id: uycw73

Zastrzyk i wycięcie guzów Exiego

Zastrzyk i wycięcie guzów Exiego

Nasi użytkownicy założyli 1 169 867 zrzutek i zebrali 1 218 932 958 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieram na konieczny do dalszego funkcjonowania zastrzyk oraz zabieg dla mojego psa Exiego.

Exi jest whippetem, u którego zdiagnozowane zostało poważne zwyrodnienie kręgosłupa. Wg ortopedy, tomografia komputerowa wykazała, że Exi kwalifikuje się do natychmiastowej operacji, ale że zastrzyk który dostał spowodował dużą poprawę, jest szansa na przesunięcie zabiegu o parę lat w czasie. Exi po leku znowu zaczął biegać, bawić się, jest w stanie wejść sam na łóżko czy wskoczyć do auta. Sam zaczepia do biegania i znów ma typowe charcie zrywy i głupawki na spacerach ;)

Podane muszą zostać 3 zastrzyki w odstępie 3 tygodni każdy. 2 dawki już dostał, za 3 tygodnie ostatnia, a przy okazji chciałbym jeszcze mu wyciąć guzy, które i tak planowałem usunąć w tym roku. Skoro i tak będzie znieczulony... dobrze byłoby załatwić to za jednym zamachem, zamiast niedługo podawać mu narkozę jeszcze raz (byłaby to piąta w krótkim odstępie czasu).

Iniekcja jest zewnątrzoponowo w konkretne kręgi, co oznacza nie tylko duże koszta, ale też dojazd do weterynarza który jest w stanie taki zabieg wykonać (w moim mieście nikt się nie podejmuje). Samego dojazdu nie liczę, jednak jedna dawka wyniosła 500zł, a doliczając koszt wycięcia guzów kolejną wizytę weterynarz obliczył na tysiąc lub powyżej.

Byłoby mnie na to stać, gdyby nie fakt że wrzesień dał mi nieźle popalić z kosztami, miałem dwa zęby do leczenia kanałowego (nie dało się odłożyć z powodu okropnego bólu no i wiadomo jakie to koszta), diagnozowanie kręgosłupa psa u specjalisty, a do tego jeszcze bardzo mało pracy, przez co praktycznie nic nie zarobiłem w sierpniu i wrześniu. Część kwoty powinienem być w stanie odłożyć, ale wolałbym znowu nie zapożyczać się u rodziny, u której i tak mam nadal trochę długów.

Z góry dziękuję za każdą złotówkę! Nawet jakiś ułamek kosztów będzie dużą pomocą :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

DA
Daria
60 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PA
Paulina
50 zł
TZ
Tomasz
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MA
Marta
50 zł
MC
Monika
30 zł
MT
Ula
50 zł
DZ
Dziczek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!