Promocja projektu "Nowa Bibuła" ID: uxdsjm

Promocja projektu "Nowa Bibuła" ID: uxdsjm

1 275 zł z 2 000 zł

63%

1 275 zł

1 275 zł

z 2 000 zł

zakończona

zakończona

31.10.2019r

25

25

wspierających
63%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Dzięki promocji powiększyliśmy zasięg "Nowej Bibuły" ponad 5-krotnie.! Docieramy obecnie do ponad 200 miejscowości w całej Polsce. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zbiórka funduszy na promocję i rozwój akcji obywatelskiej "Nowa Bibuła"

Akcja obywatelska pod nazwą "Nowa Bibuła" jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców polskiej prowincji, wsi i miasteczek, którzy wciąż pozostają bazą społeczną dla partii niszczącej polską demokrację.

Działamy od listopada 2018 roku. Możemy się poszczycić sporym sukcesem - nasze materiały regularnie pobiera ponad 400 odbiorców z całej Polski. Załączona mapa przedstawia obecny zasięg "Nowej Bibuły". Chcemy go nadal powiększać, wykorzystując promocję w internecie. Możesz nam w tym pomóc - nie tylko finansowo. Zaangażuj się w projekt!

#nowabibula #10minutDlaPolski

www.nowabibula.pl

facebook.com/nowabibula

Chcemy szeroko rozwinąć tę akcję przed nadchodzącymi wyborami, które zadecydują o przyszłości Polski: czy będzie krajem nowoczesnym, otwartym i przyjaznym obywatelom, czy też stanie się zacofanym i zakompleksionym zaściankiem Europy. Projekt ma na celu pobudzić ludzi do bardziej krytycznego spojrzenia na obecną władzę oraz dostarczyć rzetelnej informacji o jej przekrętach, aferach, kumoterstwie i układach, które buduje w całej Polsce. Naszym celem jest też propagowanie idei zjednoczonej Europy, jako gwarancji bezpieczeństwa na kontynencie, ale i osobistego bezpieczeństwa socjalnego.

Jesteśmy przekonani, że bez czynnego działania najbardziej świadomej części naszego społeczeństwa niewiele się zmieni. Nawet, jeśli PiS przegra nadchodzące wybory, to sprzątanie bałaganu, jaki po sobie pozostawi, potrwa długie lata. Chyba, że PiS przegra te wybory naprawdę dotkliwie. Tak, aby siły prodemokratyczne mogły przeprowadzić niezbędne zmiany w konstytucji, przyspieszające przywrócenie ładu konstytucyjnego oraz postawić odpowiedzialnych przed Trybunałem Stanu.. Kluczem do unieszkodliwienia PiS-u jako siły politycznej, jest przekonanie jego elektoratu o wysokiej szkodliwości jego działań. Dlatego właśnie chcemy dotrzeć z akcją na polską prowincję, tam, gdzie PiS wciąż jeszcze może liczyć na silne wsparcie.

Wierzymy, że kropla drąży skałę. Dlatego nasze działania nie muszą być spektakularne – nie organizujemy wielkich akcji ulicznych. Po prostu zostawiamy ulotki sąsiadom w skrzynce, albo w kawiarni na stoliku, czy na przystanku autobusowym. Pomysłów jest tutaj mnóstwo. Robimy to przy okazji załatwiania różnych codziennych spraw. Oczywiście, jeśli ktoś ma czas i ochotę, może wykonać dodatkowy wysiłek przy rozpowszechnianiu ulotek. Każdy działa według własnych możliwości. Naszym hasłem jest "10 minut dla Polski!"

Każdy może nam pomóc w tym projekcie. Jeśli masz drukarkę, pobierz plik pdf z naszej strony i wydrukuj kilka egzemplarzy, a następnie zastanów się jak ją rozpowszechnić w Twojej okolicy. Jeśli masz kontakty do innych osób, które mogą pomóc, to przekaż im ideę przedsięwzięcia i plik pdf do powielenia. Byłoby doskonale, gdyby udało Ci się zebrać w swojej okolicy grupę wolontariuszy, gotowych wspomóc nasze działania. Oprócz "Nowej Bibuły", która zawiera komentarz na temat bieżących wydarzeń, dostarczamy inne materiały warte rozpowszechnienia. Jeśli natomiast masz własny pomysł ulotki i chcesz się nim podzielić, prześlij go nam! Upowszechnimy go wśród naszych współpracowników w całej Polsce. A jeśli jesteś zbyt zalatany, aby pomóc - bo i tak się przecież zdarza - to dorzuć kilka złotych do promocji i rozwoju tego projektu. Każdą złotówkę przeznaczymy zgodnie z przeznaczeniem.

10 minut dla Polski – tyle wystarczy, żeby PiS odszedł w niepamięć. Razem możemy to zrobić!

www.nowabibula.pl

facebook.com/nowabibula

Wpłacający25

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

519 015 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?