id: uy93ay

Pożar domu w Zelwie. Pomoc maturzystce i jej rodzinie

Pożar domu w Zelwie. Pomoc maturzystce i jej rodzinie

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
52 346 zł 
z 50 000 zł
104%
zakończona 14.06.2020r
620 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Cel zbiórki osiągnięty! :) Dziękujemy wszystkim wspierającym za OGROMNĄ pomoc. Na tym jednak nie kończymy zbiórki, będzie ona aktywna do końca widocznego czasu, ponieważ mimo osiągniętego celu, dodatkowe środki są wciąż bardzo potrzebne. Wspieramy dalej!

    Czytaj więcej
  • Wszystkie informacje podane w opisie są zgodne ze stanem faktycznym. Nie chcemy, żeby ktokolwiek miał wątpliwości co do słuszności zbiórki. W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości, proszę kontaktować się z organizatorami zbiórki. Wszyscy jesteśmy tu tylko po to, by pomóc!

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

We wtorek, 7 kwietnia 2020r., w miejscowości Zelwa doszło do poważnego pożaru. Pięcioosobowa rodzina straciła dach nad głową, rzeczy osobiste, pamiątki, ale przede wszystkim swoją codzienność i spokój ducha.


Karolina, której jako jednej z rodziny ogień zabrał dom, jest świetną koleżanką i uczennicą. Każdą klasę ukończyła ze średnią 6.0. Zawsze mogliśmy liczyć na jej pomoc. Osoba, która ma tak duże szanse na dostanie się na wymarzone studia, straciła właśnie wszystkie materiały i warunki do nauki do matury. Sara, starsza siostra Karoliny, również straciła w pożarze materiały i książki niezbędne do nauki. Jest studentką drugiego roku na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Nie ma telefonu, tak potrzebnego w dzisiejszym świecie. Odległość uniwersytetu od domu wiąże się z dodatkowymi kosztami wynajmu pokoju w akademiku.


Jako koledzy i koleżanki z klasy Karoliny chcielibyśmy w jakimś stopniu pomóc jej i jej rodzinie powrócić do normalności. Wszyscy zdajemy sobie sprawę , że nic nie zwróci im zdjęć z urodzin, kanapy na której razem się śmiali, czy stołu, przy którym wspólnie jedli obiady. Możemy jednak pomóc stanąć im na nogi, pomóc Karolinie stworzyć na nowo warunki do spokojnej nauki i planowania przyszłości.


Jest nam niezmiernie przykro, że w tym i tak już trudnym dla wszystkich czasie, kiedy my wszyscy przebywamy w swoich domach, nasza koleżanka została w okrutny sposób pozbawiona tej możliwości. Jesteśmy przekonani, że wśród naszej społeczności szkolnej, rodzin, znajomych, współpracowników, sąsiadów, a także osób z różnych zakątków Polski znajdą się tacy, którzy zechcą wyciągnąć pomocną dłoń ku pełnej ambicji i perspektyw Karolinie oraz jej rodzinie. Każda pomoc jest wielka, dziękujemy!


Artykuł z radia 5: https://radio5.com.pl/splonal-dom-w-zelwie/

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 620

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 939 zrzutek

i zebrali

810 063 166 zł

A ty na co dziś zbierasz?