275 zł 
z 1 470 zł
18%
zakończona 27.06.2020r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Czas epidemii wymaga od nas nowych wyzwań. Dlatego postanowiliśmy przenieść spotkania Alpha w świat wirtualny, jednak żeby robić to profesjonalnie musieliśmy wykupić licencję na korzystanie z oprogramowania do wideokonferencji zoom.


Z tego względu, że uczestnictwo w Alpha jest zawsze darmowe i nigdy nie pobieramy, żadnych opłat od uczestników spotkań, możesz Ty sprawić, że Alpha Online stanie się realną rzeczywistością :)


Nasze koszta to:

835 zł - licencja do korzystania z oprogramowania zoom

170 zł - promocja Alpha na Facebooku

465 zł - Urządzenie wspierające poprawę jakości przesyłanego obrazu w czasie transmisji (AverMedia Live Portabl Lite)


Czym jest Alpha?


Alpha Online to cykl interaktywnych spotkań za pomocą programu do wideokonferencji zoom, w trakcie których odkrywamy różne aspekty wiary chrześcijańskiej.


Aby uczestniczyć w spotkaniu, nie musisz wychodzić z domu. Nie musisz mieć również skomplikowanego oprogramowania i drogiego sprzętu. Wystarczy komputer z mikrofonem połączony z internetem... no i świetnie jeśli będziesz miał/miała także kamerkę, abyśmy mogli lepiej się komunikować.


Spotkania zawitają ciekawy wykład w formie filmu i dyskusję w kilkuosobowych grupach. Podczas rozmowy można zadać każde pytanie, także to, na które nie ma gotowych odpowiedzi. Wykłady i dyskusje są prowadzone w sposób przystępny i nie wywierający presji. Zatem nie przejmuj się swoimi poglądami, czy światopoglądem. Zawsze będziesz mile widziany/widziana w naszym gronie :)


Alpha oczywiście jest dla każdego!

W Alpha, mogą uczestniczyć Ci którzy regularnie chodzą do Kościoła, jak również Ci, którzy w nim dawno nie byli, ale są otwarci na to co nowe i nie boją się zadawać, trudnych pytań, oraz szukać na nie odpowiedzi.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 4

AR
ARS
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AM
Agnieszka Matera
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

776 160 zrzutek

i zebrali

576 985 972 zł

A ty na co dziś zbierasz?