KONIECZNA OPERACJA MOJEGO WOJOWNIKA ID: uz2vyn

KONIECZNA OPERACJA MOJEGO WOJOWNIKA ID: uz2vyn

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

65 688 zł z 50 000 zł

131%

65 688 zł

65 688 zł

z 50 000 zł

111 dni

111 dni

do końca

799

799

wspierających
131%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutkiMój syn to prawdziwy "WOJOWNIK".... do dziś walczy- póki jest nadzieja powrotu do pełnej sprawności będziemy walczyć wraz z nim z całych sił.

Teraz trochę naszej historii dla tych którzy Nas nie znają.

Szymon to prawdziwy wojownik zmagający się na co dzień z chorobą, która spadła na niego jak grom z jasnego nieba. Z dziecka, uśmiechniętego pełnego wigoru życiowego, bardzo aktywnego stał się dzieckiem poruszającym się na wózku. Świat wywrócił mu się do góry nogami po zdiagnozowaniu w 2018 roku choroby Legg-Calve-Perthes inaczej osteochondroza młodzieńcza kości udowej. Jedynym lekarstwem na zmaganie się z tą nie spotykana często chorobą jest aktywna rehabilitacja.

Po roku walki z chorobą byliśmy pełni nadziei, że wszystko będzie dobrze, że już jesteśmy na prostej drodze. Niestety w lutym 2019 roku okazało się, że na naszej drodze do pełnej sprawności naszego synka nagle pojawiły się zakręty.

Okazało się, że choroba w dalszym ciągu postępuje a rokowania na poprawę znacznie zmalały. Nasz aniołek wymaga w procesie leczenia aktywnej rehabilitacji a nawet podejmowania działań w postaci zabiegów operacyjnych. W ostatnim czasie stan zdrowia naszego wojownika zaczął się pogarszać co spowodowało i powoduje do dziś straszny ból nawet przy wykonywaniu najprostszych ćwiczeń rehabilitacyjnych, których wykonywanie do tej pory było codziennością.  My jako rodzice zaczęliśmy szukać i zagłębiać się w przyczyny bólu. Wiadomo, każdy rodzić nie chce patrzeć jak jego dziecko cierpi. W drodze szukania wszelakich rozwiązań a także dzięki wsparciu osób o dobrych sercach udało nam się zgromadzić fundusze, aby wybrać się na konsultację poza granicę Polski. Po konsultacji w klinice ortopedycznej w Niemczech okazało się, że niezbędna jest kolejna operacja, ponieważ odbudowująca się kość udowa znajduje się poza obszarem miednicy i to ona powoduje ten uciążliwy ból.  Operacja jest konieczna do wykonania jak najszybciej, ponieważ każdy dzień działa na niekorzyści naszego Aniołka i sprawia mu wiele bólu.

W związku z tym zwracamy się do Państwa całą rodziną z wielką prośbą o wsparcie nas w podejmowanych działaniach.  Bez Was kwota, którą musimy zebrać jest dla Nas nie osiągalna.

Proszę pomóżmy mojemu wojownikowi wrócić do pełnej sprawności i do życia bez bólu. Pamiętajmy nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie.

My jako rodzina wierzymy, że uda nam się sprawić aby nasz syn poprzez cały proces leczenia i rehabilitacji powrócił do życia społecznego a choroba z którą się wzmaga nie będzie w dalszym ciągu postępować.

Jednocześnie dziękujemy za wszelkie wsparcie naszego „Wojownika”.

Planowany koszt 1 operacji w klinice w Niemczech szacowany jest na około 11.000 euro co daję kwotę około 50.000 zł.


Wpłacający799

MS
Magdalena Szulc
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
60 zł
AH
Anna Hyla
25 zł
R
Remigiusz Bundzylo
20 zł
K
KarolinaKarolina
15 zł
MG
Monika Grocka
30 zł
A
apralat1
30 zł
MH
Magda Haraburda
15 zł
IC
Irena Ciesielska
30 zł
M
Maria Polak-Łepkowska
42 zł
Zobacz więcej

Komentarze122

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

522 521 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?