id: v7dxh6

Zabił Marcina jad osy. Pomoc finansowa po stracie kochającego męża i tatusia małych aniołków

Zabił Marcina jad osy. Pomoc finansowa po stracie kochającego męża i tatusia małych aniołków

Nasi użytkownicy założyli 1 189 625 zrzutek i zebrali 1 253 526 741 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W tę tragedię nadal ciężko jest nam uwierzyć. Nasz kolega, przyjaciel, mąż kochającej Sabiny, ojciec Klaudii i malutkiego Miłosza, strażak zginął po użądleniu przez osę. Miał zaledwie 32 lata. Dopiero rok temu chrzcił swojego synka, kilka dni wcześniej obchodził urodziny. Na grobie pozostało wielkie zdjęcie w mundurze, którego nigdy już nie założy, niosąc pomoc potrzebującym.

d580a30817350529.jpg

Niestety już nigdy nie wróci do pracy, jak również nie zadba o chleb dla żony i dwójki swoich wspaniałych dzieci. Marcin był jedynym żywicielem rodziny. Pracował jako wyspecjalizowany budowlaniec w stawianiu zbieżnych budowli o wysokości ponad 100 metrów. Budował m.in. podstawy pod elektrownie wiatrowe na morzu w Polsce, jak również w Norwegii. Zabiło go użądlenie osy. Do tych tragicznych zdarzeń doszło 27 lipca w lesie w miejscowości Glinik Górny (powiat strzyżowski). Po paru chwilach od użądlenia dostał wstrząsu anafilaktycznego.  Po tym jak osunął się na ziemię już nie wstał, a lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon.


Wspaniały człowiek o złotym sercu, pełen szczerej życzliwości dla ludzi, który nigdy nie odmówił nikomu pomocy... Zawsze uśmiechnięty, tak bardzo kochający swoją rodzinę. O Marcinie można by było mówić godzinami i byłyby to same dobre rzeczy. Kto znał Marcina ten dobrze wie, jak wielką ponieśliśmy stratę z chwilą jego śmierci. Przyszedł teraz czas na nas, aby odwdzięczyć się Marcinowi za całe dobro i bezinteresowną pomoc, którą okazywał innym. Zostawił po sobie dwoje wspaniałych dzieci: Klaudię i Miłosza oraz kochającą go Sabinę. Nie jesteśmy w stanie uśmierzyć ich bólu i cierpienia, ale możemy wspomóc ich rodzinę wspierając oraz udostępniając tę zbiórkę. Pokażmy, że dobro powraca.

a0adabc2d15966be.jpg


Jako znajomi, koledzy i przyjaciele z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gogołowie prosimy Cię o wsparcie finansowe zbiórki, które pozwolą przez jakiś czas funkcjonować żonie i dzieciom ś.p. Marcina. Jeśli natomiast nie możesz wesprzeć finansowo - prosimy udostępnij tę zbiórkę. To też bardzo pomaga.

t69b5b7360e37710.jpg


Dziękuję z całego serca w imieniu rodziny i całej braci strażackiej OSP GOGOŁÓW za każdą wpłaconą złotówkę oraz udostępnienie zbiórki.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 198

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wyrazy ogromnego współczucia, duchowo jestem przy Was i głęboko wierzę, że pewnego dnia wszyscy się spotkacie… trzymajcie się ciepło 🥺

  100 zł
 • MG
  Marcin

  👏👏👏 Dzięki Bogu za takich ludzi

  100 zł
 • E
  Emil

  Wspierajmy dobro wraca

  100 zł