id: v6v3hy

Nowa strona Szwedzkiego Stołu Filmowego

Nowa strona Szwedzkiego Stołu Filmowego

Nasi użytkownicy założyli 917 156 zrzutek i zebrali 885 260 928 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy!


Jak wiecie, Szwedzki Stół Filmowy działa już od kilku lat. Stowarzyszenie zrodziło się z naszego zainteresowania Skandynawią, chciałyśmy stworzyć sobie jej namiastkę w Polsce i w ten sposób dzielić się z Wami fajnymi treściami na temat skandynawskiego świata filmu, literatury i sztuki :)


W zeszłym roku, dzięki wspaniałemu Unwind Studio, odświeżyłyśmy naszą identyfikację wizualną i logo, ale do pełnej metamorfozy brakuje nam jeszcze równie fajnej strony internetowej. Chcemy, żeby była to platforma z prawdziwego zdarzenia, która będzie dla Was ciekawym i przyjaznym miejscem, gdzie będziecie mogli czytać nasze wywiady, recenzje i dłuższe artykuły. Mamy dużo pomysłów, a taka forma komunikacji z Wami na pewno pomogłaby nam je realizować!


f8b512a346cb771e.png


Ponieważ od początku działamy jako organizacja non-profit, zdecydowałyśmy się zorganizować zrzutkę na postawienie takiej strony. Będzie nam bardzo miło, jeśli jako odbiorcy naszych treści, zechcecie ją wesprzeć :) Wiemy, że dla wielu nastały teraz trudne czasy, więc jeśli nie macie możliwości wesprzeć nas finansowo, zawsze możecie udostępnić link do zrzutki – to też będzie dla nas ogromna pomoc! :)


Dzięki zaprzyjaźnionym instytucjom udało nam się zebrać dla Was kilka super upominków, ale szykujemy też nagrody niematerialne. Wszystko znajdziecie poniżej.


Wysyłamy ogromne podziękowania za wspieranie naszych działań i współpracę: Ambasada Szwecji w Polsce, wydawnictwo Pauza, wydawnictwo Czarne, Kino Pod Baranami, Kino Muranów, Gutek Film, szkoła językowa Humla, wydawnictwo Wielka Litera.


Kinga & Diana


p796a6f5be0b3db1.jpeg


po więcej naszych treści zapraszamy tutaj:

www.facebook.com/szwedzkistolfilmowy

Instagram:@szwedzkistolfilmowym


kontakt: [email protected]

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 13 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/nagród.

Wpłaty 99

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków