id: uzypxg

SPEŁNIAJ Z NAMI MARZENIA MŁODYCH LUDZI Z POLSKI WSCHODNIEJ! #AKTYWIZATOR

SPEŁNIAJ Z NAMI MARZENIA MŁODYCH LUDZI Z POLSKI WSCHODNIEJ! #AKTYWIZATOR

Opis zrzutki

Twoje wsparcie da młodzieży z powiatów: tomaszowskiego, zamojskiego, hrubieszowskiego i lubaczowskiego możliwość zrealizowania kreatywnych pomysłów i rozwinięcia ich pasji.


Razem stwórzmy przestrzeń i fundusz na ich niezwykłe pomysły! Wpłać na Aktywizatora i obserwuj, jak wspaniale rozwija się nasza młodzież! Chcemy, żeby 2020 był rokiem wyjątkowym, który zapadnie młodym ludziom w pamięci jak najbardziej pozytywnie. Mimo trudności, jakie przyniosła współczesność, możemy wspólnie zmienić oblicze tego czasu. Dlatego po czasie dezaktywacji realu i aktywacji rzeczywistości wirtualnej uruchamiamy AKTYWIZATOR – przestrzeń do rozwoju inicjatyw młodzieżowych, która połączy obie te rzeczywistości.


Tutaj możesz wesprzeć kreatywność młodzieży z naszej lokalnej społeczności. Fundusze, które uda nam się zgromadzić pójdą w całości na realizację projektów, które obudzą się w młodych ludziach. Spodziewamy się pomysłów na wydarzenia kulturalne, t.j. koncerty i wystawy, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, akcje charytatywne. Ten świat jest już w największej mierze ich światem. Zależy nam, żeby mieli możliwość kreować tę nową rzeczywistość w zgodzie ze swoimi talentami i pragnieniami.


Droga Młodzieży,

chcemy mieć więcej możliwości, żeby Was poznać. To jest nasz pomysł.  


Czekamy na Wasze! 

Mamy czas do końca wakacji - z początkiem roku szkolnego ogłosimy wynik zbiórki i z radością będziemy obserwować jak rozwijacie naszą małą ojczyznę.


Drogi Darczyńco,

Możesz nam zaufać - mamy spore doświadczenie we wspieraniu wielu inicjatyw, nie tylko młodzieżowych. Jesteśmy organizacją pozarządową działającą od kilkunastu lat. Pierwsza edycja Aktywizatora w 2006 i 2007 roku przyniosła wiele dobra. Akcje, które wspominamy to m.in.:

TROPEM KRZYŻY BRUŚNIEŃSKICH - OD LUBLINA PO LWÓW, DOTKNĄĆ HISTORII - POZNAJ TAJEMNICE ZIEMI NA KTÓREJ ŻYJESZ, FESTIWAL MUZYKI ALTERNATYWNEJ "OBUDŹ SIĘ 2007" TOMASZÓW LUBELSKI, TOMASZÓW GRAFFITI JAM, Eksportowy Portret Miasta.

Wspomnienie o tamtych wydarzeniach zainspirowało nas do reaktywacji tej dobrej inicjatywy.

Poznaj nas lepiej:

Odwiedź naszą stronę www.czajnia.pl, profil na Facebooku. Dołącz do nas!

To od Ciebie zależy ile projektów uda się zrealizować. My stawiamy na zebranie co najmniej 150% założonej kwoty - od zawsze kieruje nami niepoprawny entuzjazm. Jeszcze nas nie zawiódł. Zapraszamy do współpracy - dzielimy się nim z radością.

#Todziała! #Dodzieła!


Wpłacający 30

WS
Wioleta Szczerba
ukryta
R3
Reklama 360
ukryta
WT
Wojciech Trąd
ukryta
AJ
A. J
ukryta
MP
Marcin Piotrowski
ukryta
A
Aleksander Jurzysta
ukryta
A
Ania i Marcin
ukryta
DB
Dominika Biachow-Fus
ukryta
B
Bartosz
ukryta
W
Wiolka Szczerba
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

624 148 zrzutek

i zebrali

375 147 115 zł

A ty na co dziś zbierasz?