id: v3rx6z

Wyślij Trenera na ME i MŚ 2023 OCR

Wyślij Trenera na ME i MŚ 2023 OCR

Nasi użytkownicy założyli 1 014 010 zrzutek i zebrali 1 060 148 997 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Dzięki Wam, Waszym zrzutkom, nabrałem wiary i mocy w to, że uda mi się wystartować nie tylko we wrześniowych Mistrzostwach Świata, ale także w Mistrzostwach Europy. Dziękuję każdemu z Was, za wpłaty, udostępnienia. Wasza pomoc dodaje skrzydeł 💪
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zagraj razem ze mną, w jednej drużynie!

KS Dynamic Strong OCR Team


Cześć, mam na imię Bartosz. Jestem trenerem, zawodnikiem biegów z przeszkodami (OCR). Trenuję ludzi i startuję w zawodach od 2016 roku. Wtedy też rozpocząłem swoją przygodę ze sportem, ciągle poszerzając bagaż doświadczenia. Ukończyłem kursy trenerskie w tym Trener Przygotowania Motorycznego czy bardziej tematycznie - Instruktor OCR. Od lat trenuję ludzi z przyświecającym mi hasłem "Progres Dzięki Technice". Dzięki temu, prowadząc swój OCeeRowy Team, nie tylko ja ale i moi podopieczni osiągamy sukces!


Rok 2022 przyniósł dla mnie, moich podopiecznych i Klubu pełnię sukcesu!

Było to spełnienie marzeń. Stworzyłem sekcję OCR (biegów z przeszkodami) w Dynamic Strong Klub Sportowy. Ciężka praca i systematyka procentuje tym, że klub jak i drużyna jest rozpoznawalna na arenie krajowej. Jako trener, jestem dumny z moich podopiecznych i ich wyników.


OCR z ang. Obstacle Course Racing czyli Biegi z Przeszkodami.

SMxSFpm7vAJW3zA3.jpg

Moim wielkim sukcesem jest zakwalifikowanie się w tym roku na Mistrzostwa Świata w Belgii i Europy na Węgrzech. Mój świetny występ poparty był ciężką pracą, a ich efekty były widoczne na Mistrzostwach Polski, na których dwukrotnie zająłem II miejsca na dystansie 3 i 12 km w kat. wiekowej mężczyzn w wieku 24-29 lat.


Warto nadmienić, że OCR 100 stał się też jedną z dyscyplin podczas Pięcioboju Nowoczesnego! Abym dalej mógł rozwijać się jako sportowiec na zawodowym poziomie, potrzebuję wsparcia finansowego.

Opłaty takie jak:

 • koszty opłat startowych,
 • koszty transportu,
 • noclegi,
 • strój dedykowany reprezentacji,
 • starty kontrolne,
 • wyżywienie,
 • opieka trenerska,
 • koszty obozów przygotowawczych,
 • opieka fizjoterapeuty,

i wiele innych składających się na mój start i sukces, jednak są bardzo kosztowne. Możliwe, że czegoś nie ująłem.


Głównym celem w tym sezonie jest walka o złote medale na Mistrzostwach Europy i Świata. Solidnie przepracowany okres przygotowawczy pod okiem trenera Marcin Kęsy z Mistrzowski Trening, tysiące godzin przetrenowanych w klubie, pełno wyrzeczeń daje wielkie nadzieje i pozwala mi podjąć walkę o najwyższe miejsce na podium międzynarodowym.


Jako trener oraz sportowiec jestem zaznajomiony z określeniami typu: przegrany czy porażka. Jednakże "dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"... . Odpuszczać nie mam w zwyczaju, jednak niestety rosnące koszty i brak wsparcia finansowego zmuszają mnie do podjęcia decyzji o wycofaniu się ze startu w Mistrzostwach Europy na Węgrzech kosztem Mistrzostw Świata. Decyzję o starcie w Mistrzostwach Europy może zmienić jedynie pomoc finansowa sponsorów. W momencie uzyskania nadwyżki zbiórki lub w przypadku zebrania nie wystarczającej kwoty na sam wyjazd na Mistrzostwa Europy, każdą dodatkowo uzyskaną złotówkę przeznaczę kolejne obozy lub zabiegi fizjoterapeuty. Pomoże mi to jeszcze lepiej przygotować się do Mistrzostw Świata.


Zwracam się zatem z uprzejmą prośbą do wszystkich firm i osób prywatnych o wsparcie mojej działalności. Dzięki pomocy z Państwa strony oraz dofinansowaniu będę w stanie nie tylko zaspokoić podstawowe potrzeby związane z treningami czy zawodami, jak również wyjechać na obozy sportowe. Bez pomocy Ludzi Dobrej Woli nie będę w stanie udźwignąć znacznych kosztów związanych z dalszym i lepszym rozwojem swojej osoby, drużyny przy jednoczesnej promocji dyscypliny, miasta, kraju oraz sponsorów.


Jeżeli chcesz pomóc mi osiągnąć sukces proszę o kontakt >>> [email protected] lub zadzwoń 790256047

Oferuję w zamian reklamę w social media, na banerach, odzieży codziennej, treningowej i startowej.

Jestem również otwarty na wszelkie propozycje z Państwa strony i gotowy do współpracy.


Z poważaniem

Bartosz Zieliński

Trener OCR Team

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 58

AR
ArTeK
ukryta
SK
Lenka z rodzicami
PJ
Paulina Jakubowska
ukryta
MT
Monika
JM
Justyna M.
250 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
SW
Samotny Wilk
270 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MT
Magda T-E
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków