id: utfn9t

Rehabilitacja dla Franka

Rehabilitacja dla Franka

Nasi użytkownicy założyli 1 036 880 zrzutek i zebrali 1 106 313 687 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Franek przyszedł na świat 5 sierpnia 2018 roku po 25 tygodniach ciąży jako skrajny wcześniak w stanie ogólnym ciężkim. W szpitalu spędził w sumie 132 dni, w trakcie których rozpoznano u niego krwawienie dokomorowe III i IV stopnia, okołoporodową perforację jelit, martwicze zapalenie jelit (częściowa resekcja jelita i wyłonienie stomii), niewydolność oddechową, bakteryjne zapalenie płuc, ropień okołowątrobowy, retinopatię wcześniaczą (laseroterapia) oraz dysplazję oskrzelowo-płucna. 

Ze wszystkich przypadłości, które dotknęły naszego synka w okresie noworodkowym zostało mózgowe porażenie dziecięce pod postacią niedowładu połowicznego lewostronnego oraz ogromny problem ze wzrokiem (krótkowzroczność, anizometropia). W tej chwili Franciszek nosi soczewkę kontaktową miękką na oku prawym, uczęszcza na zajęcia z fizjoterapeutami oraz na zajęcia z tyflopedagogiem, logopedą i pedagogiem. Znajduje się także pod stałą opieką neurologa oraz optometrysty i okulisty. 

Pełni nadziei, zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o finansowe wsparcie, które ułatwi nam codzienną walkę o większą sprawność naszego synka. Rehabilitacja, leki, wyjazdy do specjalistów, potrzebny sprzęt rehabilitacyjny, to wszystko generuje ogromne koszty, dlatego też prosimy Państwa o pomoc. 

Każdy gest realnie wpłynie na poprawę zdrowia naszego dziecka, za co szczerze dziękujemy.

Rodzina Franciszka

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 122

EB
JJC
600 zł
EB
Gizela
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
EB
Robert
500 zł
EB
Werner Exner
450 zł
GD
Grzegorz D
300 zł
KS
Krzysztof i Iwonka
250 zł
MB
Małgosia B
200 zł
KK
Małgorzata Kozanka-Lipka
200 zł
AH
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!