Gąsienice Tour 2017 (ZAKOŃCZONA) Zakończona 11.03.2018r ID: uywwks

Gąsienice Tour 2017 (ZAKOŃCZONA)

Zebrano 12 988 zł
z kwoty 17 000 zł

76 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 791
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zbieramy środki na organizację, transport, zabezpieczenie techniczne i materiały edukacyjne dla Gąsienice Tour 2017. Instalacja wymaga poprawek (jeździła po Czechach), jest ogromna (6 metrów) i wymaga zabezpieczenia przed wilgocią. Jeździ na przyczepie, w przerwach musi stać na parkingu. Chcemy edukować podczas postojów w miastach, obecnie mamy już kilkadziesiąt miejscowości w całej Polsce, a lista ciągle rośnie. Potrzebne będą znaczki, plakaty, ulotki oraz nagłośnienie i oświetlenie instalacji.

Nie pozwólmy pożreć naszej wolności i demokracji! Czeska podróż "go to vote" właśnie się zakończyła, ale już 4 listopada 2017 z Cieszyna rusza wielkie edukacyjne torunee po całej Polsce. Pomóżcie robalom dotrzeć wszędzie, szczególnie do małych miejscowości!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Populizm jest jak inwazja pasożytów. To problem, który dotyczy nie tylko Polski. Rozprzestrzenia się po całej Europie, szerząc izolację, strach, szkodliwe stereotypy i agresję. Pożera po kawałku nasze obywatelskie wolności, prawa człowieka i mechanizmy demokratyczne. Tylko poprzez uczestnictwo w wyborach można go zatrzymać. Trzeba się spieszyć, bo gąsienic populizmu jest coraz więcej i gryzą z kolejnych stron. Przed wyborami parlamentarnymi wielkie, kolorowe robale ruszyły w podróż po Czechach, aby uświadamiać ludziom, że uratowanie ich kraju przed pożarciem przez populistów leży tylko w rękach ich, wyborców. Wielka, kolorowa instalacja ma teraz budzić Polaków, gdyż wybory samorządowe i parlamentarne jeszcze przed nami.

Cele:

1. Promocja uczestnictwa w wyborach

2. Edukowanie społeczeństwa na temat populizmu i demokracji

3. Uświadomienie, że problem ma charakter międzynarodowy

Organizacja:

Akcję koordynuje grupa aktywistów polskich z różnych środowisk prodemokratycznych i wolnościowych.


Geneza:

Ogromną figurę demokracji w formie liścia zaprojektował na paradę w Berlinie Jacques Tilly, artysta znany ze swoich wyrazistych politycznych satyr. Figury tradycyjnie są jednorazowego użytku (po paradzie są palone), ale czescy aktywiści z grupy Kaputin ocalili tę konkretną, by ruszyć z nią po kraju. Kaputin powstał w roku 2014 jako reakcja na rosyjski atak na Ukrainę i okupację Krymu. Prowadzi happeningi w obronie demokracji, wolności i europejskich, liberalnych wartości.

Z chwilą, gdy w Europie zaczęła się szerzyć ksenofobia i populizm, rozszerzyło się pole możliwości protestów przeciwko kremlowskiej polityce i w innych obszarach.
Nieformalny przywódca Kaputina, Otakar van Gemund był nawet kilkakrotnie zatrzymany przez policję, gdy upublicznił swoje poglądy w sprawie prezydenta Zemana. Po wybuchu kryzysu migracyjnego zaczęła uczestniczyć w antyfaszystowskich demonstracjach. Czeski prezydent i jego rzecznik prasowy uważają nas za osobistych wrogów i wielokrotnie nas w mediach krytykowali.
Kaputin organizował również kilka pozytywnych akcji dla przypomnienia wartości głoszonych przez prezydenta Vaclava Havla.

Akcja z gąsienicami jest już zdecydowanie proeuropejską, antypopulistyczną akcją, która ma na celu zwrócić uwagę tak na populistów czeskich, jak i zagranicznych, od Kaczyńskiego po Erdogana i Trumpa.

Kaputin jest ruchem proeuropejskim, liberalnym, prodemokratycznym, antynacjonalistycznym, po prostu grupą protestu.

niedziela, 22 lipca 2018 o 22:04

Rozliczenie finansów na zrzutce dostępne jest tutaj https://megawrzuta.pl/download/18a48c1219e5192c080640e52d58a980.html Ponieważ było troche wpłat po zamknięciu - przelaliśmy je na zrzutkę drugiego tournee https://zrzutka.pl/zbjyvc

niedziela, 22 lipca 2018 o 21:59

Kochani. Dziękujemy Wam za ofiarność. Ta zrzutka została zamknięta, ale Gąsienice jadą dalej. Zrzutka na drugie tournee znajduje się tu https://zrzutka.pl/zbjyvc

czwartek, 15 lutego 2018 o 20:02

Wieści wieści wieści! Nasz nieoceniony kolega Tadeusz zadzwonił do Jacquesa Tilly'ego i zaprosił go na nasz finał w Krakowie. I wiecie co? Jacques nie tylko się zgodził! Na dodatek zaoferował, że Polacy dostaną od niego nową figurę :) Z uwagi na tę arcyważną wizytę zmieniliśmy datę finału na 11 marca. Czeka nas jednak jeszcze dużo pracy. Po pierwsze, koszty finału, chcemy wydrukować jeszcze ulotki i zrobić piny. Po drugie, Tilly przyleci do nas samolotem, ale jeśli mamy zabrać jakąś instalację, trzeba tam znów wysłać ekipę z samochodem i pokryć koszty podróży. Zapewne nowa figura także będzie wymagała jakiegoś retuszu. Dlatego prosimy jeszcze o datki :) bo w kasie chwilowo pusto (z kwoty widocznej na zrzutce pokrywamy wydatki materiałów i remontów, mieliśmy także koszty związane z przyczepą). Zapraszamy bardzo bardzo serdecznie wszystkich naszych darczyńców 11 marca do Krakowa. Chcemy tego dnia wręczyć nagrody (dla obecnych, nieobecnym wyślemy je pocztą), a także oddać kawałek sceny znamienitym gościom :) Na pewno będzie okazja, aby zobaczyć na żywo kontrowersyjnego rzeźbiarza. Dodamy, że będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce! Jesteśmy pełni dumy, że nasza wspólna praca zostanie tak medialnie podsumowana i rozreklamowana także za granicą :)

piątek, 9 lutego 2018 o 21:06

Znamy już datę finału! 3 marca 2018 roku zapraszamy do Krakowa na finał pierwszego tournee :) Oczywiście nasi darczyńcy są mile widziani :) A kto nie może się doczekać, zapraszamy jutro do Wrocławia na godz. 15:00! Tymczasem musimy trochę załatać Macierewicza. Chyba mu się oberwało kamykiem na drodze, bo ma nowy otwór i to nie gębowy :( Na razie jest załatane prowizorycznie, żeby nie dostawała się wilgoć, ale Antka czeka konkretniejsze opatrywanie ran ;) Dlatego bardzo prosi was o wsparcie!

sobota, 27 stycznia 2018 o 18:45

Udało się ogarnąć nowy harmonogram na pierwszy kwartał 2018 :) (20-31 stycznia 2018 ) Wielkopolskie (kontakt: Izabela Milewska, Adriana Machowiak) (1-4 luty 2018 - Lubuskie (kontakt: Monika Twarogal) (5-18 luty 2018) Dolnośląskie (kontakt: Ania Kowalczyk Derlęga, Krzysztof Niciejewski) (19-23 luty 2018) Opolskie (kontakt Waldemar Hartman) (23 - ? luty 2018) Śląskie (kontakt do ustalenia) koniec lutego - początek marca - Małopolska z zakończeniem I turnee 2017/2018 w Krakowie (planowane ok. 10.03.) Na te etapy potrzebujemy wpłat! Przede wszystkim na materiały. Gąsienice uległy także remontowi.

niedziela, 7 stycznia 2018 o 23:21

Szybka aktualizacja po Świętach. Robale miały postój leczniczy, naprawiono uciekającego Zbyszka, wzmocniono konstrukcję, jest teraz stabilniejsza. Wydrukowaliśmy następną partię ulotek - 40 000! Robale są strasznie żarłoczne, na samo województwo łódzkie poszło 10 000 sztuk! Jest także nowa dostawa przypinek :) Zorganizowaliśmy także konkurs plastyczny dla dzieci z nagrodami! Wszyscy odpoczęli, my też, dlatego pomału ruszamy dalej - za nami wizyta w Toruniu, Ciechocinku, Krośniewicach. Chcemy zdobyć lasy Pomorza i lubuskie :) Pomóżcie! Samo się nie zrobi :)

poniedziałek, 11 grudnia 2017 o 21:26

Kochani! Remoncik Ziobry i druk nowych ulotek oraz produkcja przypinek pochłonęły nam resztę kasy :( Pomóżcie gąsienicom jechać dalej!

czwartek, 30 listopada 2017 o 02:09

Ziobro coś nam próbuje uciec... rzućcie grosik, to go mocniej przyczepimy :)

niedziela, 19 listopada 2017 o 16:01

https://www.facebook.com/wormstourneePL/ Nasz fp ma już 700 lajków Jest także nowy link do trasy! Nowa, lepsza, dokładniejsza! https://wormstour.eu

czwartek, 16 listopada 2017 o 23:09

Więcej wieści od robali! Policja ganiała się z nimi w Tarnowie, ale cały incydent przysporzył nam tylko sławy - dzięki temu glizdy znalazły się we wszystkich lokalnych mediach i wzbudziły mnóstwo komentarzy! Ulotki idą znakomicie - będziemy dodrukowywać, więc wspierajcie zrzutkę :)

środa, 8 listopada 2017 o 22:39

I jeszcze rozpiska prac: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hHEf_NDJh69qDCpTq5yYwx9N_Xn7IAgwZ8V3l1SicsQ/edit#gid=0

środa, 8 listopada 2017 o 22:34

Nasz McGyver udostępnił arkusz kalkulacyjny z rozliczeniem kosztów prac: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lHJP51IQ8ztD4ICGBELzdDeRrOQYQx3xnYunnbMBAyQ/edit?ts=59eda19b#gid=0

poniedziałek, 6 listopada 2017 o 21:55

Robale dzisiaj wędrowały przez Rybnik pod opieką Śląskich Pereł. Ale oddajmy głos Ślązaczce: "Rybnik dziękuje Marcinowi (naszemu McGyvrowi - dop. GT). Wszystko działało, po cimoku wyglondo jeszcze lepiyj jak za dnia. Dziynkujymy wszystkim. Jak pojadom nazod , to je zaś ugoszczymy (glizdy znaczy sie)" Echa z mediów https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,kaczynski-ziobro-i-macierewicz-jako-gasienice-dziwna-instalacja-w-rybniku,wia5-3266-35171.html

poniedziałek, 6 listopada 2017 o 00:00

To był niezwykle pracowity weekend! Otworzyliśmy akcję w Cieszynie - relacje tu: http://www.vifi.pl/2017/11/03/6609/ http://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/ruszyla-akcja-„gasienice-tour-pl-2017”/35356#.Wf7YyDCCsb4.facebook Video z Cieszyna tu: https://www.facebook.com/VidKOD/videos/1751393961831300/ oraz Bielsko-Białą: http://www.beskidzka24.pl/artykul,gasienice_pozeraja_demokracje_polityczna_instalacja_juz_w_bielsku,59887.html Instalacja jedzie dalej - można ją śledzić tu: Będą dodawane kolejne wydarzenia! Harmonogram jest ciągle aktualizowany! https://www.facebook.com/wormstourneePL/ Bardzo prosimy o wpłaty, bo liczba przystanków na trasie przyrasta, a potrzebne materiały - szczególnie ulotki!

wtorek, 31 października 2017 o 22:03

Mamy projekt ulotki i będziemy je dziś zamawiać, dlatego bardzo prosimy o wpłaty!

poniedziałek, 30 października 2017 o 21:11

https://www.facebook.com/wormstourneePL/posts/148598085750680 Boscy szaleńcy! Naprawiają, malują, remontują, impregnują, zabezpieczają żywicą, poprawiają, naprawiają... uwijają się jak mróweczki! A to wszystko energiczna i dzielna ekipa z Małopolski i Śląska. Dziękują za wpłaty, bo dzięki nim mogli wykonać niezbędne prace, zabezpieczyć konstrukcję przed pogodą i zapewnić jej oświetlenie. Ale to dopiero połowa drogi, bo czeka nas jeszcze druk ulotek, plakatów, przypinek... dużo przed nami, dlatego prosimy wciąż o wpłaty! Holy fools! They rennovate, they paint, they impregnate, they cover the figure with moist protection, they correct, they repair, they fix... they work like little bees :) I give you our lively and brave team from Malopolska and Slask. They appreciate all your donations, as they could do the necessary works, secure the construction and install the lighting. But we're just halfway, the leaflets, posters and pins are still ahead :) So do not hesitate to donate!

