Wpłać na zrzutkę: Koncerty w Chopin Point Warsaw potrzebują wsparcia.

 
Barbara Kotarba
Zweryfikowany przelewem

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Podziękowania

  Specjalne podziękowania wysłane mailem, oraz podziękowania w social mediach

  rozwiń
 • Mini przewodnik pdf "Warszawa i Chopin"

  Wyjątkowy mini przewodnik w formacie pdf "Warszawa i Chopi". Świetny dla osób, które dobrze znają postać Chopina, jak również dla tych, którzy dopiero chcą go poznać.

  rozwiń
 • Udział w wycieczce “Warszawa Chopina” dla 1 osoby

  Poznaj ciekawostki z życia Chopina w Warszawie odwiedzając miejsca w których bywał podczas pobytu w Warszawie! Nagroda obejmuję udział w wycieczce dla 1 osoby.

  rozwiń
 • Wstęp na kameralny koncert chopinowski dla 1 osoby

  Wstęp na koncert chopinowski w Chopin Point dla 1 osoby. Bilet jest bezterminowy, wymaga jedynie mailowej lub telefonicznej rezerwacji przed wybranym koncertem.

  rozwiń
 • Wycieczka “Warszawa Chopina” oraz wstęp na kameralny koncert chopinowski - dla 1 osoby

  Udział w wycieczce “Warszawa Chopina” oraz wstęp na nasz kameralny koncert chopinowski dla 1 osoby.

  rozwiń
 • Mini przewodnik pdf "Warszawa i Chopin" + wycieczka "Warszawa Chopina" + wstęp na kameralny koncert chopinowski - dla 1 osoby

  Nasz mini przewodnik wysłany w formie PDF “Warszawa i Chopin” +udział w wycieczce “Warszawa Chopina” oraz wstęp na nasz kameralny koncert chopinowski - nagroda dla 1 osoby

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.