id: v7cdyy

Świąteczna zbiórka na prezenty dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka

Świąteczna zbiórka na prezenty dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka

Nasi użytkownicy założyli 1 037 240 zrzutek i zebrali 1 107 173 725 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani,

To już piąta odsłona naszej corocznej zbiórki dla wspaniałych podopiecznych równie wspaniałej Fundacji Happy Kids! (https://www.happykids.org.pl/). Jak co roku pomagamy im poprzez zebranie grupy chętnych do pomocy osób o wielkich sercach i przekazujemy wszystkie zebrane środki do Fundacji Happy Kids, dzięki której setki małych smyków i nastolatków żyją we wspaniałych Rodzinnych Domach i otrzymują miłość i opiekę na jaką zasługuje, i której potrzebuje każde dziecko.


Jak zawsze zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wzięcie udziału w zbiórce pieniędzy, która ułatwi fenomenalnym ludziom prowadzącym Rodzinne Domy Dziecka oraz wyjątkowym pracownikom Fundacji Happy Kids codzienną pracę i wykonywanie ich misji - dbanie o ponad 200 podopiecznych będących pod skrzydłami Fundacji. Całość zebranych środków przekazujemy na zakupy dla dzieciaków!


W poprzednich latach dokonaliście niesamowitych rzeczy i dzięki Wam udało się zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych, które w całości przeznaczyliśmy na prezenty oraz inne niezbędne rzeczy dla dzieciaków! Chcemy teraz ten sukces kontynuować i sprawić, by kolejny raz dzięki Wam, szeroki uśmiech pojawił się na wielu dziecięcych buziach!Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 65

MJ
Sylwestrowa zbiórka
300 zł
MA
Maks
100 zł
F/
MacF
100 zł
KR
***** ***
100 zł
KS
Katarzyna Brander
ukryta
ZU
Zuzia
300 zł
KS
Kinga Słowik
50 zł
PM
Paweł Machowski
ukryta
OK
Ola Kaczmarczyk
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków