25 334 zł z 50 000 zł

50%

25 334 zł

z 50 000 zł

705 dni

do końca

454

wspierających
50%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Chomicza Dzielnica jest siecią prywatnych Domów Tymczasowych, działających na terenie całego kraju na rzecz najmniejszych - na rzecz gryzoni.

Każdego miesiąca ratujemy, leczymy i wydajemy do adopcji od kilku do kilkunastu chomików. Sporadycznie bywają u nas również inne gatunki małych zwierząt.

Zakładaliśmy już kilka zrzutek - każda z nich na konkretny cel. Były operacje i leczenie trzech cudownych chomiczek syryjskich, połączone z długotrwałym leczeniem grzybicy u pewnego przesympatycznego samca chomika syryjskiego; była akcja odbioru 30 chomików, która została zamknięta z powodzeniem - maluszki bezpieczne, w nowych, kochających domach.Oczywistym jest, że nie dokonałybyśmy tego bez Waszej pomocy...Jednak dom tymczasowy nie ma przerw, jedna akcja się kończy, a kolejna zaczyna. Zwierzęta ciągle potrzebują naszej pomocy, której - nie ukrywamy - nie ma bez Waszego wsparcia. Dzięki Wam, dzięki temu, że jesteście, komentujecie, udostępniacie, polecacie nas, adoptujecie naszych podopiecznych i wspieracie nas finansowo, jesteśmy w stanie pomagać kolejnym maluszkom - podopiecznych Dzielnicy liczymy już w setkach!Kolejne interwencje, choroby, wizyty u weterynarzy, diagnostyki... wszystko to stopniowo nadszarpuje nasz budżet. Do tego karmy, ściółki szpitalne, leki... nie, nie narzekamy. Prosimy o wspólne budowanie dzieła pomocy - uświadamiamy, że bez Was nie ma nas.Prosimy o współpracę, bo to dzięki niej osiągamy nasz cel - dobro zwierząt, które zawsze było i zawsze będzie naszym priorytetem!

Z całego serca dziękujemy!

ROZLICZENIA:https://drive.google.com/open?id=1yhjfRYlzpWEDSY8oBtugr0x12Fa0SsXs

Pomoc dla Chomiczej Dzielnicy

Wszelkie informacje, kontakt oraz możliwość obserwacji naszych działań dostępne są pod linkiem:https://www.facebook.com/chomicza.dzielnica

Wpłacający454

F
Filip
ukryta
W
Weronika
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
ukryta
E
Edyta Teodorowicz
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
ukryta
AN
Anna Nadrowska
ukryta
PN
Patryk Nadrowski
ukryta
EL
Eliza Lis
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze109

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

423 302 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?