Zrzutka kibiców na napastnika dla Legii Warszawa
Zrzutka kibiców na napastnika dla Legii Warszawa
Opis zrzutki
Miło Cię tu widzieć!
Od ponad trzydziestu lat jestem kibicem Legii Warszawa.
Przeżywam każdy mecz, boli mnie każda porażka.
W związku z totalną nieudolnością klubu przy próbach sprowadzenia napastnika w ostatnim okienku, fatalnym zarządzaniem przez osobę JZ, brakiem dyrektora sportowego i żenujących kompromitacjach przy prezentowanych kolejnych kandydaturach, dołączyłem do grupy niezadowolonych, sfrustrowanych kibiców.
Mam DOŚĆ kompromitowania klubu przez niekompetentnych pracowników, mam DOŚĆ informacji o podejmowaniu przez klub kolejnych prób sprowadzenia napastnika, które w ostatnich dniach wypełniają przestrzeń medialną, bawiąc niczym kabaret rzesze kibiców innych klubów i dziennikarzy.
Ci ludzie robią z Legii pośmiewisko.
Ten sezon jest stracony, ale aby jakkolwiek ratować wysokie miejsce w tabeli w następnym sezonie, potrzebujemy napastnika z prawdziwego zdarzenia NA JUŻ.
Jak widać po działaniach Klubu, ewidentnie nie stać ich na dobrego napadziora, więc UZBIERAJMY SAMI.
ile?
Zbieramy ekwiwalent 1,2mln EUR w złotówkach po kursie 4.20, odpowiadający cenie jednego z ostatnich nieudanych transferów.
Jak łatwo się domyślić, był to Ole Sæter z Rosenborga.
Całość wspólnie przekazujemy Klubowi.
CLZR!
Trzymam kciuki, świetny pomysł💪🟢🔴⚪️
Świetny pomysł 👍 dokładam cegiełkę ale kupcie za to od Nas Gonga 😂 dyrektora sportowego dostanie gratis 😉
❤️🤍💚
Polski Związek Ligi Dzbanów
Od skromne 5:2(0)