Aktualności4

 • s776693d4d28ca26.jpegKochani,


  od rozpoczęcia naszej zbiorki nie minął jeszcze nawet rok, a tak wiele udało nam się wspólnie osiągnąć! Zebraliśmy środki na zakup budynku, remont i adaptację, a od kilku tygodni pracujemy już z nowej siedziby- planujemy zjazdy naszej szkoły, rozwijamy naszą platformę edukacyjną, zorganizowaliśmy już pierwsze nagrania video oraz warsztaty dla naszych studentów! To właśnie dla tej możliwości rozwoju i przede wszystkim służby innym modliliśmy się o nową siedzibę!


  Jesteśmy pełni wdzięczności za to, że Bóg pozwala nam spełniać te marzenia wraz z Waszym wielkim zaangażowaniem <3


  Wierzymy, że kolejny rok będzie równie przełomowy. W dalszym etapie zbiórki potrzebujemy zebrać około 475 00 zł - te środki pozwolą nam na zakup przylegającej działki oraz wyposażenie naszego studia, gdzie mamy nadzieję już w niedalekim czasie nagrać naszą kolejną płytę!


  Prosimy Was zatem o dalsze modlitwy oraz wsparcie i dziękujemy Wam z całego serca, że jesteście ogromną częścią spełniania tej wizji <3

  Czytaj więcej
 • Kochani,

  nie możemy uwierzyć, jak wiele dobra doświadczyliśmy w minionych miesiącach, a to wszystko dzięki Bożej łasce oraz Waszej hojności i wsparciu! Budynek został już zaadoptowany do naszych potrzeb i naprawdę niewiele brakuje, abyśmy mogli swobodnie pracować z nowego miejsca. Aby zakończyć najpilniejsze projekty potrzebujemy 30 000 złotych. W dalszych miesiącach będziemy kontynuować zbiórkę, aby zebrać fundusze na wyposażenie studia, a także zakup przylegającej działki. Dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie! <3


  Zobaczcie sami jak wiele udało się już zrobić!  Czytaj więcej
 • Kochani,

  nasze marzenie dzięki Wam jest już coraz bliżej realizacji! W ciągu ostatnich kilku miesięcy, mimo pandemii, dzięki Bożej łasce i Waszemu ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu udało nam się dokonać kawał niezwykłej pracy!

  Wnętrze budynku zmieniło się diametralnie i już niedługo będziemy mogli przenieść tam naszą siedzibę! Dzięki zbiórce i wsparciu sponsorów udało się już zebrać 660 000 zł!


  Do 31 Grudnia 2020 potrzebujemy zebrać jeszcze kwotę w wysokości 90,000 zł. Wierzymy, że razem możemy osiągnąć ten cel!


  Sprawdźcie, co do tej pory udało nam się zrobić i co jeszcze przed nami!  Czytaj więcej
 • Kochani!

  Z całego serca dziękujemy Wam za Wasze dotychczasowe wsparcie, ciepłe słowa i modlitwy.

  Jak pewnie zauważyliście, zmieniła się nieco kwota będąca docelowym celem zbiórki. Wynika to z tego, że część wsparcia dotarła do nas poza zrzutką, stąd też zmiejszyliśmy kwotę, by dać Wam realny obraz sytuacji.

  Zachęcamy Was również do zobaczenia filmu poniżej, w którym pokażemy Wam ile udało nam się zrobić do tej pory:  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

c4a91fef5e18f8fd.pngCześć!


Jesteśmy Misją Chrześcijańską (CSM/Misja), która od 12 lat szkoli muzyków i liderów uwielbienia. W naszych warsztatach wzięło udział ponad 1000 osób z wielu różnych kościołów chrześcijańskich z całej Polski. Dwa lata temu uruchomiliśmy internetową platformę edukacyjną CSM/online, z której korzysta ponad 2300 użytkowników, w tym prawie 50 grup uwielbienia! W czerwcu ubiegłego roku roku wydaliśmy pierwszą płytę CSM/worship „Serce Sługi” z autorskimi pieśniami uwielbienia.


W ciągu ostatnich trzech lat służba Misji CSM znacząco się rozwinęła, co uświadomiło nam, że do jej prowadzenia i dalszego zdrowego rozwoju potrzebujemy własnego miejsca.


jcf9f0c0211d93fa.png


W ciągu najbliższych kilku lat chcemy wybudować Centrum Szkolenia Muzyków i Liderów Uwielbienia, w którym ludzie z całej Polski, zaangażowani w służbę uwielbienia, będą mogli rozwijać swoje skrzydła, a nasza służba nabierze jeszcze lepszej jakości. Ponieważ cały projekt jest ogromny podzieliliśmy go na kilka etapów.


Pierwszy etap to:


·      zakup budynku o powierzchni 208 m2 oraz 35 arowej działki;

·      remont i adaptacja wnętrza budynku, uporządkowanie działki;

·      zakup sprzętu i wyposażenie studia nagrań audio/video.Znaleźliśmy idealny budynek, jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów i zobaczyć jak wygląda koniecznie zobacz odwiedź naszą stronę, gdzie znajdziesz wszystkie informacje - https://csm.edu.pl/budujemy-csm/
dd201104ac27984d.pngq26d138e9204c776.png

nbacd0ac53026df3.png bd2d01421bbc9b9f.png
Jeśli chcesz stać się częścią tego projektu, przyłącz się do akcji i wesprzyj Misję CSM!

mBank: 15 1140 2004 0000 3102 8009 6759

z dopiskiem: darowizna na cele kultu religijnego – budujemy CSM

(środki wpłacone bezpośrednio na konto nie zasilają salda zrzutki).Jesteśmy wdzięczni Bogu, że służba Misji CSM jest błogosławieństwem dla wielu ludzi w naszym kraju. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie ważne i wartościowe prosimy Cię o modlitwę i wsparcie.qe09c04e50c732cd.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 267

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
AM
Andrzej Molin
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
300 zł
OK
Olga Klekot
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AK
Aleksandra Kajzar
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
WK
Wojciech Koliski
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków
 • Dawid Wykurz

  Witam. Proszę o wpłaty i o pomoc na rzecz mojej zrzutki id: 79m3h7 oraz o udostępnianie jej na Facebooku. Pamiętajmy Dobro Zawsze Wraca. Otwórzmy Swe Serca. Z GÓRY DZIĘKUJĘ WAM ZA DOBROWOLNE WPŁATY. Dawid W.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dziękuję Bogu za Was niech Was Bóg Błogosławi:)

  300 zł
 • MK
  Magda Krauze

  Słucham Waszego uwielbienia z Anglii.Tutaj w Kościołach protestanckich właśnie tak wygląda uwielbienie.Jest piękne, wzruszające i pełne Ducha Świętego.Dokladnie jak CSM.Powodzenia!

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Miłość!

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Kochani, robicie niesamowite rzeczy dla Boga i ludzi

  200 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

706 296 zrzutek

i zebrali

477 120 068 zł

A ty na co dziś zbierasz?