Remont autobusu Autosan H9-20.32 ID: uz88cc

Remont autobusu Autosan H9-20.32 ID: uz88cc

150 zł z 10 000 zł

1%

150 zł

150 zł

z 10 000 zł

215 dni

215 dni

do końca

2

2

wspierających
1%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Remont autobusu Marki Autosan H9-20.32

Witamy serdecznie :)

Kim jesteśmy:

jesteśmy fanami marki Autosan, skupiamy się na uratowaniu autobusów, które są planowane na kasację. Część pojazdów jeszcze jeżdżących po Polskich drogach jest mimo wieku w bardzo dobrej kondycji i szkoda by było aby takie perełki trafiły pod palnik :)

Naszą grupę sympatyków mogą Państwo spotkać na profilu Facebook: www.facebook.com/kultowyautosan :)

Jaki mamy plan:

Naszym planem jest uzbieranie kwoty 10 000 zł, którą chcielibyśmy przeznaczyć na remont wyjątkowego autobusu marki Autosan H9-20.32. Autobusy te są dość rzadkim okazem, który można było spotkać w polskich PKSach. Nasz Autosan został wyprodukowany jako mobilny sklep. Następnie przewoźnik PKS Łódź zakupił kilka sztuk tego modelu i dostosował je do ruchu pasażerskiego. Autobus wyróżnia się drugimi drzwiami umieszczonymi w środkowej części pojazdu, standardowo Autosany H9 posiadały drugie drzwi w tylnej części pojazdu.

Autobus jest z roku 1990 i w chwili obecnej wymaga remontu. Musimy przeprowadzić pracę konserwujące podwozie, wycięcie i przyspawanie nowych elementów kratownicy, naprawa układu elektrycznego, naprawa silnika oraz jego podzespołów, naprawa zespołów jezdnych- tylni i przedni most, uszczelnienie układu kierowniczego, naprawa hamulców, usunięcie luzów na prawej zwrotnicy, usunięcie luzów na tylnych wieszakach resorów, naprawy blacharskie, montaż oryginalnych foteli, odświeżenie wnętrza.

Dlaczego to robimy:

Chcielibyśmy bardzo aby nasz Autosan H9 po dokonanym remoncie otrzymał żółte rejestracje, co da mu status autobusu zabytkowego.

Chcielibyśmy bardzo aby nasze dzieci oraz wnuki, mogły w przyszłości zobaczyć jakimi autobusami podróżowali ich ojcowie i dziadkowie a nawet pradziadkowie :)

Dzięki Państwa wsparciu będzie to możliwe. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć naszą inicjatywę wyższą kwotą to w zamian jesteśmy wstanie umieścić Państwa reklamę na szybach autobusu przez rok od zakończenia remontu.

Zapraszamy do naszego funpega

:www.facebook.com/kultowyautosan

Wpłacający2

TT
Tomasz Tyrlik
100 zł
K
Krzysztof
50 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10000 zł i więcej

Reklama na szybach autobusu

Jeżeli są Państwo nas wspomóc to w zamian jesteśmy wstanie się odwdzięczyć wożąc Państwa reklamę przez rok czasu po zakończeniu remontu.

(pozostało 2 z 2)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

495 260 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?