id: uzypxg

SPEŁNIAJ Z NAMI MARZENIA MŁODYCH LUDZI Z POLSKI WSCHODNIEJ! #AKTYWIZATOR

SPEŁNIAJ Z NAMI MARZENIA MŁODYCH LUDZI Z POLSKI WSCHODNIEJ! #AKTYWIZATOR

4 950 zł 
z 6 000 zł
82%
zakończona 28.02.2021r
31 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Twoje wsparcie da młodzieży z powiatów: tomaszowskiego, zamojskiego, hrubieszowskiego i lubaczowskiego możliwość zrealizowania kreatywnych pomysłów i rozwinięcia ich pasji.

5 projektów młodzieżowych uzyska dofinansowanie i wsparcie w ich realizacji!


Razem z Tobą stworzymy przestrzeń i fundusz na ich niezwykłe pomysły! Wpłać na Aktywizatora i obserwuj, jak wspaniale rozwija się nasza młodzież! Chcemy, żeby 2020 był rokiem wyjątkowym, który zapadnie młodym ludziom w pamięci jak najbardziej pozytywnie. Mimo trudności, jakie przyniosła współczesność, możemy wspólnie zmienić oblicze tego czasu. Dlatego po czasie dezaktywacji realu i aktywacji rzeczywistości wirtualnej uruchamiamy AKTYWIZATOR – przestrzeń do rozwoju inicjatyw młodzieżowych, która połączy obie te rzeczywistości.


Tutaj możesz wesprzeć kreatywność młodzieży z naszej lokalnej społeczności. Fundusze, które uda nam się zgromadzić pójdą w całości na realizację projektów, które obudzą się w młodych ludziach. Spodziewamy się pomysłów na wydarzenia kulturalne, t.j. koncerty i wystawy, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, akcje charytatywne. Ten świat jest już w największej mierze ich światem. Zależy nam, żeby mieli możliwość kreować tę nową rzeczywistość w zgodzie ze swoimi talentami i pragnieniami.


Droga Młodzieży,

chcemy mieć więcej możliwości, żeby Was poznać. To jest nasz pomysł.  


Czekamy na Wasze! 

Mamy czas do końca wakacji - z początkiem roku szkolnego ogłosimy wynik zbiórki i z radością będziemy obserwować jak rozwijacie naszą małą ojczyznę.


Drogi Darczyńco,

Możesz nam zaufać - mamy spore doświadczenie we wspieraniu wielu inicjatyw, nie tylko młodzieżowych. Jesteśmy organizacją pozarządową działającą od kilkunastu lat. Pierwsza edycja Aktywizatora w 2006 i 2007 roku przyniosła wiele dobra. Akcje, które wspominamy to m.in.:

TROPEM KRZYŻY BRUŚNIEŃSKICH - OD LUBLINA PO LWÓW, DOTKNĄĆ HISTORII - POZNAJ TAJEMNICE ZIEMI NA KTÓREJ ŻYJESZ, FESTIWAL MUZYKI ALTERNATYWNEJ "OBUDŹ SIĘ 2007" TOMASZÓW LUBELSKI, TOMASZÓW GRAFFITI JAM, Eksportowy Portret Miasta.

Wspomnienie o tamtych wydarzeniach zainspirowało nas do reaktywacji tej dobrej inicjatywy.

Poznaj nas lepiej:

Odwiedź naszą stronę www.czajnia.pl, profil na Facebooku. Dołącz do nas!

To od Ciebie zależy ile projektów uda się zrealizować. My stawiamy na zebranie co najmniej 150% założonej kwoty - od zawsze kieruje nami niepoprawny entuzjazm. Jeszcze nas nie zawiódł. Zapraszamy do współpracy - dzielimy się nim z radością.

#Todziała! #Dodzieła!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 31

WS
Wioleta Szczerba
ukryta
R3
Reklama 360
ukryta
WT
Wojciech Trąd
ukryta
AJ
A. J
ukryta
MP
Marcin Piotrowski
ukryta
AJ
Aleksander Jurzysta
ukryta
AI
Ania i Marcin
ukryta
DB
Dominika Biachow-Fus
ukryta
B
Bartosz
ukryta
WS
Wiolka Szczerba
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

796 488 zrzutek

i zebrali

614 515 544 zł

A ty na co dziś zbierasz?