Pomoc dla Chomiczej Dzielnicy ID: v4k695

Pomoc dla Chomiczej Dzielnicy ID: v4k695

33 990 zł z 50 000 zł

67%

33 990 zł

33 990 zł

z 50 000 zł

392 dni

392 dni

do końca

651

651

wspierających
67%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Chomicza Dzielnica jest siecią prywatnych Domów Tymczasowych, działających na terenie całego kraju na rzecz najmniejszych - na rzecz gryzoni.

Każdego miesiąca ratujemy, leczymy i wydajemy do adopcji od kilku do kilkunastu chomików. Sporadycznie bywają u nas również inne gatunki małych zwierząt.

Zakładaliśmy już kilka zrzutek - każda z nich na konkretny cel. Były operacje i leczenie trzech cudownych chomiczek syryjskich, połączone z długotrwałym leczeniem grzybicy u pewnego przesympatycznego samca chomika syryjskiego; była akcja odbioru 30 chomików, która została zamknięta z powodzeniem - maluszki bezpieczne, w nowych, kochających domach.Oczywistym jest, że nie dokonałybyśmy tego bez Waszej pomocy...Jednak dom tymczasowy nie ma przerw, jedna akcja się kończy, a kolejna zaczyna. Zwierzęta ciągle potrzebują naszej pomocy, której - nie ukrywamy - nie ma bez Waszego wsparcia. Dzięki Wam, dzięki temu, że jesteście, komentujecie, udostępniacie, polecacie nas, adoptujecie naszych podopiecznych i wspieracie nas finansowo, jesteśmy w stanie pomagać kolejnym maluszkom - podopiecznych Dzielnicy liczymy już w setkach!Kolejne interwencje, choroby, wizyty u weterynarzy, diagnostyki... wszystko to stopniowo nadszarpuje nasz budżet. Do tego karmy, ściółki szpitalne, leki... nie, nie narzekamy. Prosimy o wspólne budowanie dzieła pomocy - uświadamiamy, że bez Was nie ma nas.Prosimy o współpracę, bo to dzięki niej osiągamy nasz cel - dobro zwierząt, które zawsze było i zawsze będzie naszym priorytetem!

Z całego serca dziękujemy!

ROZLICZENIA:https://drive.google.com/open?id=1yhjfRYlzpWEDSY8oBtugr0x12Fa0SsXs

Pomoc dla Chomiczej Dzielnicy

Wszelkie informacje, kontakt oraz możliwość obserwacji naszych działań dostępne są pod linkiem:https://www.facebook.com/chomicza.dzielnica

Wpłacający651

F
Filip
ukryta
W
Weronika
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
ukryta
E
Edyta Teodorowicz
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
ukryta
SB
Salomea Bartol
ukryta
PN
Patryk Nadrowski
ukryta
AN
Anna Nadrowska
ukryta
PN
Patryk Nadrowski
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze125

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

594 304 zrzutki

i zebrali

339 065 133 zł


A ty na co dziś zbierasz?