id: utk4ea

Dron dla Ukrainy Od Lotnej Brygady Opozycji dla 80 Brygady

Dron dla Ukrainy Od Lotnej Brygady Opozycji dla 80 Brygady

Nasi użytkownicy założyli 934 492 zrzutki i zebrali 922 465 523 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jak pewnie wiecie, Arek Szczurek - członek Lotnej Brygady Opozycji - był jednym z kierowców transportu humanitarnego, który dotarł 14 listopada do Dworicznego w Obwodzie Charkowskim (w strefie przyfrontowej). Na miejscu, po rozładowaniu (pod ostrzałem) dostarczonego ładunku Arek rozmawiał z walczącymi na tym odcinku żołnierzami 80 Brygady Powietrzno Desantowo Szturmowej Ukraińskiej Armii. Pytał, jak jeszcze możemy pomóc i dostał informację, że najbardziej potrzebnym, pożądanym "towarem" są drony.

Wiecie, do czego na froncie używane są drony - przede wszystkim do zwiadu, poznawania pozycji i ruchów wroga, do ochrony ludności cywilnej ale również do przenoszenia niewielkich ładunków...

Arek dostał informację jaki konkretnie model drona jest im potrzebny.

Lotna Brygada Opozycji postanowiła zebrać pieniądze na takiego drona, zakupić go wraz z dodatkowymi akcesoriami i dostarczyć do rąk własnych żołnierzom ukraińskim na linię frontu.

Prosimy Was o pomoc. Żołnierze Ukraińscy proszą Was o pomoc...

Dron zakupiony ze środków zebranych przez Was, sympatyków i przyjaciół Lotnej Brygady zostanie opatrzony logo Lotnej a używający go żołnierze będą nam, a przez nas Wam - przesyłać materiały z działań wykonywanych dronem, żebyście wiedzieli, że służy dzielnie Ukrainie.

Bądźcie hojni - jeżeli zbierzemy wielokrotność potrzebnej sumy - kupimy więcej potrzebnego sprzętu...

Podsumowując: Lotna Brygada Opozycji wraz ze swoimi Przyjaciółmi i Sympatykami wesprze bardzo potrzebnym sprzętem 80 Brygadę Powietrzno Desantowo Szturmową Ukraińskiej Armii.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 300

JB
Joanna Backman
ukryta
GP
Gosia
50 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
AB
Alina Bilinsks
100 zł
KM
Katarzyna Mitros
ukryta
DB
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
PP
Paweł Pagacz
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
MM
Marek Makowicz
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków