Zakup BIAŁO-CZERWONYCH bluz meczowych na międzynarodowy turniej hokeja dziewczynek w Rosji ID: uz4ta4

5 125 zł z 4 500 zł

113%

5 125 zł

z 4 500 zł

zakończona

13.08.2019r

58

wspierających
113%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Przedmiotem zrzutki jest wsparcie najmłodszej w Polsce drużyny hokejowej dziewczynek U12, zaproszonej na turniej hokeja dziewczynek w Sankt Petersburgu (Rosja) i ZAKUP NOWYCH BIAŁO-CZERWONYCH BLUZ MECZOWYCH ABY GODNIE REPREZENTOWAĆ POLSKĘ NA MIĘDZYNARODOWYM WYDARZENIU.

Kojotkowe wyjazdy na zagraniczne turnieje powoli zaczynają być tradycją klubu.

Do tej pory zagranicą reprezentowały Polskę starsze drużyny Kojotek, które zwiedziły Litwę, Łotwę i Chiny !

Teraz czas nadszedł na naszą najmłodszą drużynę Mikrusek, która 21.sierpnia br. wyjedzie do Rosji do Sankt Petersburga na AURORA CUP - turniej hokeja na lodzie dziewcząt z roczników 2007 i młodszych. W Wenecji Północy spotkają się rówieśniczki z Łotwy, Rosji, Finlandii i Polski!

To pierwszy w historii polskiego kobiecego hokeja wyjazd na zagraniczny turniej tak młodych hokeistek ! Oprócz Kadry Narodowej seniorek i juniorek polskie hokeistki promują wyłącznie Kojotki, biorąc udział w rozmaitych imprezach hokejowych za granicami kraju,

Po raz kolejny jesteśmy dumni, że z naszym udziałem rozwija się i promuje hokej wśród młodych dziewcząt potwierdzając, że hokej to nie tylko męski sport ! O naszych dokonaniach przeczytacie na naszej stronie na facebooku.

Chcemy wykorzystać ten ważny moment i pokazać naszą drużynę jak najprawdziwszą Reprezentację Polski U12 kobiet i ubrać dziewczynki w biało-czerwone bluzy meczowe, by z orłem na piersi mogły godnie reprezentować nasz kraj!

Do chwili obecnej żadna polska drużyna nie uczestniczyła w międzynarodowym turnieju hokeja U12 dziewcząt, gdyż takich drużyn w Polsce - oprócz naszej - nie ma!

KOJOTKI miały już wielokrotnie okazje spotkać się z Kadrą Narodową kobiet, gdzie nasze wspaniałe Reprezentantki wtajemniczały swoje młode następczynie nie tylko w arkana sztuki hokejowej ale też pokazywały trudną drogę do powołania do Reprezentacji..

Chcemy uzmysłowić młodym zawodniczkom doniosłość chwili i ich rolę zarówno w promocji tego pięknego sportu jak i dołączenia do sportowej reprezentacji Polski, stąd najlepszym początkiem będzie przywdzianie bluz w narodowych barwach z orłem na piersi..

NIESTETY BUDŻET KLUBU NIE JEST W STANIE POKRYĆ KOSZTU ZAKUPU NOWYCH BLUZ NA TURNIEJ I DLATEGO PROSIMY WAS O WSPARCIE.

Ze zgromadzonych funduszy musimy pokryć koszt transportu, noclegów, wyżywienia, i ubezpieczenia. Możemy liczyć tylko i wyłącznie na Waszą hojność i zrozumienie.

Jak zawsze Wam obiecujemy i jak zawsze dotrzymamy słowa, że nie zawiedziemy pokładanego w nas zaufania i będziemy Was i nasz kraj godnie reprezentować !

Cieszymy się, że ciężka praca naszych zawodniczek nie idzie na marne i o dziewczynach - z Waszą pomocą - wiedzą w świecie, a dzięki takim inicjatywom - jeszcze więcej dziewczynek rozpocznie przygodę z hokejem !

DZIĘKUJEMY WAM ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ, ZA KAŻDE WSPARCIE !!

Wpłacający58

P
Paweł Świętosławski / ICB Pharma
2 000 zł
TS
Tomasz Stefanowski
200 zł
F
F.U.PIOTR
200 zł
 
MMA24.NET
100 zł
3
35
100 zł
BK
Benjamin Krzywicki
100 zł
N
NAJki Polonia Bytom
100 zł
TP
Tomasz Palczynski
100 zł
MS
Marcin Szpakiewicz
100 zł
 
Katarzyna Halerz
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze19

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

385 617 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?