id: uy5v2v

Spełniamy hokejowe marzenia Krystiana

Spełniamy hokejowe marzenia Krystiana

Nasi użytkownicy założyli 1 170 196 zrzutek i zebrali 1 219 449 616 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

v91842c8c1ef8506.jpegWszyscy gdańscy kibice hokeja na lodzie kojarzą Krystiana Mocarskiego jako niezwykle utalentowanego, bardzo pracowitego, skromnego i sympatycznego zawodnika. Chcielibyśmy przedstawić Krystiana osobom, które nie interesują się na co dzień hokejem i powiedzieć dlaczego naszym zdaniem warto tego młodego człowieka wesprzeć na drodze do spełniania swoich sportowych i zawodowych celów.

Krystian to urodzony w Gdańsku zawodnik, który do tej pory całą swoją karierę zawodową wiązał ze swoim macierzystym miastem. Jeden z najzdolniejszych hokeistów swojego pokolenia, już od 2016 występuje na najwyższym, ekstraligowym poziomie rozgrywek, gdzie w barwach PKH Gdańsk kilkukrotnie miał okazję zaprezentować się w fazie play off, a w sezonie 2020/21 był jednym z czołowych zawodników klubu GKH Stoczniowiec SA. Niestety, klub zakończył działalność i Krystian po raz pierwszy w swojej dotychczasowej karierze musi szukać pracodawcy poza Gdańskiem.

c23b040ed090eb2a.jpegNa przeszkodzie w znalezieniu zatrudnienia w innych klubach Polskiej Hokej Ligi stoi kwestia zapłacenia GKS Stoczniowiec ekwiwalentu za wyszkolenie, wynoszącego 35.000 złotych. Bez tego Krystian nie otrzyma listu czystości, pozwalającemu mu na dołączenie do innej drużyny w PHL. Jest to wysoka kwota, którą młodemu człowiekowi trudno jest odłożyć, a która stoi na przeszkodzie dla jego dalszego rozwoju i kariery. Dlatego, jako kibice zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich osób, tak pasjonatów sportu, jak i tych, którzy doceniają takie wartości jak ciężka praca, talent, ambicja i dążenie do celu, aby pomogli nam w walce o marzenia Krystiana. Taki talent nie zdarza się często, pomóżmy naszemu zawodnikowi rozwijać karierę.

lcf2f2a6705d71ea.jpegJesteśmy Watahą Północy, klubem kibica Pomorskiego Klubu Hokejowego, PKH2014. Jako gdańscy kibice hokeja nie tylko najliczniej w Polsce zapełnialiśmy trybuny trzymając kciuki za naszą drużynę, ale również inicjowaliśmy i angażowaliśmy się, z sukcesem, w wiele inicjatyw, w tym zbiórek pieniężnych, które pomagały nie tylko klubowi, ale też naszej gdańskiej społeczności. W ramach akcji crowdfunfingowej udało nam się uzbierać kwotę pozwalającą Pomorskiemu Klubowi Hokejowemu zakontraktować hokeistę Yannicka Munda, który wsparł nasz zespół w 2017 roku. Sukcesem zakończyła się również zbiórka na pokrycie kary finansowej, niesłusznie nałożonej na naszego bramkarza, Tomasa Fucika, w trakcie jednego ze spotkań. Ponadto, w zeszłym roku przeprowadziliśmy udaną zbiórkę funduszy dla gdańskiego 7 Szpitala Marynarki Wojennej na walkę z covidem, organizujemy również aukcje w ramach WOŚP. Zawsze angażujemy się w sprawy związane z hokejem i Gdańskiem, jako kibice wychodzimy z wieloma inicjatywami. Wierzymy, że również tym razem uda nam się sfinalizować i zakończyć sukcesem zbiórkę dla Krystiana, który choć będzie reprezentował klub z innego miasta, Gdańsk zawsze będzie miał w sercu.

Razem walczymy o marzenia!

n5b38ea6908d0f8f.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 83

WS
Wojciech Stachowiak
1 000 zł
 
Dane ukryte
212,10 zł
PS
Piotr Synowiec
200 zł
MK
Mariusz K.
120 zł
MG
Marek "Grubas" Kostecki
102 zł
JS
Jacek Gąsior
101 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KR
Kris
100 zł
J
Jarosław Sołdyk
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!