id: v437zt

Banery protestacyjne.

Banery protestacyjne.

 
Tomasz Jargus

Aktualności1

  • Na razie wydane pieniądze.

    Nie wiadomo kiedy obwodnica będzie otwarta, w związku z tym reszta może się przydać na kolejne banery.

    Innym pomysłem wykorzystania pozostałych środków, jest przeznaczenie ich na otwarcie obwodnicy.

    x4e7eff462b120b2.jpeg

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Akcja protestacyjna mieszkańców Podolsza, związana z opieszałością przy budowie obwodnicy.

Aktualnie w naszej miejscowości wiszą 24 banery związane z protestem mieszkańców.

Patrząc na nasze ulicę widzimy, że powinniśmy być bardziej widoczni z naszymi żądaniami. Jednocześnie od mieszkańców dochodzą do nas sygnały, że chcieliby się dołożyć do inicjatywy. Dlatego wspólnie z Komitetem Protestacyjnym podjęliśmy decyzję o dodrukowaniu kolejnych banerów. Poprzez zrzutkę chcemy ułatwić wpłaty na ten cel.

Więc prośba do mieszkańców / sympatyków / popierających naszą akcję, jeśli jest ktoś chętny do wpłat to zapraszamy.

Całość zbiórki będzie przeznaczone na druk banerów, ich projekt jest w naszym zakresie. Koszt baneru to 15zł/m2, więc sumarycznie powinno wystarczyć na ok 25 banerów w różnej wielkości.

Nad całością zbiórki i rozliczeniem kosztów, będzie czuwał Komitet Protestacyjny, wraz z administratorem podolsze.pl.

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Pokażmy naszą siłę! Zbierzmy całość.

    30 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez