id: v2aph6

Rozwój projektu Betside

Rozwój projektu Betside

Nasi użytkownicy założyli 1 166 696 zrzutek i zebrali 1 213 489 381 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

s18b253183f2db73.png

Społeczność typerska na wyciągnięcie ręki


Betside to projekt prowadzony przez wiele charakterów - różne osoby z różnych krańców Polski i Europy. Łączy nas jednak jedno - pasja do obstawiania, robienia tego z głową. Wszystkie nasze kupony bazujemy o przemyślane analizy. Od ponad 2 lat prężnie rozwijamy swoje media społecznościowe, a naszym wyróżnikiem jest robienie tego z sercem.


Nasz projekt to przede wszystkim młode osoby w żaden sposób nie związany z branżą bukmacherską. To ciężko pracujący ludzie na etatach, którzy swój wolny czas poświęcają analizowaniu zakładów bukmacherskich i publikowaniu przemyślanych typów. Wzrost w ostatnim czasie na naszej grupie śmiało można nazwać najprężniej rozwijającym się na polskiej scenie bukmacherskiej.


Nie sprzedajemy swoich typów - wszystkie są publikowane za darmo. Jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami rozwiązań tzw. typów VIP. Nigdy nie promowaliśmy tego typu rozwiązań i nigdy promować nie będziemy. Mateusz, Konrad, Artur, Damian, Adam, Kuba, Kamil, Mateusz, Adrian, Adam, Darek, Łukasz, Michał, Wojtek, Ewelina, Przemek i Maciek "Martinez" - cała ta ekipa oddaje swoje serce, aby rozwijać społeczność bukmacherską jaką jest Betside.


Zrzutka powstała w jednym celu. Stworzyć coś, czego nie było jeszcze nigdzie indziej. Miejsce dla każdego miłośnika sportu i bukmacherki. Miejsce typów, analiz sportowych, mnóstwa konkursów, ligi typerów i promocji u buków. Wszystko w jednej aplikacji mobilnej przeznaczonej na urządzenia Android i iOS.


Na naszej grupie jest obecnie ponad 18 000 członków. Zdecydowane działanie z waszej strony, a przede wszystkim wsparcie - w bardzo szybkim tempie uzbierałoby potrzebną sumę. Wszystko to, co pozostanie ze zrzutki (po odliczeniu aplikacji) - otrzymają nasi typerzy, którzy już długie miesiące budują z nami tą społeczność - najlepszą społeczność typerską w Polsce.


Ale to nie wszystko!

Dokładając się w kwocie 100 PLN otrzymasz rangę Donatora zarówno na naszym Telegramie jak i Discordzie.


Dokładając się na kwotę 200 PLN otrzymasz permanentny dostęp do naszej grupy na Messengerze - będą tam wszyscy nasi typerzy, którzy z chęcią pomogą Ci rozwikłać problemy bukmacherskie dnia codziennego.

👉 Uwaga! Limit osób, które mogą wpłacić kwotę 200 PLN to 250 (ze względu na limity wielkości grup na Messengerze)


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Donator
Wspierając nas na kwotę 100 PLN otrzymasz:- Rangę donatora na Telegramie (https://t.me/typerskiczat)- Rangę donatora na Discordzie (https://discord.gg...
100 zł
Zakończona
Inne
Elitarna grupa na Messengerze
Wspierając nas na kwotę 200 PLN, otrzymasz dostęp do elitarnej grupy typerskiej na messengerze.Całe nasze grono typerskie czeka na Ciebie i Twoje pyta...
200 zł

Kupione 3 z 250

Zakończona

Wpłaty 16

KT
Krzysztof T
30 zł
DS
Puniek
40 zł
DW
Dawid
46 zł
ER
Eugeniusz Radzikowski
30 zł
JA
Jakub
30 zł
 
Dane ukryte
200 zł
SD
Slawomir Daniluk
30 zł
JK
200 zł
PG
Piotr Giemza
200 zł
DW
Dawid Wróbel
40 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków