id: v4exb2

Michał Perl jedzie na Mistrzostwa Świata w Pływaniu Zimowym

Michał Perl jedzie na Mistrzostwa Świata w Pływaniu Zimowym

Opis zrzutki

Witam Was Jestem medalistą Mistrzostw Świata z Lodowym pływaniu z Murmańska 2019r i szykuję się na kolejne Mistrzostwa oraz Puchary Świata federacji IWSA. Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mojej osoby w wyjazdach na imprezy międzynarodowe, po to aby dumnie reprezentować nasz kraj. Każda pomoc jest mile widziana i będę wdzięczny jak dołożycie swoją cegiełkę do tego sukcesu. BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE ORAZ UDOSTĘPNIANIE TEJ WIADOMOŚCI.

Nazywam się Michał Perl i od 6 roku życia trenuje zawodowo pływanie. Od roku zajmuję się pływaniem ekstremalnym czyli pływaniem w wodzie o temperaturze poniżej 5 stopni Celcjusza. Mało tego ścigam się na imprezach międzynarodowych i zdobywam najwyższe trofea. Zbieram środki na udział w zawodach z cyklu Pucharu Świata federacji IWSA oraz na same Mistrzostwa Świata.

Wielokrotny Mistrz Świata z Murmańska 2019r

W 2019 roku reprezentowałem Polskę podczas Mistrzostw Świata w Pływaniu lodowym w Murmańsku (Rosja). Zdobyłem tam 4 złote medale w konkurencjach indywidualnych na dystansach: 50m stylem dowolnym, 50m stylem klasycznym, 50m stylem motylkowym, 100m stylem klasycznym. Startowaliśmy również w dwóch sztafetach w których wywalczyliśmy jako reprezentacja złoty oraz srebrny medal; 4x50m stylem dowolnym oraz 4x250m stylem dowolnym. Co dało łączną liczbę 6 medali z Mistrzostw Świata.

Sportowiec od urodzenia

Odkąd tylko przyszedłem na świat był basen. Głównie dla tego, że mój tata jest Trenerem pływania. Od 6 roku życia trenowałem dwa razy dziennie, nawet w niedziele było bieganie jako urozmaicenie treningu. W karierze basenowej zdobyłem medal Mistrzostw Polski Juniorów 17-18 lat, Vice-Mistrzostwo kraju w Akademickich Mistrzostwach Polski oraz niejedno krotnie reprezentowałem nasz kraj na zawodach międzynarodowych. Jeśli chodzi o sport to jestem od niego uzależniony. Cały czas stawiam sobie jakieś wyzwania. Było już pływanie, biegi z przeszkodami, maratony i przyszedł czas na zimowe pływanie. Cały czas chce się realizować w tym sporcie, gdyż nie wykluczone, że stanie się on sportem Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Cele zrzutki

Celem niniejszej zbiórki jest pokrycie kosztów udziału w trzech zawodach:

Udział w Mistrzostwach Świata w Pływaniu Zimowym na Słowenii

Organizator: International Winter Swimming Association

Termin: luty 2020

Koszt: 7000 PLN (opłata za starty - a jest ich dużo, wszystkie koszty pokrywają zawodniczy, przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, startowe, treningi, sprzęt)

Udział w Pucharze Świata w Pływaniu Zimowym w Chinach

Organizator: International Winter Swimming Association

Termin: styczeń 2020

Koszt: 5000 PLN ( organizator pokrywa większość kosztów. Zawodnicy muszą jedynie na własną rękę dostać się na miejsce oraz opłacić startowe.)

Udział w Pucharze Świata w Pływaniu Zimowym w Szwecji

Organizator: International Winter Swimming Association

Termin: luty 2020

Koszt: 3000 PLN ( opłata za starty, przelot, hotel)

MÓJ UDZIAŁ W ZAWODACH BĘDZIE MOŻLIWY WYŁĄCZNIE DZIĘKI PAŃSTWA WSPARCIU!

Obiecuję, że nie zawiodę Państwa i naszego kraju

Michał Perl

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 64

P
Piotr R. Grudziński
1 000 zł
DW
Dorota Wyspiańska
500 zł
K
Krzysiek
500 zł
ŁO
Łukasz Oktaba
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
T
T.M
100 zł
M
marcin kosinski
100 zł
BC
Bernarda Czajkowska
100 zł
S
Szuli
100 zł
AM
Anna Mrożek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

686 594 zrzutki

i zebrali

449 399 906 zł

A ty na co dziś zbierasz?