Łodzią. We wrześniu przeprowadza się do Lublina. Jest pod opieką Natalia Barbara, która prowadzi stronkę Psiałagan.

Natalia uczy naszego dużego dzieciaka zasad, jakich należy przestrzegać w kontakcie z człowiekiem:) Karbon bardzo dużo uwagi poświęca temu, żeby stać się SuperPsem i zaleźć równie super dom! Polecamy tego kawalera. Robi duże postępy i jest cudowny <3

Nasz dom tymczasowy jest płatny, utrzymanie psiaka kosztuje, a koszty całej opieki weterynaryjnej (szczepienia, odrobaczenia, kastracja) do tej pory pokryliśmy z własnej kieszeni. Bardzo prosimy o pomoc finansową dla Karbona. Bez tego ciężko będzie mu znaleźć nowy dom, a my pozostaniemy z długiem.

Psiak dostał wielką szansę! Może nauczyć się wiele, dzięki czemu na pewno trafi do domu, w którym zostanie na zawsze. Karbon ma możliwość pobytu w domu tymczasowym do końca września. Pomożecie?

Karbon to psiak, który przez ponad dwa tygodnie błąkał się po wsiach w gminie Moszczenica. Został wyrzucony z auta. Kilka osób o niego pytało, kilka osób nawet podjechało obejrzeć go w lesie, gdzie spędzał większość czasu, jednak nikt nie pomyślał, żeby zapewnić mu jakieś schronienie czy ciepły kąt. Karbon ma ok 1,5 - 2 lat i jest bardzo pogodnym, energicznym psem. W stosunku do innych zwierząt jest bardzo sympatyczny i nie szuka konfliktów. Nawet prowokowany nie daje się wplątać w bójki. Jest bardzo ciekawski i każdą wolną chwilę spędziłby na zabawie z człowiekiem lub psimi kumplami. Na pewno nowy opiekun będzie musiał poświęcić trochę energii na nauczenie Karbona podstawowych komend i posłuszeństwa. Karbon pracuje z klikerem i smaczkami, dzięki czemu powoli uczy się nowych komend "do mnie" oraz "siad", które bardzo ładnie mu wychodzi. Jest zaszczepiony i odrobaczony oraz wykastrowany. Posiada również chip. Karbon nadaje się do domu ze starszymi dziećmi, szczególnie dla osób aktywnych. Pies szczególnie polecany do domu z ogrodem. Czy ktoś ma ochotę poznać tego uroczego szaleńca? Polecamy tego psa do adopcji! Więcej informacji pod numerem telefonu 604 764 45

Wpłacający2

 
Radek Zając
100 zł
AK
Anita Kujawińska
96 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

518 745 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?