Wpłać na zrzutkę: "Grosza daj chatkowemu" - WIRTUALNA SZARLOTKA, czyli cegiełka na utrzymanie schroniska górskiego w czasie trwania kwarantanny

MD
Michał Duszyński
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Wirtualny śledź - kanapka ze śledziem

  Dla wszystkich, którzy w ramach szarlotki wolą śledzie :)
  rozwiń
  Wirtualny śledź - kanapka ze śledziem
 • Szarlotka w schronisku na Soszowie

  Dziękujemy za każdą wpłatę! W zamian przesyłamy kupon na szarlotkę do wykorzystania w naszym schronisku.
  rozwiń
  Szarlotka w schronisku na Soszowie
 • Magnes + kupon na szarlotkę

  Dziękujemy za wpłatę! Chcemy odwdzięczyć się ręcznie robionym magnesem.
  rozwiń
  Magnes + kupon na szarlotkę
 • Kubek + kupon na szarlotkę

  Dziękujemy za wpłatę! Przesyłamy Ci nasz schroniskowy kubek.
  rozwiń
  Kubek + kupon na szarlotkę
 • Koszulka + kupon na szarlotkę

  Dziękujemy za wpłatę! Mamy dla Ciebie naszą schroniskową koszulkę.
  rozwiń
  Koszulka + kupon na szarlotkę
 • Nocleg dla dwóch osób

  Dziękujemy i zapraszamy do schroniska na nocleg - możesz kogoś ze sobą zabrać.Termin do wcześniejszego uzgodnienia.
  rozwiń
  Nocleg dla dwóch osób
 • Nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób + dzień z chatkowym

  Ślicznie dziękujemy! I wysyłamy do Ciebie zaproszenie dla dwóch osób na nocleg ze śniadaniem. Dodatkowo będziesz mógł spędzić z nami jeden dzień i zobaczyć jak wygląda nasza praca "od kuchni". Termin do wcześniejszego uzgodnienia.
  rozwiń
  Nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób + dzień z chatkowym
 • Dom na wyłączność (dla 14 osób) - Stary Dom Płonkówka + blacha szarlotki

  Ślicznie dziękujemy!W zamian proponujemy pobyt w Starym Domu Płonkówka w Wiśle Kozińce (dla maksymalnie 14 osób). Będzie tu na Was czekała cała blacha szarlotki.
  rozwiń
  Dom na wyłączność (dla 14 osób) - Stary Dom Płonkówka + blacha szarlotki
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.