id: uw4zj7

Suzafony na pomniki! - performance dla Schroniska Tara

Suzafony na pomniki! - performance dla Schroniska Tara

Nasi użytkownicy założyli 1 169 472 zrzutki i zebrali 1 218 452 539 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Performance Suzafony na pomniki! Jadę rowerem z suzafonem przez Polskę specjalnie dla koni ze Schroniska Tara.

Zakładam na mijane po drodze interesujące pomniki suzafon, urozmaicam w ten sposób chociaż na chwilę codzienny krajobraz, przyglądam się reakcjom ludzi, robię zdjęcia i jadę dalej. Podróżuję rowerem poziomym, czujnie rozglądam się dookoła, planuję także zajechać do celu zbiórki, czyli Schroniska dla koni Tara.

Zapraszam do wsparcia tej akcji! Konie tego potrzebują, a mi też lepiej będzie pedałować z myślą, że jest tutaj ruch! Sekunduje temu i patronuje niezwykły Performance #Suzafony na pomniki!


Suzafon to nie tylko instrument muzyczny, ale także ciekawa dekoracja. Natomiast pomniki samotnych myślicieli, poetów, kompozytorów, naukowców... Niektórym w zastygłej pozie suzafon bardzo pasuje! Sprawdź zdjęcia!


Więcej na https://www.facebook.com/Suzafony-na-pomniki-108972337515460/?modal=admin_todo_tour


Piotr Wróbel - kompozytor, suzafonista, założyciel brass-bandu Brass Federacja, suzafonista Młynarski-Masecki Jazz Band. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - skomponował Koncert na suzafon i orkiestrę. Entuzjasta wypraw rowerowych, zjechał na rowerze całą Polskę, a także trasy Litwa-Łotwa-Estonia, Bułgaria-Rumunia-Serbia, Szwecja-Norwegia. Tym razem rusza w podróż rowerem z suzafonem - robi to charytatywnie, wspierając tym samym konie ze Schroniska Tara w Piskorzynie.


Schronisko TARA zostało założone w 1995 roku przez Scarlett Szyłogalis. Od 2004 roku Fundacja Tara posiada statut OPP. Od początku istnienia Tara ofiaruje spokojny i bezpieczny dom koniom po przejściach, koniom nieuleczalnie chorym, kalekim i porzuconym, ale także i wielu innym zwierzętom różnych gatunków – Tara jest domem dla zwierząt kategoryzowanych przez wielu jako “zwierzęta gospodarcze”. Jest domem dla tych najbardziej wykorzystywanych przez ludzi… Tutaj mają swój azyl. Tu mają kochającą wielogatunkową rodzinę. Tutaj ludzie służą im, a nie odwrotnie. Więcej na https://fundacjatara.info/


Planowana trasa: Warszawa - Skierniewice - Łódź - Kalisz - TARA - Zielona Góra - Gorzów Wielkopolski (pomnik Edwarda Jancarza).


Obserwuj z nami ten niezwykły performance, dołącz się do zrzutki, udostępnij ją i wspomóż Tarę i jej podopiecznych! Każda kwota dobra, choć są bonusy... Zerknij obok :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 6

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Chcesz dołączyć do opisu postaci pomnikowej?
Zawsze opisuję pomnikową postać, w jego życiorys wplatając motyw suzafonu. Chcesz obok głównego bohatera pomnika, pojawić się w opisie? Nic prostszego...
222 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 62

SH
Szymon Herka
250 zł
 
Dane ukryte
222 zł
PK
Piotr Komorowski
200 zł
PO
Piotrek
112 zł
MP
maria piotrowska
111 zł
JR
Joanna Rayss
111 zł
GP
Grzegorz Pastuszka
111 zł
 
Dane ukryte
111 zł
Wiosna Śmiechowska
111 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków