id: v58dkb

Zbiórka na wykup zajętych przez komornika trofeów siatkarskich AZS Częstochowa

Zbiórka na wykup zajętych przez komornika trofeów siatkarskich AZS Częstochowa

6 450 zł 
łącznie
zakończona 26.08.2019r
99 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

KIBICU SIATKÓWKI, POMÓŻ ODZYSKAĆ LICYTOWANE TROFEA CZĘSTOCHOWSKIEGO KLUBU SIATKÓWKI AZS CZĘSTOCHOWA

NIE POZWÓLMY ROZTRWONIĆ CZĘSTOCHOWSKIEGO DOROBKU SIATKARZY AZS CZĘSTOCHOWA

Szanowni Państwo, długo nie mogłem czekać. Wiadomość opublikowana na portalu komornik.pl, dotycząca szczegółów licytacji pucharów częstochowskiego klubu AZS Częstochowa za mistrzostwo Polski, pucharów za zdobycie pucharu Polski, medali za zdobycie pucharu Europy zmroziła wszystkich częstochowian.

Dlatego też, długo nie czekałem i w porozumieniu z wieloma osobami, częstochowianami, prawdziwymi kibicami, ogłosiłem publiczną zbiórkę. Zbiórkę, która ma doprowadzić do wykupu licytowanych przedmiotów częstochowskiego klubu AZS Częstochowa.

Słów kilka o mnie..

Rafał Rafi Pośpiech, częstochowianin, częstochowski sędzia siatkówki halowej i plażowej. To na meczach AZS Częstochowa w Hali Polonia uczyłem się sędziowskiego fachu. Tam właśnie stawiałem pierwsze kroki jako arbiter liniowy i sekretarz.

Obecnie mam przyjemność sędziować spotkania Ligi Siatkówki Kobiet, oczywiście nie sędziuję spotkań częstochowskich drużyn. Jest to etykieta, która nie pozwala na to. Mam nadzieję, że w środowisku sportowym dałem się poznać jako dobry organizator i człowiek o dobrej reputacji.

Aby się uwierztelnić, przedstawiam mój profil na facebooku:

https://www.facebook.com/stronywwwczestochowa

Dlatego - NIE pozwólmy, aby puchary znalazły się w rękach prywatnego miłośnika sportu.

Jak widzę przebieg zbiórki ?

Zgromadzone na zbiórce środki, zostaną przeznaczone na:

- licytację trofeów zgodnie z http://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/479232

- jakiekolwiek koszty związane z wykupem ich - np. zgodnie z art. 8671. § 1. przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania (gdyby wystąpiła)

- przygotowanie gabloty umiejscowionej w publicznym miejscu wskazanym przez darczyńców (przeprowadzona zostanie sonda na facebook, w której wskażemy miejsce publicznej ekspozycji)

- przygotowanie tablicy, na której zamieścimy nazwiska i imiona wszystkich którzy pomogą w odzyskaniu dorobku częstochowskiej siatkówki.

- ewentualne kwestie podatkowe i inne wynikające z działań na rzecz licytacji i przygotowania gabloty (wszystkie ewentualne szczegóły opiszę w późniejszym terminie).

Rozliczenie zbiórki przeprowadzę po zakończeniu akcji na facebooku.

KOCHANI, KIBICE, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ ŻE ZADANIE NIE JEST ŁATWE. DLATEGO TEŻ, PROSZĘ WAS O WSPARCIE ZBIÓRKI I UDOSTĘPNIENIE TEGO POSTA.

Wyprzedzając Wasze pytania:

A. Stawię się na licytacji we wskazanym miejscu. Chętnie zaproszę wszystkich zainteresowanych do wspólnego uczestnictwa w licytacji.

B. W przypadku większej ilości licytujących, z darczyńcami ustalimy sposób licytacji (czy kwotę dzielimy równo na każdy z licytowanych przedmiotów, czy większe kwoty przeznaczamy na licytację bardziej wartościowych przedmiotów - o ile tak można w ogóle mówić).

C. Co z ewentualną pozostała kwotą, która zostanie po rozliczeniu całej akcji ? Kwota zostanie przekazana na potrzeby fundacji i pomoc częstochowskiemu dzieciakowi (wskazanie fundacji w późniejszym terminie).

D. Za powyższe działania - nie pobieram żadnych opłat, prowizji czy kosztów prywatnych.

Gdyby z jakichś powodów do licytacji nie doszło, środki zostaną przeznaczone na pomoc w realizacji celu sportowego wskazanego w późniejszym terminie. POMOŻECIE, udostępnicie ?

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 99

KW
Konrad Wolański
500 zł
MA
matyjaszczyk.krzysztof
300 zł
PA
Paweł
300 zł
ST
sławomir Trąbiński
200 zł
MM
200 zł
WY
115 zł
KT
Konrad Tajchman
100 zł
ŁF
Łukasz Falana
100 zł
MC
Michał Czakiert
100 zł
TC
Tommy
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 721 zrzutek

i zebrali

763 147 386 zł

A ty na co dziś zbierasz?