id: uxp7c6

Okradziono BoNoBo Vegan

Okradziono BoNoBo Vegan

Nasi użytkownicy założyli 957 423 zrzutki i zebrali 964 033 842 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Okradziono BoNoBo - pomóżcie nam przetrwać!

Tuż przed Sylwestrem ktoś włamał się do BoNoBo Vegan w Olsztynie i okradł nas. Jesteśmy załamani. W jednej chwili straciliśmy wszystkie pieniądze przeznaczone na wypłaty dla pracowników i na utrzymanie lokalu. Po raz pierwszy prosimy Was o pomoc. Bez Was nie damy rady działać dalej!


Otworzyliśmy naszą wymarzoną restaurację wegańską BoNoBo we wrześniu 2019 roku. Niedługo jednak mogliśmy się nią cieszyć. Po kilku miesiącach musieliśmy ją zamknąć z powodu pandemii. Po ponownym otwarciu nastąpiło ponowne zamknięcie. Po tym trudnym czasie byliśmy wykończeni, nigdy jednak nie prosiliśmy Was o pomoc. Zawsze sami rozwiązywaliśmy problemy bez użalania się. Od Was chcieliśmy tylko jednego - abyście do nas przychodzili, bo dzięki temu mogliśmy istnieć.

Czasami jednak zdarza się coś, co zupełnie odbiera siły. Przed samym Sylwestrem ktoś bezczelnie włamał się do naszego lokalu i ukradł wszystkie pieniądze. Trudno opisać, jak bardzo jesteśmy zdruzgotani. Nasze dalsze funkcjonowanie stanęło pod znakiem zapytania.

Wszyscy traktujemy BoNoBo jak drugi dom. Spędzamy w nim mnóstwo czasu. Z całego serca staramy się, abyście i Wy czuli się tu dobrze, lubili u nas jeść, przesiadywać, spotykać się z bliskimi. Jako jedyna w pełni wegańska restauracja w Olsztynie przywiązujemy ogromną wagę do jakości i różnorodności posiłków. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie pozytywne opinie, komentarze, wysokie miejsca w rankingach, które potwierdzają, że nas doceniacie. Chętnie dzielimy się z Wami swoją przestrzenią, współtworząc liczne eventy kulturalne i aktywistyczne.

Aby to miejsce mogło dalej Wam służyć, potrzebujemy Waszego wsparcia. Doświadczyliśmy krzywdy, ale nie pozwolimy, by nas pokonała. Wierzymy, że, jak śpiewał Czesław Niemen:

„Lecz ludzi dobrej woli jest więcej

I mocno wierzę w to

Że ten świat

Nie zginie nigdy dzięki nim”


Wiemy, że czasy dla wszystkich są trudne. Tym bardziej już teraz dziękujemy każdej osobie za wpłatę. Nie chcemy zamykać naszego BoNoBo. Nie chcemy się poddawać. Pragniemy nadal spełniać nasze marzenia i robić to, co potrafimy najlepiej: tworzyć dla Was ciepłe i serdeczne miejsce pełne pysznego wegańskiego jedzenia, dobrej energii i cudownych ludzi.


Wierzymy, że z Waszą pomocą nam się uda.


Lokalizacja

Olsztyn, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 150

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
300 zł
MI
Malgorzata Niklaus
200 zł
BM
Bartek Mazur
50 zł
HI
Hubert
50 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
AZ
Agnieszka z Châteauneuf
100 zł
MH
Monika Hincman Kamińska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków