id: v2yxgh

Misie na miarę Naszych możliwości

Misie na miarę Naszych możliwości

Nasi użytkownicy założyli 1 035 984 zrzutki i zebrali 1 104 149 020 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele, nie zgadzający się na finansowanie "pomników PiS" - kuriozalnych inwestycji, bandyckich dotacji czy narracji TVPiS - na które przeznaczane są dzisiaj miliardy złotych!!!!!


Zapraszamy Was do udziału w naszej obywatelskiej akcji na rzecz uświadamiania społeczeństwa, a w szczególności tych niezdecydowanych i tych którzy do dzisiaj się wahają czy iść na wybory!


Pokażmy i oznaczmy wręcz barejowskie absurdy dzisiejszej władzy. W tym celu stworzymy pełnowymiarowe i mniejsze "Misie" na miarę naszych możliwości - pokażmy że nie są one małe!!!


Dlaczego warto do nas dołączyć? Bo chcemy zmienić obecną sytuację, gdzie bezkrytycznie akceptujemy decyzje władzy, które prowadzą do marnotrawstwa środków publicznych, a także do nieodpowiedzialnych decyzji, które szkodzą nam wszystkim. A "Oni" nawet z tym się nie kryją, sprzedając swoje decyzje w tubie propagandowej TVP. Każdy z nas może być częścią zmiany!


Wspólnie zaczynamy zbiórkę pieniędzy na tworzenie Misiów Barejowskich, które będziemy prezentowali w przestrzeni publicznej wraz z informacją jakiego absurdu "patronem" jest dany Miś - w tym między innymi:

- Ostrołęka strata ponad 1,5 mld złotych

- Przekop Mierzei Wiślanej - 2 mld złotych (budżet był 800mln)

- CPK - studnia bez dna....

- Karykatura Trybunału i Praworządności - straty w latach liczone w setkach milionów złotych

- Ograniczania praw kobiet - straty przekraczające znacznie wymiar finansowy


masz swój pomysł który absurd/skandal zasługuje na rozgłos? Napisz do nas w komentarzu, bądź na koncie Twitter @misienamiare


Uważamy, że dobre rządy powinny działać w interesie swojego społeczeństwa, a nie interesu politycznego i kolesiostwa dlatego zachęcamy wszystkich - bez względu na miejsce w danej frakcji opozycji do dołączenia do nas. Im więcej zaangażowanych tym głośniej będzie o wyborach i tym mocniej napiętnujemy obecne patologie!


Nasze społeczeństwo potrzebuje normalności a nie okradania i kłamstw. Chcemy, aby nasze głosy były słyszane i żeby w końcu nastąpiła zmiana - tym razem na prawdę dobra!


Twoje wsparcie jest kluczowe w tym procesie. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na kampanię informacyjną, która ma na celu uświadomienie społeczeństwa o zagrożeniach wynikających z nietrafionych i kuriozalnych inwestycji i ruchów władzy oraz na produkcję Misi - tych dużych i małych.


Przyłączając się do nas, możesz pomóc w budowaniu lepszego i bardziej odpowiedzialnego społeczeństwa. Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w wyborach i zagłosowania na zmianę obecnej władzy!!!!!!


Razem możemy dokonać pozytywnych zmian i stworzyć przyszłość, w której będziemy mogli z dumą mówić, że uczestniczyliśmy w jej budowaniu i że coś zrobiliśmy dla tej zmiany!!! Nie tylko siedzieli i narzekali że jest źle!


Prosimy również o udostępnianie naszej zbiórki w mediach społecznościowych oraz informacji o zaproszeniu do dołączenia do akcji Waszych znajomych i przyjaciół!


Z wyrazami szacunku i nadziei zmiany na Jesień 2023!

Obywatele którzy mają dość!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ME
MEP
100 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Zróbcie hałas! Ostrołęka wymaga nieustannego piętnowania...

    100 zł