id: uvdkbv

15-letni Alex poturbowany przez los zbiera na leczenie!

15-letni Alex poturbowany przez los zbiera na leczenie!

Nasi użytkownicy założyli 1 168 204 zrzutki i zebrali 1 216 349 896 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Na początku lutego 2023 Alex odszedł, ostatnie tygodnie swojego życia spędził w nowym domu, przy ludziach, który oddali mu serce i zatroszczyli się o niego. Nasze serca przepełniał jednocześnie żal i radość, bo z jednej strony Alex tak krótko mógł się cieszyć nowym domem, obecnością człowieka, zabawą z nowym psimi przyjaciółmi, a z drugiej strony udało się dać mu to choć na kilka tygodni. Dziękujemy wszystkim za wsparcie Alexa, teraz już biega za Tęczowym Mostem i mamy nadzieję, że kiedyś jeszcze spotkamy tego wspaniałego psa.

YPcxa0JlNcitpT4Z.jpg

Alex jest starszym psiakiem, który przez ostatni rok miał bardzo pod górkę. Rok temu w jego domu miał miejsce wybuch. Stracił opiekuna, musiał zostać rozdzielony z dwoma innymi psiakami, z którymi żył tyle lat. Stracił dom. Świat mu się zawalił. Trafił pod naszą opiekę i zamieszkał w zupełnie innym miejscu, był to dla niego duży szok i stres. Podupadł na zdrowiu i bardzo walczyliśmy o to, aby znów zaczął chodzić.

Po tygodniach rehabilitacji i leczenia udało się postawić go na nogi. Psiak ma swoje lata i problemy ze stawami, więc nie było idealnie, ale różnica była ogromna. I tak czas leciał, Alex przyjmował leki i dawał sobie radę.


Przed sylwestrem znów pojawił się problem, tym razem z jedną łapką. Bardzo spuchła i Alex ma problemy ze wstawaniem i chodzeniem. Jesteśmy w trakcie leczenia, przed nami kolejne wizyty u weterynarza.

Potrzebujemy Waszego wsparcia, bo wszystko kosztuje i to niemało...


Alex miał robione RTG, dostał leki do domu, zastrzyki na miejscu... Szczegółowy opis od weterynarza znajdziecie poniżej, także zdjęcia łapki Alexa, leków oraz rachunków. Będziemy bardzo wdzięczne za każdą darowiznę dla Alexa, nie chcemy się poddawać, on ma ogromną wole życia i zasłużył na to, aby żyć w komforcie. Błagamy o pomoc dla tego cudownego seniorka!


IwcrwxPyEuSfZ5bO.pngwYOEVqmlb4Kb0pPr.jpg

RHtV2scX3qeED0wu.jpg

SFqigFFgY8tLxQ5W.png

HDSUK5I2v5DH5eT7.jpg

DGjwY65D1zU7CuPz.jpg

f4emGpQWJzi3aivL.jpg

LWjJwSaT2PYNCbXN.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

AK
100 zł
AM
anna
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków