id: v5ef87

REHABILITACJA TOMKA

REHABILITACJA TOMKA

Nasi użytkownicy założyli 1 169 529 zrzutek i zebrali 1 218 510 024 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam,

Na początek chcielibyśmy bardzo podziękować za tak szybką pomoc w zbiórce na rehabilitacje Tomka, który uległ wypadkowi ponad rok temu. Dziękujemy za wielkie zaangażowanie i ogromne wsparcie, które w całości zostały przeznaczone na prywatną rehabilitacje Tomasza oraz bardzo drogie leki.


Niedawno został wyemitowany reportaż w Faktach TVN z udziałem Tomka i Basi, który można obejrzeć otwierając poniższy link:

https://youtu.be/AjEAQQzEqDs


Tomek na dzień dzisiejszy jest rehabilitowany w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji " Repty" w Tarnowskich Górach na oddziale wybudzeniowym dla dorosłych. Dzięki wysiłkowi całego zespołu Tomasz przechodzi teraz fazę wybudzeniową. Jest to ogromny sukces, którego nie można zaprzepaścić.

W dniu 05.10.2023 roku kończy się okres, w którym Tomasz może przebywać na tym oddziale. Po tym czasie zostaje wypisany i wraca do domu. Będziemy starać się ze wszystkich sił, żeby kontynuować dalszą rehabilitacje.

Z myślą o przyszłości i dalszej intensywnej rehabilitacji, która przewyższa możliwości finansowe, zwracamy się z ogromną prośbą o dalsze wsparcie i pomoc.

Potrzebujemy zakupić m.in.: pionizator elektryczny, podnośnik dla niełnosprawnych, wózek elektryczny (potrzebna jest wersja, która nie jest refundowana) oraz sprzęt rehabilitacyjny jak również prywatna rehabilitacja. Koszt samych leków (nierefundowanych),które Tomasz potrzebuje to ponad 4 tys złotych miesięcznie.


Będziemy walczyć a Wam z góry dziękujemy za każde wsparcie.

Proszę udostępniajcie zrzutkę!!!


Rodzina

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 150

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków