id: uy5c2m

Utrzymanie portalu IMPERIUM ROMANUM

Utrzymanie portalu IMPERIUM ROMANUM

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 558 zł 
z 3 531
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 956 478 zrzutek i zebrali 962 447 914 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

DRODZY CZYTELNICY! ZWRACAM SIĘ DO WAS Z GORĄCĄ PROŚBĄ!

Portal IMPERIUM ROMANUM, w związku z ogromną ilością odwiedzin, został przeniesiony na serwer dedykowany. Wiąże się to ze zdecydowanym zwiększeniem kosztów utrzymania serwera. W tym momencie rocznie opłata wynosi 353133 gr. Jest to niezwykle duże obciążenie dla mnie, jako osoby prywatnej - właściciela strony, pomysłodawcy idei i administratora treści. Staram się codziennie aktualizować informacje na portalu, poprawiać jego nawigację, wyszukiwać nowości ze świata antycznych Rzymian oraz programować nowe udogodnienia informatyczne. Dzielę się z Wami ciekawostkami na portalach społecznościowych. Bardzo często robię to do późnych godzin nocnych, na własną rękę. Robię to po to, aby dzielić się zdobytymi informacjami o historii antycznego Rzymu oraz udostępniać Wam wielkie kompendium wiedzy o Rzymianach, ich kulturze, społeczeństwie i innych dziedzinach. Sprawia mi to wielką radość i czuję satysfakcję, patrząc jak wielkim projektem stał się IMPERIUM ROMANUM po 10 latach istnienia w sieci.

Codziennie z portalu korzysta ponad 4000 unikalnych użytkowników. Wielu z Was pobiera materiały, wykorzystuje je do naukowych oraz prywatnych celów. Niezmiernie mnie to cieszy i liczę, że będzie tak zawsze!

Niestety dotarłem do takiego momentu, że samodzielnie nie jestem w stanie utrzymać portalu i muszę liczyć na pomoc. Liczę, że Wasze drobne wpłaty pozwolą mi opłacić serwer i utrzymają IMPERIUM ROMANUM w Internecie. Jestem dumny z tej szczytnej idei i wiem, że Rzym nie upadnie. Potrzebuję jedynie Waszego wsparcia!

Dziękuję za wszelkie wpłaty i wsparcie!

Ze swojej strony mogę zagwarantować dalszy wigor i chęć pracy nad stroną, którą tworzę dla Was.

Z poważaniem,

Jakub Jasiński alias Cosiek, właściciel portalu

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 132

TC
Teodor Chomiak
259 zł
KK
kk
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
150 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
110 zł
PI
piotrek
105 zł
 
Dane ukryte
104 zł
AD
adwokat
 
Użytkownik niezarejestrowany
100,02 zł
RC
Robert Choinka
100 zł
EG
ela gardas
96 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków