id: uyw44m

warto spełniać marzenia

warto spełniać marzenia

Nasi użytkownicy założyli 1 168 591 zrzutek i zebrali 1 216 945 225 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie,

na początku kilka słów o mnie ale zrzutka ta bezpośrednio nie dotyczy mnie. 03.06.22 miałem fatalny wypadek, spadłem z wysokości 5 m na beton. Upadek był fatalny bo złamałem kręgosłup( na szczęście nie rdzeń), połamałem miednice, wszystkie żebra z lewej części ciała, kość łonową i jeszcze kilka kości. Oczywiście bardzo dużo zawdzięczam lekarzom z Ochojca w Katowicach ale również pewnej osobie, która mnie rehabilitowała i dalej rehabilituje.

I tu przechodzę do meritum. Mimo obrażeń jakich doznałem byłem pełny wiary, że szybko wrócę do formy i do pracy, którą bardzo lubię. Warunkiem powrotu do normalności była rehabilitacja i tu zaczyna się opowieść o Magdzie, rehabilitantce, która wzięła mnie pod swoje skrzydła. Dzięki jej fantastycznemu podejściu i profesjonalizmowi już po czterech miesiącach wróciłem do pracy ale wciąż wymagam rehabilitacji. Magda jest przemiłą i profesjonalną osobą, wiem to od kilku osób, które są przez nią rehabilitowane, między innymi moja koleżanka z pracy, która jest rehabilitowana przez Magdę już 4 lata po bardzo ciężkiej chorobie.

Magda jest profesjonalistką, ma wspaniałe podejście do pacjenta. Każda konsultacja u ortopedy zaczynała się od zdziwienia i niedowierzania, że można w takim tempie dochodzić do takiego funkcjonowania po takim wypadku.

Magdy życie osobiste nie było i nie jest usłane różami też boryka się z pewnymi problemami.

A teraz najważniejsze, Magda KOCHA GÓRY, szczególnie Tatry, w których spędza dużą część swojego czasu wolnego.

Dowiedziałem się, że jej marzeniem jest wspinaczka na Mount Blanc, o której marzy już od wielu lat. Koszt takiej zorganizowanej wyprawy z wykwalifikowanym Przewodnikiem to ok. 14.000 zł. Na koszt takiej wyprawy składa się również koszt zakupu odpowiedniego sprzętu ochronnego i wspinaczkowego.

Kończąc, zachęcam o wsparcie, uważam, że warto jest wspomagać takie osoby szczególnie gdy jest wiele zastrzeżeń do służby zdrowia ale jednak znajdują się w niej wspaniali, oddani ludzie.

Każda złotówka przybliży Magdę do spełnienia jednego ale ważnego marzenia.

Ważne jest to, ze Magda nic nie wie o zrzutce, chciałbym aby była to dla niej niespodzianka, jestem pewien, ze wszystkie osoby, którym pomogła i pomaga podzielają moją opinię i poprą zrzutkę.Jcsjvb15AIammZ4O.jpgntn9MtrwFGcmuZbl.jpgmreIEjWRSTaGPRvu.jpgAD7CKRqZP9VnUtZG.jpgTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AP
1 000 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!