id: uwm4pm
Pomóżmy Panu Markowi w walce z najtrudniejszym przeciwnikiem !
Pomóżmy Panu Markowi w walce z najtrudniejszym przeciwnikiem !
Opis zrzutki
Pan Marek jest leśnikiem, ponadto osobą bardzo pogodną, nigdy nie odmawiającą nikomu pomocy. Teraz czas na nas, aby odwdzięczyć się i pomóc mu powrócić do zdrowia, wygrać walkę z trudnym przeciwnikiem jakim jest nowotwór. Niewinny ból nogi, który początkowo został nieprawidłowo zdiagnozowany, okazał się złośliwym nowotworem. Wiadomość o chorobie spadła na niego nagle, jednak nie poddaje się i działa w walce o swoje zdrowie.
Przed Panem Markiem długotrwałe leczenie, a potem rehabilitacja. Częściowo leczenie odbywa się poza NFZ co niesie za sobą spore wydatki dla rodziny.
Wspólnie możemy zdziałać więcej, więc prosimy każdego kto może o choć symboliczną wpłatę.
W szczególności o mobilizację prosimy brać leśną!
Lokalizacja
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Marku dużo zdrowia i siły Ci życzymy.Pozdrawiamy
Szybkiego powrotu do zdrowia ! Powodzenia!
Panie Marku zyczymy zdrowka wiary i sily w walce z tym potworem czekamy na pana powrot do pracy pozdrawiamy
tak uczynny i pogodny człowiek musi z tej "przygody" wyjść zdrowy i wzmocniony siłą innych Zdrówka Marek
Trzymam kciuki! Powodzenia!!