id: v2buwk

Sylwester-cierpienie i strach

Sylwester-cierpienie i strach

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 169 630 zrzutek i zebrali 1 218 660 254 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, nazywam się Konrad mam 21 lat i wraz z moją starszą sąsiadką Panią Stasią która ma 75 lat od kilkunastu miesięcy pomagamy bezdomnym zwierzętom. Posiadamy obecnie 35 psów oraz 15 kotów-wszystkie były bezdomne.

Mieszkamy w małej wiosce pod Częstochową w której bardzo często "właściciele" swoich pupilów szybko pozbywają się ich wyrzucając ich na ulicę. Już ponad rok pomagamy przybłędom znaleźć nowy dom a do tego czasu oferujemy im opiękę w postaci jedzenia picia i nie tylko...

Zwracam się do Państwa o pomoc przed nadchodzącym Sylwestrem oraz nadciągającą nieubłaganie zimą w postaci symbolicznej kwoty na środki które pomogą: przetrwać im noworoczne hałasy, karmę witaminy niezbędne aby niektóre z nich powróciły do pełni zdrowia oraz rozbudowę naszego schronu dla naszych zwierząt.

A oto kilka faktów poniżej:

"Zwierzęta boją się hałasu, bo mają dużo lepszy od nas słuch. Rozmowa między ludźmi ma moc około 30 dB. Dźwięki powyżej 100 dB stają się nieprzyjemne dla ucha, a dźwięki na poziomie 130–140 dB są już bolesne. Wybuch niektórych petard generuje hałas o natężeniu 130–160 decybeli – to głośniej niż przy starcie odrzutowca i jest to granica bólu dla człowieka. Wyobraźmy sobie więc, że zwierzęta słyszą dźwięki dużo precyzyjniej i z większej odległości. Szacuje się, że dźwięki o tym samym natężeniu pies i kot usłyszą w odległości czterokrotnie większej niż ludzie. Słuch kota jest nawet jeszcze czulszy, a na dodatek dzięki szybkim ruchom uszu znacznie szybciej niż pies potrafi zlokalizować źródło hałasu."

W noc sylwestrową ginie najwięcej domowych zwierząt. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce co roku apeluje o zabezpieczenie swoich pupili w noc sylwestrową. Działacze TOZ notują dziesiątki zaginięć psów oraz kotów z powodu huku wystrzałów petard i ogni sztucznych. Pamiętajmy: nie zostawiajmy zwierząt na zewnątrz i pod żadnym względem nie spuszczajmy ich ze smyczy, będąc z nimi na spacerze.

A czy Ty w tym roku kupujesz fajerwerki i race !?

Stopery-wyciszacze Koszt jednej sztuki kupionych hurtem to 2zł.

Zaaplikowane psu bądź kotu pomaga mu się wyciszyć i uspokoić.

Karma i witaminy dla psów oraz kotów tygodniowo 250-300zł

Środki uspokajające opakowanie 60 tabletek -koszt 39zł

Każdy z nich chcę dalej żyć!

Każdy z nich chcę dalej żyć!

Każdy z nich chcę dalej żyć!

Każdy z nich chcę dalej żyć!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
1 zł
KZ
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!