id: uwatae

42 numer gazety Samorządność

42 numer gazety Samorządność

21 zł 
z 5 000 zł
0%
zakończona 19.05.2019r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Cześć, 21 maja planujemy wydanie już 42 numeru gazety "Samorządność". Jest to gazeta Stowarzyszenia Mazowiecka Wspólnota Samorządowa. Od kilku lat piszemy w niej o rzeczach ważnych w samorządzie, przeprowadzamy wywiady z zasłużonymi samorządowcami, o tym co się dzieje w województwie mazowieckim oraz o aktualnościach z życia stowarzyszenia MWS. Gazeta kolportowana jest bezpłatnie i to się nie zmieni. Zwracamy się z prośbą do Was o wsparcie finansowe najbliższego wydania.

Gazeta "Samorządność" to gazeta bezpłatnie kolportowana w województwie mazowieckim. Trafiamy do wielu miast i miasteczek na Mazowszu. M.in. możesz nas dostać w Warszawie, Pruszkowie, Wołominie, Markach, Piastowie, Ożarowie, Legionowie, Radomiu, Płocku i wielu innych miastach i miasteczkach. Gazeta jest też zawsze dostępna w wersji online. Wszystkie archiwalne numery możesz przeczytać pod linkiem "Samorządność".

Jesteśmy również otwarci na współpracę z każdą osobą która chciałaby pisać na łamach naszej gazety. Skontaktuj się z nami!

Zwracamy się do Was o wsparcie finansowe kolejnego wydania. Każda wpłacona kwota ma ogromne znaczenie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

878 788 zrzutek

i zebrali

807 982 321 zł

A ty na co dziś zbierasz?