Aktualności 2


  • Ten uśmiech i merdający ogon mówią wszystko! 💛 Życzymy szczęścia!

    a65972db22e6f7c7.jpeg


    Czytaj więcej
  • Właśnie dostaliśmy informacje, że niemożliwe stało się możliwe - Hagi znalazł prawdziwy dom! 😃 Wirtualna adopcja nieaktualna, jest realna! 💛

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Hagi jest w schronisku od 2014 roku. Został odebrany interwencyjnie swojemu właścicielowi, ponieważ ten nie chciał zapewnić mu godziwych warunków bytowania. Hagi nie należy już do najmłodszych psiaków, jednak wciąż w nim pełno pozytywnej energii i radości. Początki współpracy z Hagim nie były łatwe, nie tolerował wszystkich i zdecydowanie nie przepadał za dotykiem w okolicy szyi. Obecnie, po tylu latach spędzonych w schronisku i nauki, że człowiek nie robi krzywdy psiak złagodniał i uwielbia każdego człowieka. Nie ma problemu z dotykiem, ubieraniem szelek i kagańca, bardzo grzecznie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Nawet podanie kroplówki, gdy źle się czuł, nie sprawiło problemu - był spokojny i wtulał się w człowieka. 


Hagi jest psiakiem energicznym i silnym, kocha biegać po ogrodzonym wybiegu, albo razem z człowiekiem po lesie. Pomimo ogromu energii na smyczy chodzi ładnie, czasem mocniej ciągnąc w stronę interesującego zapachu bądź innego psiaka. Uwielbia kąpiele w strumyku i tarzanie się w trawie - wychodzi z niego wtedy taki beztroski szczeniak. Bardzo ładnie dogaduje się z psiakami, chętnie się z nimi bawi i jest wobec niech raczej uległy, chociaż czasem potrafi pokazać, że coś mu się nie podoba. Do napotkanych psów w lesie ciągnie, ale w bliższym kontakcie bardzo ładnie się z nimi dogaduje. Jest wielkim łasuchem - wystarczy, że wyczuje u człowieka jakiś smaczek i nie odstępuje go na krok. Szybko uczy się nowych sztuczek, bardzo ładnie opanował podstawowe komendy i świetnie radzi sobie z torem przeszkód. Uwielbia kontakt z człowiekiem, sam nadstawia się do głaskania i widać, że dużą przyjemność sprawia mu dotyk. Dobrze dogaduje się z dziećmi, jednak z racji swojej siły i gabarytów nie nadaje się do zamieszkania z małymi dziećmi. 


Przez te lata niestety nie znalazł odpowiedzialnych i kochających właścicieli, lubiących długie spacery i aktywne spędzanie czasu, dlatego chcemy znaleźć dla niego chociaż wirtualnych opiekunów, którzy zapewnią mu solidną miskę pysznej karmy. Na ten cel potrzebujemy 190 zł miesięcznie.


Chcesz pomóc inaczej? Masz pytania? Napisz na [email protected]

Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.