id: uzzz8d

Baśń dla dzieci pt." Magiczny Kamień"

Baśń dla dzieci pt." Magiczny Kamień"

Nasi użytkownicy założyli 1 169 434 zrzutki i zebrali 1 218 373 778 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

    Moi Drodzy


 Od najmłodszych lat w główkach dzieci rodzą się marzenia,które czas często weryfikuje,ale są wśród nich również marzenia niezmienne,które czekają aż nadejdzie odpowiednia chwila na ich realizację. 

Myślę,że ten moment nadszedł również i moim życiu,aby sięgnął do gwiazd  i zrealizować swoje marzenie wydając książeczkę z baśnią pt: "Magiczny Kamień"


Ja mam na imię Inga,a główną bohaterką mojej baśni jest mała dziewczynka,która w skrytości marzy o tym aby zostać baletnicą i tańczyć na deskach światowych teatrów,dlatego mimo młodego wieku i przeciwności losu Neli nie rezygnuje ze swojego marzenia.

W każdej wolnej chwili wymyka się z domu i radosnym krokiem biegnie do miejskiej szkoły baletowej aby ukradkiem podpatrzeć ćwiczące w niej dziewczęta,a w chwilach wolnych od domowych obowiązków w zakamarku domowego strychu powtarzać figury,które zapamiętała.Dziewczynka wierzy w swoje marzenie,a los również nie jest obojętny na naszą małą Neli. Jeżeli zainteresował ciebie ten fragmentem i chcesz dowiedzieć jak potoczyły się dalsze losy mojej bohaterki,bądź zastanawiasz się jaką rolę w tej historii odegrał ów tytułowy magiczny kamień pomóż mi wydać tę baśń,a może pod choinką twoja pociecha znajdzie swój jeszcze gorący egzemplarz mojej książeczki. 


W książce dziecko znajdzie zarówno ilustracje,jak również szkice do samodzielnego pokolorowania.Chcę abyście wiedzieli,że wspierając moje marzenie wspieracie również podopiecznych Stowarzyszenia Drzewko - dzieciaki,które są zagrożone wykluczeniem społecznym. Chciałabym przekazać 1% ze sprzedaży mojej książki,by ich marzenia też mogły się spełnić.

 

    Pozdrawiam

Mama Bajka


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Książka z dedykacją
Ofiarowując tę cegiełkę wywołasz uśmiech na wielu twarzach, a twoja pociecha otrzyma w dowód mojej wdzięczności pamiątkę na całe życie przypiczętowaną...
100 zł

Kupione 1 z 100

Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 3

MM
Marek Mazurek
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!