piątek, 27 października 2017 o 21:00

Wydarzenie w Cieszynie organizuje Gabriela Lazarek, samotna bohaterka stojąca z apelem Szarego Człowieka. O Gabrieli i jej niezłomnej postawie można przeczytać tutaj: http://natemat.pl/221365,fryzjerka-i-aktywistka-samotnie-protestuje-pod-biurem-pis-w-cieszynie-w-oczach-ludzi-widze-obojetnosc-albo-strach

piątek, 27 października 2017 o 19:28

Wieści, wieści! Już jest wydarzenie inauguracyjne w Cieszynie, na które serdecznie zapraszamy naszych darczyńców i sympatyków! https://www.facebook.com/events/125878424792052/?

środa, 25 października 2017 o 21:38

English text: POPULISM is like an invasion of parasites. This problem concerns Poland and all European countries. It spreads all around Europe advertising HATRED, AGGRESSION, ISOLATION, FEAR and harmful or damaging STEREOTYPES. It devours our citizen freedom, human rights and well-tried mechanism o democracy. The only way to stop it is to take part in ELECTIONS. Caterpillars of populism appear in large numbers from every direction so there’s a need to hurry!!! Before 2017 parliamentary elections large, multicolour bugs started their journey throughout the Czech Republic in order to explain to people that only “go and vote” actions can save the country from populist politicians. The giant, bright installation has now come to Poland to wake the Polish citizens up before our 2018 local elections and 2019 parliamentary elections. On November 4th the Polish CATERPILLAR TOUR sets off from CIESZYN. Help the bugs reach every single city in Poland, especially these smaller ones!!!!!!!! Our goals: *encouraging people to GO and VOTE *educating people about populism and democracy *informing people about the international nature of the problem Co-ordinators: The whole event is managed by a group of Polish activists from various pro-democratic and emancipation backgrounds. The origin: A giant, leaf-shaped figure of democracy was originally designed by Jacques Tilly for the Berlin parade. The artist is well known for his politically powerful satires. Usually, the figures constructed for a parade are disposable , but this one was preserved from being burnt after the show by the KAPUTIN Czech activists who decided to use it for the Caterpillar Tour. The CATERPILLAR TOUR is definitely a European, anti-populist action aiming at warning people against all kinds of populist politicians like ERDOGAN, TRUMP, ORBAN and KACZYŃSKI. KAPUTIN itself is just a group of protesting citizens who strongly believe in pro-European, liberal, democratic and anti-nationalistic values. The group started in RUSSIA in 2014 as a response to Russian attack at Ukraine and illegal occupation of Crimea. It organizes happenings throughout Europe in defence of liberal, democratic and European values. Fund raising: We announce the collection of money to secure: *organization of the Caterpillar Tour Poland 2017-2018 *transport *technical support *educational materials The huge, 6 meters high installation needs some renovation (was intensively exploited in the Czech Republic) as well as protection against moisture in autumn and winter time. It travels on a trailer and while not in use, it has to be parked in a safe place. To use the whole installation best, it requires kind of stage sound system and illumination. Since the volunteers plan to educate inhabitants of towns and cities on the way, they also need posters, leaflets and any other supporting educational stuff.

