id: v2y8k4
Ultras GieKSa - zbiórka na kolejne oprawy!
Ultras GieKSa - zbiórka na kolejne oprawy!
Opis zrzutki
GieKSiarze!
Przed przenosinami na nowy stadion organizowaliśmy zbiórkę na oprawy na nowym stadionie.
Minęło 11 miesięcy. Na dobre zadomowiliśmy się na Nowej Bukowej, a Arena Katowice była (i jest!) świadkiem spektakularnych widowisk - zarówno na boisku, jak i na trybunach. Ostatnią oprawę, czyli ogromną sektorówkę obejmującą Prostą i Blaszok podczas Śląskiego Klasyku, zapamiętamy na długo, ale... nie chcemy na tym poprzestawać.
Dziś znowu zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie, abyśmy dalej mogli upiększać trybuny.
#calaGIEKSArazem
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Wielki szacunek dla wszystkich którzy stworzyli ten mural 💛💚 Pamięć o Adamie Ledwon trwa i będzie trwać zawsze wśród ludzi związanych z GKS Katowice Jako brat Adama dziękuję Wam z całego serca za ten gest ,pamięć i honor, który mu oddaliście Pozdrawiam Łukasz Ledwon
KATOWICE KATOWICE GKS 🟨🟩⬛
Od bastionu Gieksy z Bogucic. Pamiętaj je**ć ruch
Siemianowice za Gieksą!
GieKSa UK