id: uyb7hh

Przyłbice dla medyków

Przyłbice dla medyków

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
38 980 zł 
z 39 000
99%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 45 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 956 005 zrzutek i zebrali 961 709 160 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • t6adc884311a555d.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dochód ze sprzedaży sygnowanych odbitek fotografów Sputnik Photos, absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos i zaprzyjaźnionych z nami arytstów zostanie przeznaczony na produkcję przyłbic dla medyków. Przyłbice produkuje firma YETI, prowadzona przez absolwentkę Programu Mentorskiego Sputnika Anetę Nytko.


Yeti wyprodukowało już 800 przyłbic i przekazało je nieodpłatnie pracownikom służby zdrowia, którzy teraz są najbardziej narażeni i pozostawieni bez środków ochrony osobistej. Środki z naszej zbiórki zostaną przeznaczone na zakup materiałów na produkcję kolejnych przyłbic.


Przyłbice z Yeti trafiły już do Ośrodka Leczniczego Caritasu w Warszawie, Szpitala im. Rydygiera w Krakowie, Wojewódzkiego Szpitala w Tychach,.


W ramach zrzutki oferujemy jako nagrody archiwalne wydruki na papierze muzealnym, podpisane na odwrocie przez artystów, w formacie 20 x 16 cm. Wyślemy je możliwie szybko, kiedy tylko będzie to bezpieczne. Oczywiście można wesprzeć naszą zrzutkę mniejszą kwotą, bez wyboru odbitki.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 45 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
No5, Sputnik Photos, Warszawa 2017

Książka z pracami absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos 2015/ 2016

40 zł

Kupione 2 z 5

Zakończona
Inne
Wyliczanka, Sputnik Photos, Warszawa 2011

Książka prezentująca zdjęcia uczestników warsztatów z dziećmi, które kolektyw Sputnik Photos przeprowadził w 2011 roku w małych miejscowościach w różnych częściach Polski.

40 zł

Kupione 2 z 4

Zakończona
Inne
Książka No. 4

Książka No.4 z pracami absolwentów Programu Mentorskiego 2014/2015

40 zł

Kupione 3 z 5

Zakończona
Inne
At The Border, Sputnik Photos, Warszawa 2008

Pierwsza publikacja kolektywu Sputnik Photos opowiadająca o losach osób nielegalnie pracujących w krajach Europy Wschodniej. 

40 zł

Kupione 8 z 8

Zakończona
Inne
Karolina Gembara, Przymierzalnie

Przymierzalnie powstały w 2013 w ramach projektu Fotoprezentacje Towarzystwa Inicjatyw Twórczych ę i we współpracy z Krzysztofem Pijarskim. Są one performatywną próbą wejścia w rolę matki, partnerki, żony, która została zarejestrowana przez zaproszone do projektu rodziny. Książka niedostępna w sprzedaży. Projekt: Ania Nałęcka-Milach.


Karolina Gembara, fotografka, wykładowczyni, aktywistka. Członkini Sputnik Photos. Zajmuje się tematem migracji, prowadzi warsztaty. Autorka książek "Przymierzalnie" (2013) i "When we lie down grasses grow from us" (2019). www.karolinagembara.com40 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Książka No3

Książka z pracami absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos 2013/14.

40 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Inne
Książka no2

English below:

Książka "No2" to pierwsza książka z pracami absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos, ofiarowana przez Dominikę Gęsicką.


Autorzy: Dominika Gęsicka, Karolina Gembara, Konstancja Nowina-Konopka , Krzysztof Racoń, Gregory Michenaud, Wiktor Dąbkowski, Kuba Bors, Marta Berens, Maciej Gapiński, Łukasz Gryko

Tekst: Rafał Milach, Autorzy

Język: English / Polish

ISBN: 978-83-927485-2-6

Wydawca: Sputnik Photos

Rok wydania: 2014

Nakład: 500 (wyczerpany)

50 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Inne
Stand By, Sputnik Photos, Warszawa 2012

Książka opowiadająca o różnych aspektach współczesnej Białorusi widzianej oczami fotografów i fotografek Sputnik Photos.

60 zł

Kupione 3 z 5

Zakończona
Inne
"....o Warszawie" Alternatywny przewodnik po Warszawie

  „O Warszawie” - alternatywny przewodnik po Warszawie to publikacja złożona z tekstów o stolicy Polski napisanych przez pisarzy, muzyków i dziennikarzy wraz ze zdjęciami Adama Pańczuka. Autorami są Sylwia Chutnik, Ludwika Włodek, Paweł Althamer, Filip Springer, Bartek Waglewski, Joanna Sosnowska, Małgorzata Kucewicz, Wojciech Mann, Piotr Fiedler i wielu innych. W książce opowiadają, prywatne historie o mieście.

65 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Książka „1001 złych uczynków” Konstancji Nowina Konopki

Książka fotograficzna „1001 złych uczynków” Konstancji Nowina Konopki to powrót do dzieciń- stwa, czasów podwórka. Dzieciństwo, jakie by nie było, to zawsze powrót do raju. W podróż do wspomnień, przenosi nas historia pięciu chłopców Szychty, Kalusia, Bajlasa, Matiego i Gały. Po- trzeba eksploracji świata wielokrotnie wpędza bohaterów narracji w poważne kłopoty i konflikt ze światem dorosłych. 

70 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Tu się zaczyna koniec miast, Agnieszka Rayss

Książka "Tu się zaczyna koniec miast" 2016

Zdjęcia Agnieszka Rayss, tekst Filip Springer, projekt Ania Nałęcka

nakład 300 egz

podpisana


70 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Książka, "S-21" Sławek Pliszka

Książka fotograficzna "S-21" podejmuje trudny temat rządów Czerwonych Khmerów oraz zbrodni, które popełnili na narodzie.


W 2019 roku książka została wyróżniona w konkursie Fotograficzna Publikacja Roku. W opinii jury: "Spójna i sugestywna forma graficzna idzie w parze z kontrowersyjną i ważną historią. Znalezienie tematu i sposobu opowiedzenia tej niełatwej historii, zostało w tej publikacji idealnie zbalansowane." 


Sławek Pliszka - fotograf, uczestnik Programu Mentorskiego Sputnik Photos 2019/2020.

...

70 zł

Kupione 5 z 5

Zakończona
Inne
Fruit Garden, Sputnik Photos, Warszawa 2016

Fruit Garden to książka będąca trzecią odsłoną projektu Lost Territories, skupia się na temacie opresji na terenie byłych Republik Radzieckich.

70 zł

Kupione 3 z 8

Zakończona
Inne
Książka "11.41", Filip Springer i Michał Łuczak

Książka w polskiej wersji językowej, podpisana przez obu autorów.

Pozycja wyróżniona w konkursach: Fotograficzna Publikacja Roku 2018 i PDN Photo Annual 2017.


https://vimeo.com/194264447

70 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Zestaw zinów

Zestaw 3 zinów o Polsce. Wydanych przez Pix.House w 2018 roku.

 (Maciej Jeziorek, Tomasz Liboska, Krzysiek Orłowski)


75 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Agnieszka Sejud książka "HOAX"

Książka fotograficzna HOAX to odbicie współczesnej Polski. Niektórzy mówią, że w krzywym zwierciadle, ale ja bym nie była tego taka pewna, choć świat zewnętrzny rzeczywiście odbija się w wygiętych, błyszczących stronach.


Agnieszka Sejud - Fotografka i artystka wizualna, aktywistka, studentka fotografii w czeskiej Opawie, mgr prawa. Żyje i pracuje w Polsce. W swej praktyce używa głównie fotografii, kolażu i instalacji, często eksperymentując z medium.80 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Książka: Lost Territories Wordbook (LTA 1) Wersja angielska

100 krótkich tekstów, 21 autorów i autorek: Edwin Bendyk, Andrzej Brzeziecki, Sebastian Cichocki, Jörg Colberg, Aleksandra Jarosiewicz, V.L. Kadoch Brandt, Daniel Kalder, Wojciech Kucharczyk, Jewhen Mahda, Małgorzata Nocuń, Wojciech Nowicki, Stanisław Patrijew, Maciej Pisuk, Andrzej Poczobut, Taras Prochaśko, Filip Springer, Krzysztof Środa, Ziemowit Szczerek, Andrzej Tobis, Sigurbjörg Þrastardóttir, Serhij Żadan oraz fotografie SPUTNIK PHOTOS z projektu "Stracone terytoria".

80 zł
Zakończona
Inne
Rafał Milach książka "Prawie każda róża na barierkach przy Sejmie"

Praca powstała podczas lipcowych protestów przeciwko reformie sądownictwa proponowanej w 2017, a ostatecznie wprowadzonej w 2018 roku przez rząd Prawa i Sprawiedliwości (PiS). Kolekcja białych róż – będących symbolem pokojowego sprzeciwu, wetkniętych w pilnowane przez policję barierki przed sejmem RP – jest banalna i przypadkowa. Przypomina o zwyczajnych, nieheroicznych gestach wpisanych w ciąg protestów lata roku 2017.

80 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
THE GARDENER, Dewi Lewis Publishing, Stockport 2015

The Gardener Jana Brykczyńskiego opowiada o fenomenie upraw miejskich na świecie. 

Przedstawia oddolne, często nielegalne uprawy w najuboższych dzielnicach Nowego Jorku, Nairobi, Warszawy i Erywania. Ich mieszkańcy używają swojej wyobraźni i kreatywności, aby z dostępnych materiałów z odzysku budować konstrukcje dla hodowli roślin.

80 zł

Kupione 11 z 15

Zakończona
Inne
Książka Bolesław Augustis 2.0

Przedwojenne fotografie Bolesława Augustisa to najcenniejsza kolekcja, którą opracowuje Stowarzyszenie WIDOK. Odnaleziona przypadkowo w 2004 roku uchodzi dzisiaj za najciekawszy przykład tzw. „polskiej fotografii ulicznej”. Jej wartość – dokumentalną i artystyczną – docenili nie tylko znawcy fotografii, ale też sami białostoczanie, dla których zdjęcia Augustisa stały się oknem na dawny Białystok, a także powodem do wielu wzruszeń. Na zdjęciach sportretowanych zostało kilkadziesiąt tysięcy osób z liczącej ok. 100 tysięcy przedwojennej populacji Białegostoku.

80 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Karolina Gembara, When we lie down, grasses grow from us

Książka powstała w trakcie 7-letniego pobytu autorki w Indiach. Jest próbą odnalezienia domu, przyjaźni i namiastki komfortu w nieprzyjaznym otoczeniu. Wydana w 2019 przez GOST Books (wersja bez pudełka).


Karolina Gembara, fotografka, wykładowczyni, aktywistka. Członkini Sputnik Photos. Zajmuje się tematem migracji, prowadzi warsztaty. Autorka książek "Przymierzalnie" (2013) i "When we lie down grasses grow from us" (2019). www.karolinagembara.com

100 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Distant Place

Distant Place

Photographers: Jan Brykczynski, Michal Luczak, Rafal Milach, Adam Panczuk, Agnieszka Rayss

Editor: Barbara Stauss

Designer: Ania Nałęcka / Tapir Book Design

Language of text: English / Polish

Publisher: Centrum Nauki Kopernik

Print run: 1000

City of publisher: Warsaw

Year published: 2012

Binding: box 245 × 300 mm of 5 photo books of different form and size + newspaper with 5 literary texts + interview with photographers


120 zł
Zakończona
Inne
Sebastian Rogowski książka "Sucidal Birds"

Sebastian Rogowski książka "Sucidal Birds" 


Sebastian Rogowski- fotograf, absolwent Akademii Fotografii w Warszawie, studiuje na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Hadze. Wydał książkę "Suicidal Birds" z zapisem swoich podróży w Azji Centralnej.

120 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Inne
Ksiązki z Pix.house, zestaw 2

Pakiet wydawnictw Pix.house, 5 książek:

Michał Adamski TWO TAILED DOG, Mariusz Forecki MECHANIZM. POLSKA 1988-2019, Maciej Frąckowiak KRUCHE MEDIUM. ROZMOWY O FOTOGRAFII 2, Witold Krassowski NADAL BOJĘ SIĘ KRZYKU, Michał Sita CỦ CHI TUNNELS RESTORATION REPORT)


150 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Konstancja Nowina Konopka, „1001 złych uczynków”

Zdjęcie pochodzi z cyklu „1001 złych uczynków”

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Konstancja Nowina Konopka - Fotografka. Uczestniczka pierwszego Programu Mentorskiego Sputnik w Warszawie. W 2019 roku otrzymała nagrodę dla najlepszego absolwenta Instytutu Twórczej Fotografii na Uniwersytecie Śląskim w Opavie. Laureatka wielu krajowych i miedzynarodowych konkursów fotograficznych. Autorka książki fotograficznej „1001 złych uczynków”. W 2019 roku otrzymała nagrodę Dzieło Medialne Roku na Salonie Sztuki w Krakowie.

230 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Zuzanna Głód, „Nie lubię zachodów słońca”

Zdjęcie z cyklu „Nie lubię zachodów słońca” 2020

Zuzanna Głód – fotografka, uczestniczka bieżącej edycji Programu Mentorskiego Sputnik Photos 2019/2020. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i na Royal Academy of Fine Arts w Antwerpii. 

230 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Jan Brykczyński, Boiko

Zdjęcie pochodzi z cyklu i książki "Boiko", 2014.

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Jan Brykczyński, fotograf. Autor monografii „Boiko” 2014 i „The Gardener” 2015. Członek kolektywu Sputnik Photos. Wykładowca w Instytucie Twórczej Fotografii w Opavie i na Programie Mentorskim Sputnika. Laureat międzynarodowych konkursów i autor licznych wystaw. Jego prace znajdują się między innymi w zbiorach Musée de l'Elysée w Lozannie i Centre Pompidou w Paryżu.

230 zł

Kupione 10

Zakończona
Inne
Krzysztof Światły, Paradise Rivers Are Drying Up on Earth, 2018

Zdjęcie cmentarzyska statków w Mujnaku (Uzbekistan) powstało w 2018 roku i stanowi część cyklu "Paradise Rivers Are Drying Up on Earth".


Krzysztof Światły (1988) - fotograf i artysta wizualny, absolwent programu mentorskiego Sputnik Photos i Szkoły patrzenia. Swoje prace prezentował między innymi na łódzkim Fotofestiwalu oraz za granicą, w portugalskim Archivo czy włoskiej Lessini (wystawa po rezydencji artystycznej SÅM). Wydał książkę Closer (2017), dwa ziny - The Fogcatcher (2019, 8991 publishing) i Speedometer Jukebox Winter Count (2020, Zinteka), a makietę jego najnowszej pracy - Paradise Rivers Are Drying Up on Earth (2020) zaprojektowała Ania Nałęcka-Milach.230 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
Michał Łuczak, Spitak

Zdjęcie pochodzi z projektu "11.41 (LTA)", 2014

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Fotograf, kurator. Absolwent Instytutu Twórczej Fotografii na Uniwersytecie Śląskim w czeskiej Opawie. Od 2010 roku jest częścią kolektywu Sputnik Photos. Współprowadzi roczny warsztat fotografii dokumentalnej Program Mentorski Sputnik Photos oraz wykłada na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Jest autorem książek fotograficznych: Brutal (2012), Koło miejsca/Elementarz (wraz z Krzysztofem Siwczykiem, 2016), 11.41 (wraz z Filipem Springerem, 2016).


230 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
Jan Jurczak, Little Girl Killed the Rabbit

Zdjęcie pochodzi z cyklu "Little Girl Killed the Rabbit", 2019.

Fotografia na papierze archiwalnym 20 cm x 16 cm w ramce podpisana na odwrocie.


Jan Jurczak jest fotografem dokumentalnym i aktywistą, w 2018 roku skończył program mentorski Sputnik Photos. Od 2017 roku współpracuje ze społecznościami żyjącymi w ukraińsko rosyjskiej strefie konfliktu, zajmuje się też problemami uchodźczymi w Polsce.

230 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
Karolina Gembara, When we lie down grasses grow from us

Zdjęcie pochodzi z projektu "When we lie down grasses grow from us" 2015

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Karolina Gembara, fotografka, wykładowczyni, aktywistka. Członkini Sputnik Photos. Zajmuje się tematem migracji, prowadzi warsztaty. Autorka książek "Przymierzalnie" (2013) i "When we lie down grasses grow from us" (2019). www.karolinagembara.com

230 zł

Kupione 19

Zakończona
Inne
Joanna Szpak-Ostachowska, Chwasty

Zdjęcie i książka z projektu "Chwasty" 2018

Książka i wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm


Joanna Szpak Ostachowska  – aktywistka, dziennikarka, trenerka, fotografka. Uczestniczka Programu Mentorskiego Sputnik Photos 2019/2020. Autorka książki fotograficznej Chwasty. Fotografuje przestrzeń miejską oraz rośliny, bliski jej jest antropologiczny aspekt wizualności.230 zł

Kupione 8

Zakończona
Inne
Adam Pańczuk, Hidden People


Zdjęcie pochodzi z cyklu "Very Hidden People" opowiadającego o mitach i wierzeniach na Islandii.

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Adam Pańczuk (1978) fotograf. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, a także fotografię na Wydziale Komunikacji Multimedialnej ASP w Poznaniu. Obecnie jest doktorantem w Instytucie Twórczej Fotografii w Opawie. Jest członkiem kolektywu Sputnik Photos. Jest autorem książeki „Karczeby”, która została uznana przez jury konkursu Pictures of the Year International Najlepszą Książką Fotograficzną Roku 2013 na świecie oraz „.… o Warszawie”. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród..


230 zł

Kupione 10

Zakończona
Inne
Ela Polkowska, Kiedy figury zawsze są podobne, 2017

Zdjęcie pochodzi z cyklu "Kiedy figury zawsze są podobne", 2017

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Ela Polkowska, fotografka mieszkająca w Warszawie. Dokumentuje sytuacje, miejsca i przedmioty odnalezione na marginesach codziennego życia. Studiowała historię sztuki i filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła program mentorski organizowany przez Sputnik Photos oraz studia licencjackie w Instytucie Twórczej Fotografii w Opawie. W 2018 r. wybrana do 2 edycji PARALLEL - European Photo based Platform.

230 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
Bartek Warzecha, Niedziela

"Niedziela". Stan Illinois, USA 2019 r.

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Bartek Warzecha - fotograf, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Programu Mentorskiego Sputnik Photos. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Nardowego. Laureat nagrody KTR Klubu Twórców Reklamy i Konkursu Fotografii Teatralnej organizowanego przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego. Za teledysk do utworu "Sun" Hani Rani był nominowany do PL Music Video Awards 2019 w kategorii Extra. Autor dwóch wystaw indywidualnych: "Pierwsza generalna" oraz "IN/OUT".


230 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Agnieszka Rayss, Blue Water


Zdjęcie pochodzi z projektu Is(not), 2010

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Agnieszka Rayss, fotografka i wykładowczyni. Absolwentka historii sztuki na UJ i studiów doktoranckich na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Autorka książek "American Dream", "Tu się zaczyna koniec miast" 2015 i "Z zapisków kolekcjonera" 2019. Laureatka wielu nagród w międzynarodowych konkursach fotograficznych.

230 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
Andrejs Strokins z projektu "Disorders and Obstacles"

Zdjęcie z cyklu "Disorders and Obstacles"

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Andrejs Strokins jest Łotewskim artystą, który posługuje się fotografią oraz kolażem. Często pracuje z fotografią wernakularną. Jest laureatem m.in. Foam Talents i Award Riga Photography Biennale Young Talent Award. Absolwent World PRess Photo Joop Swart Masterclass i Programu Mentoprskiego Sputnik Photos.

230 zł

Kupione 4

Zakończona
Inne
Rafał Milach, In The Car with R


Zdjęcie pochodzi z projektu In The Car with R, 2010

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Rafał Milach (ur. 1978 w Gliwicach) – fotograf, artysta wizualny, autor książek. Autor nagradzanych książek, m.in. The Winners, 7 Rooms i Pierwszy marsz dżentelmenów. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Magnum Foundation i Europejskiej Fundacji Kultury. Laureat konkursu World Press Photo oraz finalista Deutsche Börse Photography Prize 2018. Jego prace znajdują się m. in. w kolekcjach: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, Fundacji Sztuki Polskiej ING, Brandts w Odense (Dania). Od 2018 roku nominowany członek agencji Magnum Photos.

230 zł

Kupione 36

Zakończona
Inne
Weronika Perłowska, Złość piękności szkodzi

Zdjęcie pochodzi z projektu "Złość piękności szkodzi”, 2019

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Weronika Perłowska Fotografka, artystka wizualna. Absolwentka fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu i Programu Mentorskiego Sputnik Photos. Jej prace pokazywane były m.in. na Festiwalu Circulation(s) w Paryżu (2020) i w ramach Ardesia Projects w Berlinie (2019). Laureatka Przeglądu Portfolio w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie w 2019 roku.

230 zł

Kupione 6

Zakończona
Inne
Rafał Siderski, Miejsce zwane domem

Zdjęcie pochodzi z cyklu: Miejsce zwane domem

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Rafał Siderski - ur. 1984 w Białymstoku, fotograf, wykładowca, członek inicjatywy Albom.pl. Doktorant ITF Opava. Wystawiał swoje prace w Polsce i za granicą, w 2019 r. wydał swoją pierwszą książkę „Wyjedź Zostań”


230 zł
Zakończona
Inne
Krystyna Dul, Rezonans

Zdjęcie pochodzi z cyklu “Rezonans”, 2016.

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Zamieszkała w Luksemburgu fotografka i artystka wizualna. Absolwentka Instytutu Twórczej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w czeskiej Opawie i Programu Mentorskiego SPUTNIK (2016-2017). Laureatka 'La Bourse CNA' (Luksemburg 2016) i stART-up (Oeuvre Nationale de Secours Grande-Duchesse Charlotte & Lët'z Arles - 2019). W 2019 roku wydała książkę fotograficzną “Rezonans”. Wystawiała m.in. we Francji (Les Rencontres d’Arles 2019 & Transphotographiques/Lille, 2018), Luksemburgu (Cercle Cité, 2019), w Niemczech (Fotografie Forum Frankfurt 2018).


230 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Dominika Gęsicka, This is not real life, 2016

Zdjęcie pochodzi z cyklu This is not real life, 2016

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Dominika Gęsicka - uczestniczka pierwszego Programy Mentorskiego Sputnik Photos. Absolwenta Instytutu Fotografii Twórczej na Uniwersytecie Śląskim w Opawie (Czechy). Jej prace pokazywane były m.in. na Festiwalu Circulation(s) w Paryżu (2018), Festiwalu Encontros da Imagem w Bradze (2016), Festiwalu Format w Derby (2017). W 2017 zdobyła nagrodę Grand Prix na Fotofestiwalu w Łodzi.

230 zł

Kupione 4

Zakończona
Inne
Damian Chrobak "I see you"

Zdjęcie z cyklu "I See You"

Wydruk archiwalny na papierze muzealnym, podpisany na odwrocie, 20 cm x 16 cm.


Damian Chrobak, urodzil sie w 1977 w Jastrzębiu Zdroju. Ukończył London Collage of Communication - Black & White Photography. Od 2010 jest członekiem ZPAFu gdzie prowadzi warsztaty z fotografii ulicznej. Jest także pomyslodawca I zalozycielem grupy fotograficznej Un-Posed oraz spotkan Street Meeting. Obecnie studiuje w Institut tvůrčí fotografie v Opavě.

230 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Kultowa książka Sputnik Photos IS (NOT)

Uwaga po raz kolejny uruchamiamy nasze rezerwy książkowe. Publikacja IS(NOT) z 2010 roku, która już dawno temu zniknęła z rynku. Islandia oczami 5 autorów i autorek Sputnik Photos we współpracy z Islandzkimi pisarzami i poetkami. Zapraszamy do wsparcia akcji!

300 zł

Kupione 8 z 8

Zakończona
Inne
Mark Power książka "Die Mauer ist weg!"

Książka brytyjskiego fotografa Magnum Photos Marka Powera "Die Mauer ist weg!" o upadku Muru Berlińskiego (Globtik Books 2014) . Bardzo rzadka okazja dla kolekcjonerów książek! Publikacja już od kilku lat jest wyprzedana. Zapraszamy!


Więcej informacji o artyście:

https://www.markpower.co.uk/


600 zł
Zakończona

Wpłaty 228

JS
Jan Sadoch
80 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AK
Adam Kutzner
230 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KG
Karolina Grzywnowicz
250 zł
AS
asia
40 zł
 
Dane ukryte
10 zł
DG
Dominika
KW
Kasia Wąsowska
60 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków