GO HELP - Wesprzyj z nami Madagaskar ID: uwb8nv

GO HELP - Wesprzyj z nami Madagaskar ID: uwb8nv

1 094 zł z 1 000 zł

109%

1 094 zł

1 094 zł

z 1 000 zł

zakończona

zakończona

23.07.2020r

29

29

wspierających
109%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki


Cześć!


W marcu wybieramy się na Madagaskar, jedno z najbiedniejszych państw na świecie, gdzie wielu ludzi żyje za mniej niż dolara dziennie, bądź zarabia 150zł miesięcznie. Planujemy przez  miesiąc z plecakiem, na własną rękę przemierzyć czerwoną wyspę eksplorując tubylcze wioski i parki narodowe. Trzeba przyznać, że w takim przypadku bezpośrednie spotkanie z biedą jest zatem nieuniknione. Podczas każdej naszej poprzedniej wyprawy do biednych krajów rozdawaliśmy potrzebującym przybory szkolne, higieniczne czy zabawki przywiezione z Polski.  Zdarzało się nam nawet rozdawać rzeczy, które akurat miałyśmy na sobie.


Ponieważ na wyspie większość jest dostępna, ale dla malgaszy praktycznie nieosiągalna, postanowiłyśmy poprosić tym razem Was o dołożenie swojej małej cegiełki do naszego projektu wsparcia. Chcemy pomóc i wykorzystać w 100% czas spędzony na Madagaskarze nie tylko od strony turystycznej, ale też wspierając osoby tam zamieszkałe. Podróżując na miejscu wynajętym autem będziemy mieli możliwość dostarczenia żywności i innych produktów tam gdzie są one niezbędne. Będziemy mogły zakupić produkty pierwszej potrzeby czy wesprzeć finansowo napotkanych ludzi.


Na Madagaskarze opieka medyczna nie jest bezpłatna dlatego chcielibyśmy zakupić też podstawowe leki  i wesprzeć w jakikolwiek sposób medyczny lokalnych ludzi których napotkamy i będziemy mogli im pomóc - w końcu w ekipie będzie aż 3 ratowników medycznych. 


Pomożecie?

Wpłacający29

W
Walentyna Samoszuk
100 zł
D
Damian Agnieszka
100 zł
G
GOGETTERS
100 zł
TK
Tomasz Kokot
50 zł
IS
Iwona Samoszuk
50 zł
PK
Paweł Kędzierski
50 zł
M
Mateusz
50 zł
KS
Karolina Szewc
50 zł
PP
Paulina Pawlak
50 zł
A
A.M
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 501 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?