id: uzwy6m

#MuzykonWspieraArtystów - koncert Vibin'out

#MuzykonWspieraArtystów - koncert Vibin'out

760 zł z 1 500 zł
50%
zakończona 31.07.2020r
18 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pracownia Muzyczna Muzykon ma przyjemność zaprosić na pierwszy koncert z cyklu #MuzykonWspieraArtystów.

Jest to inicjatywa, która ma na celu organizowanie koncertów, w trakcie których prowadzona jest zrzutka pieniędzy dla wykonawców. Akcja ma na celu pomóc artystom w trudnych czasach światowej pandemii wirusa COVID-19.


The music lab Muzykon is pleased to invite you to the first concert that will begin the series of concerts #MuzykonWspieraArtystów (You can find english version down below the text).


Koncert Vibin'out będzie wydarzeniem wyjątkowym. Łamać będzie bariery czasu i przestrzeni. Będziecie mieć szansę wysłuchać go na żywo w naszej Pracowni (02.07/g.20.00) lub online na naszym profilu na facebooku (12.07/g.20:00).Odsłona koncertu w formie online również będzie wyjątkowa, ponieważ razem z Wami oglądać i komentować będą ją nasi wykonawcy. Będą także odpowiadać na wasze pytania :)Vibin’out to projekt specjalnie przygotowany dla naszej inicjatywy. W skład zespołu wchodzą Danyah (wokal), Mateusz Jaremko (gitara) oraz Tomasz Klepczyński (klarnety). Muzycy zaprezentują utwory znanych wykonawców takich jak Tom Mish, Lianne La Havas czy Bruno Major w oryginalnych aranżacjach.


Danyah – wokalistka o pięknym, jednocześnie aksamitnym i brzmiącym, barwnym głosie. Rozpoczęła zgłębianie muzyki od występów pod prysznicem oraz w zaciszu domowym inspirując się Christiną Aguilerą, Indią Arie, Willem Smithem i wieloma innymi. Od tamtej pory przechodziła przez górki i dołki związane z trudną relacją z muzyką. Mimo wszystko wciąż decyduje się iść naprzód i rozwijać się każdego dnia. Obecnie szuka własnego brzmienia słuchając artystów takich jak Tom Misch, Bruno Major czy Lianne la Havas, jednak wciąż pamiętając o tym co w śpiewie dla niej najważniejsze - emocje.


Mateusz Jaremko - uczestnik mistrzowskich warsztatów gitarowych, które prowadził Pat Metheny. Joe Pass, Wes Montgomery czy Jim Hall - dokonania tych Panów zrobiły na nim tak duże wrażenie, że postanowił pójść w kierunku muzyki jazzowej. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku instrumentalistyki jazzowej. Mateusz współtworzy wiele projektów w duetach z wokalistami. Repertuar oscyluje głównie w stylistyce jazz, pop, soul, rnb. Uważa, że akustyczne koncerty w duecie wprowadzają spokój i niepowtarzalny klimat.


Tomasz Klepczyński – klarnecista, saksofonista, a także kompozytor, aranżer i nauczyciel. Właściciel Pracowni Muzycznej Muzykon w Gdańsku. Absolwent dwóch wydziałów aMuz w Gdańsku – instrumentalistyki klasycznej oraz jazzowej. Gra w różnorodnych stylistykach, od klasycznej po projekty muzyki klezmerskiej, ludowej i przede wszystkim jazzowej. Inspiruje się muzyką świata, przenikaniem się stylistyk. Aktualnie przygotowuje się do nagrania swojego pierwszego albumu.


Koncert Vibin'out

Pracownia Muzyczna Muzykon

czwartek 02.07.2020 r.

godz. 20:00

ul. Słowackiego 37, Gdańsk

Fanpage Muzykon

niedziela 12.07.2020 r.

godz. 20:00


English version:


The music lab Muzykon is pleased to invite you to the first concert that will begin the series of concerts #MuzykonWspieraArtystów ( Muzykon supports artists). It's an initiative that is created to support artists during tough times of the COVID-19 pandemic.


The “Vibin' out” concert is a special event that will give you a unique experience. Make sure to visit Muzykon on the 02.07 at 8 p.m. to enjoy the experience in person or join us on 12.07 at 8 p.m. for the online stream where our artists will engage with you personally.

Fanpage Muzykon


Vibin'out is a project prepared to support artists. The first musicians to represent this initiative are:


Danyah (vocalist), Mateusz Jaremko (guitar) and Tomasz Klepczyński (clarinet). You'll be able to hear songs from artists like Tom Misch, Lianne la Havas and Bruno Major in original arrangments.


Come meet the artists in person!


Support this experience!


Fanpage Muzykon

Sunday 12.07.2020 8 p.m.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 18

KK
Krzysztofa Kozłowska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AU
Anna Ujazdowska
100 zł
DH
Dani H
60 zł
PW
Paweł Witulski
40 zł
F
Filip
30 zł
JJ
Jędrzej Jakubowski
30 zł
DG
20 zł
AM
Alina Mierzejewska
20 zł
BB
Bruno Barbosa
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
Bilet na koncert online (online ticket)
rozwiń

wybrano 15 razy

przewidywana dostawa: 13 lipca, 2020

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Podwójne zaproszenie na wybrany koncert w Pracowni Muzycznej Muzykon
rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

741 491 zrzutek

i zebrali

525 473 059 zł

A ty na co dziś zbierasz?