id: uvywym

Wsparcie Pubu Wędrówki - wirtualne piwko!

Wsparcie Pubu Wędrówki - wirtualne piwko!

Opis zrzutki

Kochani! Wirus bezpośrednio uderza w ludzi a pośrednio w miejsca jakie kochamy. Jednym z nich jest Pub Wędrówki.

Nie ukrywamy, że założenie tej zrzutki nie jest dla nas łatwą sprawą. Robimy to, bo największą motywacją aby uratować klub są Wasze słowa!

Oto niektóre z nich:


----"Przyjaciele

Od prawie 15 lat spotykamy się aby wspólnie oglądać zdjęcia i poznawać świat podczas naszych spotkań podróżniczych. Ze względu na sytuacją epidemiologiczną musimy odwołać te spotkania – być może nawet na kilka najbliższych miesięcy. Jest nam z tego powodu przykro, ale mamy świadomość iż jest określona gradacja spraw: zdrowie i życie jest ważniejsze niż jakakolwiek rozrywka. Nie to jest jednak najistotniejsze.

Zwróćmy uwagę na tych, którzy mogą nie przetrwać czasu kwarantanny.

Od kilku lat gości nas życzliwy i otwarty Pub Wędrówki. Super miejsce, gdzie mogą się swobodnie spotykać ludzie kochający podróże. Jeżeli kwarantanna będzie trwać nie tygodnie a miesiące Pub Wędrówki nie da rady tego przetrwać.

Wiemy, że w podobnej sytuacji jest pewnie wiele innych miejsc. Wiem też, że lęk przed zarazą jest obezwładniający i koncentruje całą naszą uwagę. Mamy jednak nadzieję, że ten koszmar się skończy za kilka miesięcy i wrócimy do naszego, dawnego świata. Szkoda by było aby zabrakło w nim tylu świetnych miejsc tworzonych z takim wysiłkiem i oddaniem przez wiele lat. Takich właśnie jak Pub Wędrówki.

Proponuję więc aby:

1) To najważniejsze – jakoś poprzez zbiórką wesprzeć Pub Wędrówki aby dać im szansę przetrwać okres bez jakichkolwiek przychodów i nie pozwolić im upaść !

Jeżeli się z tym zgodzicie zaproponuję właścicielom aby otworzyli zbiórkę poprzez net. Sami tego nie zrobią bo pewnie będzie to dla nich wstydliwe – czas wydaje się być zbyt trudny na takowe prośby. Ale my uważamy że możemy spróbować pomóc tym którzy mogą nie przetrwać okresu kwarantanny. Co Wy na to ?

2) Spróbować znaleźć sposób aby dalej móc się dalej spotykać w przestrzeni wirtualnej. Brak nam wiedzy technologicznej, ale mamy wśród prelegentów i widzów pewnie wiele osób z takim zdolnościami – zaproponujcie z swojej strony jakąś formułę spotkań. Interakcyjną. Taką w której moglibyśmy pokazywać zdjęcia i je komentować w realu dla większej ilości osób. W miarę dostępną dla wszystkich. My będziemy w stanie zrobić wszystkie nasze spotkania, może inni prelegenci z Pubu też się dołączą ?

Moglibyśmy skorelować nasze wirtualne spotkania i pokazy z zbiórką na Pub Wędrówki.

3) Twardo stosować się do zaleceń kwarantanny, ale jednocześnie nie poddawać się tej przytłaczającej atmosferze lęku i niepewności. To może okazać się równie groźne co sam wirus. Nie możemy się w realu spotykać, cieszyć się swoją obecnością, nie możemy nigdzie podróżować – spróbujmy jednak znaleźć jakiś sposób aby być razem. Dla dobra naszego zdrowia ! I po to aby pomóc tym bardziej poszkodowanym przez realia kwarantanny.

Pozdrawiamy i zachęcamy do wspólnego działania.

Organizatorzy Wrocławskich Spotkań Podróżników i przyjaciele Pubu Wędrówki

Marek Tomaszewski

Bartosz Kozłowski"----Łukasz Pławiak: To nasza wspólna sprawa! Musimy zawalczyć o Wędrówki!----Kasia Seklecka: Jesteście miejscem, które bardzo lubię i ogromnie szanuję za to co robicie, będzie mi naprawdę smutno, jak zapewne wielu, jeżeli znikniecie z wrocławskiej mapy. Dlatego też myślę, jak można pomóc. To co przychodzi mi jeszcze do głowy to zrzutka i zaangażowanie tej społeczności, która udało Wam się tak pięknie wybudować. Nie wiem co prawda, jak wielkie macie koszty, ale wiem, że można na takich zbiórkach zebrać spore pieniądze i może by to coś pomogło. Będę jeszcze myśleć jak można Wam pomóc i trzymam mega mocno kciukasy ????????????----Nie poddawajcie się i mam nadzieję, że do zobaczenia po tym wszystkim, będę trzymać za Was kciuki! ????----Tygrysy Podróży: Trzymajcie się, będziemy trzymać kciuki, żebyście przetrwali ten czas. My obiecujemy się pojawić u Was zaraz po ponownym otwarciu ???? Zdrowia!----Jacek Cembrowicz: No to teraz podróżnicy mają sporo kaski odłożone na loty które się nie odbędą. Może z tej kaski byśmy wspomogli WedrowkiPub i kupili u nich jakieś wirtualne piwo od czasu do czasu? Co wy na to ?----Kamil Kołkowski: O nie! Takiego miejsca we Wrocławiu nie może zabraknąć!Od kilku dni otrzymujemy wiele wiadomości w podobnym tonie, za co bardzo dziękujemy.

Nie pozostaje nic innego jak walka o przetrwanie Pubu a po przerwie powrót ze zdwojoną siłą.

Udostępnienie tej "zrzutki" również będzie wielką pomocą.

Dziękujemy :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 213

 
Dane ukryte
500 zł
M
MarekT
200 zł
K
Krystyna i Franciszek
200 zł
AI
Arnold Improv
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
R
Roman
111 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MK
Małgorzata Kupnicka
100 zł
MT
Marek T
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

678 928 zrzutek

i zebrali

439 924 764 zł

A ty na co dziś zbierasz?