id: uupc65

Preakredytacja na Zjavę 12!

Preakredytacja na Zjavę 12!

Nasi użytkownicy założyli 1 166 207 zrzutek i zebrali 1 212 563 663 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Wpłać 60 zł poprzez wybór nagrody i preakredytuj się na Zjavę - daje to prostsze wejście na konwent i możliwość wcześniejszych zapisów na sesje i warsztaty.
  • Wpłacaj tylko za jedną osobę (jedna wpłata = jedna akredytacja).
  • Wpłacając podaj nam prawdziwe dane, żebyśmy mogli zidentyfikować Ciebie albo inną osobę, za którą płacisz.
  • Preakredytacja jest bezzwrotna, ale do 14 lutego 2023 r. włącznie możesz przepisać swoją akredytację na inną osobę

n27ca5328160b0d6.jpg

NA CO SIĘ ZAPISUJĘ?

Zjava to zimowy konwent, który odbędzie się w warszawskiej Szkole Podstawowej nr 388 przy ul. Deotymy 25/33. Ze sporą częścią z Was się już znamy, z całą resztą z przyjemnością się zaprzyjaźnimy! I to dla Was, naszych przyszłych znajomych, kilka słów wstępu. I to dla Was, naszych przyszłych znajomych, kilka słów wstępu. Konwent to spotkanie miłośników fantastyki. Skupiamy się na grach bez prądu: planujemy ponad 180 godzin prelekcji i warsztatów, sto albo i więcej sesji RPG, kilka larpów, bezpłatną wypożyczalnię gier planszowych (oczywiście razem z miejscem do grania!) i KidZone dla najmłodszych. Zajrzyj na Facebooka po więcej informacji.


CENA

To wszystko a pewnie i więcej w cenie 60 zł. Kwota ta stanowi składkę akredytacyjną pobieraną od każdego uczestnika i każdej uczestniczki imprezy na poczet pokrycia kosztów związanych z organizacją imprezy. Wychodzimy ze starego fandomowego złożenia, że konwenty są imprezą, na którą pracują i składają się wszyscy uczestnicy. Zarówno organizatorzy, jak i twórcy programu, bowiem wszyscy ostatecznie korzystamy z mnóstwa atrakcji, jakie daje nam konwent. Wyjątkiem są: dzieci do lat 12., osoby 60+ (100% zniżki), współpracujące z nami media, a także pracownicy i uczniowie SP nr 388 w Warszawie. Dodatkowo gżdacze, czyli nasi wolontariusze, otrzymują po odbyciu swoich dyżurów zwrot w wysokości 50%. Służy to zachęceniu dzieci i młodzieży do uczestnictwa w konwencie, a także ma pozwolić osobom, dla których składka akredytacyjna jest zbyt wysoka, na wzięcie udziału w konwencie.


w1f386cc1d060629.jpg

CO DOSTANĘ, JAK ZAPŁACĘ WCZEŚNIEJ?

  • Zapłacisz wygodniej niż gotówką na miejscu.
  • Jeżeli preakredytujesz się do 27 stycznia 2023 roku, dostaniesz możliwość wcześniejszego zapisania się na sesje RPG i warsztaty. Na wszystkich limitowanych punkach programu połowa miejsc będzie przeznaczona dla osób, które opłaciły preakredytację. Gwarantujemy że dostaniesz się przynajmniej na jeden punkt a być może na więcej. Nie gwarantujemy, że dostaniesz się na punkt programu swojego pierwszego wyboru. Link do formularza otrzymasz na kilkanaście dni przed konwentem.
  • Wejdziesz na konwent krótszą kolejką.

 

CO MAM ZROBIĆ?

Kliknij "Wpłać na zrzutkę", wybierz próg i go opłać - gotowe!

Pamiętaj:

  • Jedna wpłata to jedna osoba
  • Podaj nam prawdziwe dane osobowe i kontaktowe (polityka prywatności znajduje się na końcu opisu)
  • Zachowaj maila z potwierdzeniem wpłaty ze strony "zrzutka.pl" - to będzie twoje potwierdzenie preakredytacji.

Na samym konwencie stworzymy odrębne stanowiska dla preakredytowanych. Poprosimy Cię o dokument ze zdjęciem i datą urodzenia (jest to konieczne dla weryfikacji wieku oraz ze względów bezpieczeństwa) i podpis, który będzie równoznaczny z zaakceptowaniem regulaminów (będą także dostępne przed konwentem na naszej stronie www).

 

s0e039e544513458.jpg

O NAS

Jesteśmy warszawskim stowarzyszeniem miłośników fantastyki działającym nieprzerwanie od 2007 roku. W tym roku zyskaliśmy nową siedzibę na warszawskiej Pradze, gdzie regularnie organizujemy różnorodne wydarzenia. Możecie nas znać z takich działań jak: organizacja zimowego konwentu "Zjava" oraz letniego "Bazyliszek", a także spotkań z grami RPG "Czas na Przygodę" oraz tłumaczeń małych gier RPG w ramach Goblina Drukarskiego. Od 2020 roku robimy również najfajniejsze konwenty online pod marką - a jakże - Konline.

Odwiedź naszą stronę: https://klub.ava.waw.pl/


CO SIĘ STANIE Z MOIMI DANYMI OSOBOWYMI?

Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane - imię, nazwisko, e-mail i telefon - na potrzeby organizacji konferencji Zjava 12. Użyjemy ich do tego, żeby pozwolić ci wejść na konwent i przygotować zakupione przez Ciebie rzeczy. Możemy więc chcieć się z Tobą skontaktować, jeśli nie wypełnisz formularza dotyczącego koszulek, a także zweryfikować, czy osoba odbierająca zakupioną rzecz to na pewno Ty. Twoje dane będą przechowywane maksymalnie przez jeden rok. Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem portalu zrzutka.pl jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Targowej 66/22. Możesz skontaktować się z nami pod adresem [email protected]. Nie odpowiadamy za zbieranie i przetwarzanie danych przez portal zrzutka.pl.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 3

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Bilety, usługi, vouchery • Organizacja imprez
Akredytacja na Zjavę last minute
Kupujesz wyłącznie wcześniejszą akredytację na Zjavę (17-19 lutego 2023, Warszawa). Ta akredytacja nie pozwala na wzięcie udziału we wcześniejszych za...
60 zł

Kupione 110

Zakończona
Bilety, usługi, vouchery • Organizacja imprez
Akredytacja na Zjavę
Kupujesz akredytację na Zjavę (17-19 lutego 2023, Warszawa). Pod koniec stycznia dostaniesz link z zapisami na sesje RPG i warsztaty - przynajmniej je...
60 zł

Kupione 230

Zakończona
Bilety, usługi, vouchery • Organizacja imprez
Akredytacja na Zjavę + koszulka
Kupujesz akredytację na Zjavę (17-19 lutego 2023, Warszawa). Do tego kupujesz koszulkę w wybranym przez siebie rozmiarze: damska S-XXL, męska S-XXXL (...
130 zł

Kupione 53

Zakończona

Wpłaty 410

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!