id: uvczgg

POLSKA AKCJA BANEROWA #OD(SZ)CZEP SIĘ

POLSKA AKCJA BANEROWA #OD(SZ)CZEP SIĘ

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
29 053 zł 
z 30 000 zł
96%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Polska Akcja Banerowa staje się po raz kolejny inicjatorem kampanii informacyjnej dotyczącej Narodowego Programu Szczepień. Pragniemy przedstawić Państwu opinie światowej sławy lekarzy i naukowców, których na co dzień nie zobaczymy w programach telewizyjnych. Za ich odmienne poglądy próbuje się ich uciszyć, naruszając jednocześnie podstawowe prawo człowieka jakim jest wolność słowa.

Lekarze i naukowcy zwracają uwagę na potencjalne niebezpieczeństwa, związane ze szczepieniami przeciw COVID-19. Apelują w tej sprawie do prezydenta i rządu o wolną debatę i obronę Polski przed interesami koncernów farmaceutycznych.

Polska Akcja Banerowa nie może i nie pozostanie obojętna na los milionów Polaków. Dziś pojawiają się pierwsze w Polsce billboardy z naszym projektem graficznym, informujące o zagrożeniach związanych ze szczepieniem przeciw COVID-19. Projekty graficzne zawierają wyłącznie cytaty naukowców i lekarzy, którzy przestrzegają przed tymi szczepieniami.

Polska Akcja Banerowa na swoim profilu facebookowym przedstawia wyłącznie opinie bądź badania niezależnych naukowców i lekarzy. Nie zgadzamy się na monopol medialny.


Dziś przyłączamy się do apelu niezależnych ekspertów. Zapewniamy, że będziemy ich wspierać w działaniach zmierzających do przeprowadzenia wolnej debaty, dotyczącej szczepień przeciw COVID-19 .

Chcemy zachęcić Państwa do włączenia się wraz z nami w kampanię informacyjną, która będzie przeprowadzana na terenie kraju.

Nowy Targ, Nowy Sącz, Kraków, Kielce, Olsztyn... razem możemy więcej!


Polska Akcja Banerowa


Całkowita kwota ze zrzutki zostanie przeznaczona na kampanię informacyjną # OD(SZ)CZEP SIĘ na terenie kraju. Faktury z akcji banerowej będą udostępniane na bieżąco na naszej stronie fb Polska Akcja Banerowa.


Pozdrawiamy,

Polska Akcja Banerowa

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 425

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
GA
Gal Anonim
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
PL
Przem
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
J
Joanna
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MT
Marlena Toman
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 23

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 346 zrzutek

i zebrali

735 733 196 zł

A ty na co dziś zbierasz?