id: v6bnsb

Leczenie rzadkiej choroby

Leczenie rzadkiej choroby

Nasi użytkownicy założyli 1 013 898 zrzutek i zebrali 1 059 964 081 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Serdecznie proszę o wsparcie mojej walki z chorobą. NMOSD (spektrum w zespole Devica) to bardzo rzadka choroba atakująca przede wszystkim nerwy wzrokowe oraz rdzeń kręgowy.


W kwietniu 2013 roku urodziłam pierwszego i jedynego, długo wyczekiwanego syna. Po miesiącu od porodu zaczęłam tracić siłę w nogach i rękach. Lekarze podejrzewali SM. Zabrzmiało to jak wyrok. Ostatnie badanie potwierdziło podejrzenie rzadkiej choroby – zespołu Devica. Poród spowodował, że schorzenie uaktywniło się. „Dopadła mnie” choroba rzadka i nieuleczalna, w której układ odpornościowy atakuje nerwy wzrokowe oraz rdzeń kręgowy.


Kolejne lata były niezmiernie trudne. Ciągłe rzuty choroby, pojawiające się co miesiąc, powodowały, że również co miesiąc pojawiałam się w szpitalu. Niestety, każdy kolejny rzut, to też mniejsza szansa na to, żeby zmiany, które pojawiły się wraz z nim, wycofały się.


Leki, które otrzymuję na co dzień, niestety nie są refundowane. Często badania, które muszę wykonać z dnia na dzień, również dużo kosztują. Każda złotówka się liczy. Zwłaszcza, gdy choroba, nie dość, że rzadka, to na chwilę obecną nieuleczana.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!