środa, 25 października 2017 o 14:26

Plan prac na najbliższe dni! W najbliższy weekend nakładamy laminat w dostępnej ciepłej Hali, zaczynamy w sobotę z samego rana. Plan pracy mamy do niedzieli wieczora. Rzeźba ma około 37m2 powierzchni do pokrycia (x2 warstwy). Kupujemy z lekkim naddatkiem tkaninę na 100m2 i żywicę poliestrową na 100 m2 z naddatkiem 20% (zakładamy, że zużycie żywicy będzie większe niż przewiduje producent). Wg. zapewnień sprzedawcy nadmiar materiału będziemy mogli zwrócić. Z racji tego, że są dostępne na rynku utwardzacze do żywic epoxydowych, które wg. sprzedawców żelują od 5 stopni Celcjusza (utwardzacz TFF z żywicą Epidian 53) lub 10C (Havel H 533 z żywicą epoksydową LH 130). Zakupimy niewielką ilość jednej i drugiej żywicy i zrobimy próbę jeszcze przed weekendem, aby sprawdzić przydatność tych żywic i wiedzieć czy mamy alternatywę, napraw “w trasie, bez ogrzewanej hali”. Lub na wypadek gdybyśmy nie zdążyli w Hali i musieli prace kontynuować poza ogrzewaną Halą. Do prac malarskich, których możemy nie dokończyć w weekend, przydałoby się zadaszenie rzeźby, w związku z powyższym zakupiłem profili kwadratowe 40x40x2 + rurki za 566zł i będę z tego robił szkielet wokół i nad rzeźbą, aby można nad nią rozciągnąć plandekę. Dziś pada, po wykonaniu konstrukcji będzie można prace kontynuować. Konstrukcja będzie przytwierdzona do ramy rzeźby i będzie można wraz rzeźbą ją przenosić na inną przyczepę, lub zimować bez przyczepy. Umożliwi to prace teraz i w przyszłości,a także ułatwi transport i przechowywanie zimą. Dziękujemy za wpłaty!

wtorek, 24 października 2017 o 17:43

Już jutro zaczynamy ochronę robaczków przed wilgocią. Na razie wyłożyliśmy środki z własnych pieniędzy, dlatego BARDZO prosimy o każdy datek. Dzięki remontowi i żywicy robaczki posłużą jeszcze długo... i kto wie, dokąd pojadą?

poniedziałek, 23 października 2017 o 19:00

Mamy fanpage, na który serdecznie zapraszamy! https://www.facebook.com/wormstourneePL/

Aby dodać komentarz lub

Jesteście zalosni... I co? Zebrane pieniądze oddać je kijowskiemu?

GB

Grażyna Binek

Demokracja to najlepsza zdobycz Polski od kiedy istnieje. Tyle razy sie nie udawało, kończyło zaborami, wojnami, dyktaturami. Udało sie w 1989 roku. Trwało krótko. Demokracja Polske wykreowała i demokracja Polskę zniszczyła, bo "głupie ludzie te Polaki".

Jerzy Dramowicz

Serdecznie dziękuję za inicjatywę popularyzacji uczestnictwa w wyborach.

MB

Marta Biel

Ostrzegaj Gąsienico przed utratą demokracji.Jedź po drogach i dróżkach Polski.

MJ

Marzena Jaworska

Świetna akcja, powodzenia!

Czekamy na gąsienice we Wrocławiu !

W imię demokracji!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Bardzo obywatelska akcja, popieram.

PC

Piotr Chelminski

Tak trzymać!

RG

Ryta Garczarek

Powodzenia :)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Znakomity pomysł, powodzenia!

KK

Krzysztof Król

Zajrzyjcie do Milanówka :)

Postaramy się :)

MK

Michał Kwiatkowski

Powodzenia!

MJ

maria juraszek

zachęcam innych do jakiejkolwiek wpłaty, bo należy zatrzymać demolkę naszego państwa

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

W imię demokracji :D

KL

Katarzyna Lasocka

Kochani Wszystkim Polakom życzymy powodzenia a zbiórce aby się udała bo sprawa dla nas Wszystkich Polaków ważna.

Dziękujemy! Z takim wsparciem na pewno się uda!

Grupa Akcja Częstochowa

Katarzyna Knapik musi się udać! Wierzmy w Nas wszystkich.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Dziękujemy za wsparcie i prosimy o udostępnianie!

Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
210 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
120,66 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
110 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
107,73 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
90 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
17 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
12 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Nasi użytkownicy założyli

278 421 zrzutek

Pomóż zebrać 17 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 791
udostępnień

NAGRODY

50 zł i więcej

Pamiątkowy plakat z trasą przejazdu Gąsienice Tour

wybrano 9 razy

100 zł i więcej

Kalendarz ścienny na 2018 rok z gąsienicami

wybrano 5 razy

200 zł i więcej

Koszulka pamiątkowa z gąsienicami (po podaniu rozmiaru)

wybrano 5 razy

500 zł i więcej

Rzeźba liścia z gąsienicami

wybrano 3 razy (pozostało 2 z 5)

1000 zł i więcej

Zaproszenie na uroczysty finał trasy w Krakowie (data będzie ustalona po Bożym Narodzeniu)

wybrano 1 raz (pozostało 4 z 5)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.